Listopad 2010

SOUTĚŽ

30. listopadu 2010 v 14:18 | Darela
Site
Jelikož se novinky o Rihanně objevují jen jednou za čas jsem se rozhodla, že bych mohla uspořádat nějakou soutěž. Proto bych potřebovala vaši pomoc. Jakou? Vy sami si můžete určit, o jakou soutěž by se mohlo jednat. Jaká se v komentářích objeví víckrát, takovou zvolím. Už teď se těším na vaše názory...

Zmlácená svým EX (netýká se to Rihanny!!!)

29. listopadu 2010 v 19:50 | Darela
Speech
*Příběh je o mladé holce, která zažila něco podobného jako Rihanna, čtěte dál a popřípadě zanechte komentáře, předem všem děkuji!

Jsou to už asi dva měsíce, co se mi to stalo. Rozešla jsem se s jedním klukem, který to snášel dobře, alespoň se mi zdálo, ale já moc ne... Celé dny jsem se nemohla soustředit a nemyslela jsem na někoho jiného, jen na něj... Potom jsem potkala jiného. Jmenoval se Tomáš a byl to nejlepší kámoš kámoščiného přítele. Hned na první pohled jsem se do něj zamilovala. Ale neměla jsem odvahu říct pravdu, tak jsme byli jen kámoši. Jednou odpoledne jsem se já i Tomáš procházeli po městě a v jedné uličce jsem uviděla Michala, mého ex. Chtěla jsem odbočit, ale už bylo pozdě. Michal popošel ke mně a zeptal se mě, jestli mu nedám ještě jednu šanci. Odpověď byla jasná. Ne! Vtom mě schmatl a zatáhl za roh jednoho domu. Začal na mě ječet, ale protože já jsem se ho nebála, také jsem začala na něj křičet. A tehdy se stalo něco, co jsem nečekala. Střelil mi facku! Tak silnou, že jsem spadla na zem! Tomáš hned přiběhl, jenže Michal měl s sebou kámoše, kteří Tomáše strčili do jednoho sloupu a rozbil si hlavu. A když jsem se snažila postavit, přišel ke mně Michal a řekl, že jsem hnusná svině, a dal mi další facku. Při odchodu jsem ještě dostala kopanec! Když jsem ležela na zemi, měla jsem pocit, že umírám. Ale hned jsem se pozbírala a běžela za Tomášem, který ležel na zemi. Zavolala jsem své kámošce, která bydlí kousek odtud. Přivolala pomoc... Tomáše po pár dnech propustili z nemocnice a já jsem byla tak šťastná, že ho vidím! Sice jsem byla i vystrašená, že Michal útok zopakuje, ale bylo mi to jedno, když jsem viděla Tomáše. Mí rodiče potom podali žalobu na Michala a už je v polepšovně. Jsem ráda, že mám od něj pokoj. S Tomášem jsme pořád jen kámoši, ale mě to už nevadí...

Rihanna: „Jsem totálně napumpovaná“ (listopad 2010)

29. listopadu 2010 v 19:14 | Darela
Speech
Rihanna se připravuje na vydání nového alba! Bude se jmenovat "LOUD" a prý půjde o totální obrat v jejím hudebním stylu. Bude to větší hit než poslední deska "RATED R"?

Rihanna oznámila, že nový album je hotový a připravený na vydání a svým fanouškům vzkazuje: "Křičte, šílejte a radujte se, protože jsem totálně napumpovaná! Bude to celé o mě, protože vím, že takovou mě milujete! Slibuji, že nikoho nesklamu. Vždycky jste za mnou stáli a bránili mě. Já vám to teď oplatím skvělým albumem. Nechtěla jsem se vracet do minulosti a udělat jen nějaký remake. Je to nový krok v mé kariéře, vy poznáte novou Rihannu!"
Kromě dlouholetých spolupracovníků na albu dělala i s textařem Seanem Garrettem, který album popsal jako "blízký srdci, hodně vzrušující a šťastný" "Já ji prostě zbožňuji," říká Sean.
"Je s ní zábava a je jako má vlastní sestra. Líbí se mi, že se nebere příliš vážně a přesně o tom je i celý její album." Sean také prozradil, že od dob, kdy měla problémy s Chrisem Brownem, se toho hodně změnilo. Album "Loud" má dokázat, že Rihanna umí rozdávat pozitivní energii a do tance je jako stvořená!
Na světě je už první singl "Only Girl (In The World)" a je jasné, že písnička je příslibem něčeho nového a rychlého! Začátkem října Rihanna v Londýně zorganizovala exkluzivní párty, na které předvedla pět skladeb z alba. Speciálního večírku se zúčastnilo jen několik vybraných hostů a zástupců médií a nový album popsala slovy: "Musíte si ho pustit pořádně nahlas, jen tak si ho vychutnáte. Je totálně vzrušující, chce se mi tancovat na každou jednu skladbu, a přesně to lidé chcou. Chcou něco, na co se dá tancovat! Nikdy se mi nelíbilo to, že si koupím nějaké album a zjistím, že tancovat se dá jen na čtyři nebo pět skladeb a ostatní musím přetočit. To mě nejvíc štve, hlavně, když se sprchuji. Mím záměrem bylo udělat album, který si prostě pustíte a nemusíte přeskakovat z jedné písničky na druhou..."
A tady jsou další komentáře zpěvačky k novým skladbám! "U písničky What´s My Name? mám pocit, že svět nemá hranice! Skladba S&M je energická ve stylu techna a obsahuje ty nejsťavnatější texty, jaké jsem kdy zaspívala. Je trochu ostrá, ale mě se hodně líbí! Píseň Drink To That jsem věnovala všem "poloalkoholikům". Pozdravuji ní všechny, co si v pátek večer dají do nosu,, protože je před nimi víkend a je potřeba relaxovat! No a skladba California King Bed je o opojení velkou láskou a následným vystřízlivěním a návratem do tvrdé reality. Vyvolává to v člověku pocit, jakoby byl najednou hrozně daleko..."

