Březen 2011

Návštěvnost za min. týden (21.3. 2011 - 27.3. 2011)

31. března 2011 v 14:19 | Darela
Pondeli: 293
Utery: 319
Streda: 339
Ctvrtek: 219
Patek: 216
Sobota: 203
Nedele: 207

Celkem: 1796

Rihannine názory

27. března 2011 v 20:12 | Maťulka

Only Girl: ,,Nakrúcali sme na tých najšialenejších miestach. Niekoľko