Rihanna hostem nočního klubu PURE na Silvestra v Las Vegas

29. listopadu 2010 v 17:56 | Darela
News

PURE noční klub je jedním z nejžhavějších klubů v Las Vegas a tento rok PURE bude hostit jednu z nejúžasnějších událostí Silvestra roku 2011.

PURE noční klub uvnitř Las Vegas bude zvonit na tomto Silvestru Rihanna!

Nenechte si ujít příležitost vyzvánění Nového roku s Rihannou v PURE nočním klubu na party hlavního města ve světě Las Vegas!

Buďte připraveni na speciálního hosta DJ vzhledu...

Rihanna má dost otázek spojené s Chrisem Brownem!

29. listopadu 2010 v 17:32 | Darela
Speech
Neustále se jí lidé vyptávají na Chrise Browna a na onohu situaci. Rihanna má však toho plné zuby i když chápe matky, které se bojí o své dcery, aby se jim nestalo to samé, co právě Rihanně. Na svém Twiteru Rihanna odpověděla na otázku fanouška: "Zbožňuji tě, ale je čas na to, aby se přestalo vyptávat na situaci v rozhovorech spjaté s Chrisem. Kdy se lidé budou ptát na něco jiného?"

Rihanna odpověděla: "Souhlasím! Lidé se mě nepřestanou na to vyptávat! Je to opravdu otravné! Nikdo si nepřeje znovu to zažívat, ale někteří to nedokáží respektovat, že! Chápu, že chtějí vychovávat mladé dívky! Jsem z toho prostě rozhořčena, smutná, naštvaná a rozčílená!"

Rihanna covers v britském magazínu GQ

29. listopadu 2010 v 17:11 | Darela
News

Rihanna je na obálce nejnovějšího britského vydání GQ! Pod fotkama naleznete i více informací z tohoto magazínu
002003004

Má oblíbená kniha? Asi můj život!

29. listopadu 2010 v 16:16 | Darela
Site
Vždycky mě bavili knihy kriminalistické, o závislostech například na počítači, prostě jsem si ráda přečetla nějakou detektivku. Například Výročí (z edice Nejlepší světové čtení), Jansonův rozsudek (také z této edice) a mnoho dalších. Teď sám život mi připlétá stále nové a nové zkušenosti smíšené s detektivkou, kterou jsem čítávala na cestách... Teď bych dokonce tu knihu mohla napsat i o sobě a každý by ji hltal se zatajeným dechem, možná se tam občas bude nacházet a říkat si - jo, to už se mi také stalo... Občas si ještě nějakou tu knihu přečtu, ale to jen skutečné příběhy jednotlivých lidí, protože v nich naleznete hodně poučného, co vás donutí změnit svůj pohled na vlastní život, každý jsme kniha, dokázali by jsme napsat hodně poutavých příběhů...

Netvrďte mi ale, že to tak není ;-)

Návštěvnost za min. týden (22.11. 2010 - 28.11. 2010)

29. listopadu 2010 v 15:10 | Darela
Site
Pondeli: 106
Utery:   47
Streda:  61
Ctvrtek: 82
Patek:   66
Sobota:  43
Nedele:  52

Celkem:  457

Kráľovná Rihanna - Amerika jej hity miluje. A počúva a kupuje...

28. listopadu 2010 v 15:59 | Darela
Speech
Barbadoská hviezda Rihanna dobyla americký singlový rebríček Billboard Hot 100 už so siedmou sólovou piesňou kariéry.

Rihanna má dôvod na radosť - kraľuje americkej hitparáde.

Jej najnovším hitom číslo 1 je pieseň Only Girl (In the World), s ktorou speváčka už pred pár týždňami ovládla britský rebríček. Na vrchol amerického rebríčka Billboard sa pritom len pred dvoma týždňami dostala s pesničkou What's My Name?, v ktorej hosťuje kanadský raper Drake.

Obe skladby sa nachádzajú na albume Loud (2010), s ktorým sa Rihanna umiestnila na tretej priečke v albumovom rebríčku. Počas úvodného týždňa z neho predala 207-tisíc kópií. Speváčka s novým projektom, ktorý sa aj na Slovensku predáva už vyše týždňa, boduje v mnohých krajinách sveta. Počas víkendu svoju hudobnú novinku podporila aj živým vystúpením na odovzdávaní cien American Music Awards. Popri koncertnom vystúpení, ktoré zožalo divácky úspech, bodovala aj pri rozdávaní trofejí. Stala sa víťazkou kategórie o najlepšiu speváčku r´n´b a soul.

Zo štvrtého miesta na druhé sa posunula speváčka Pink so singlom Raise Your Glass. Minulotýždňová jednotka - skladba Like a G6 od zoskupenia Far East Movement je aktuálne na trojke. Zo šestky na štvrté miesto sa posunula Kesha s jej ostatným hitom We R Who We R. Prvú päťku znovu uzatvára raper Nelly so skladbou Just A Dream.

Úplné video: Nicki Minaj a Rihanna zpívají "Fly"

26. listopadu 2010 v 19:03 | Darela
Video
Můžete se podívat na plné video Nicki Minaj a Rihanny vykonávat "Fly" poslední noc v NYC...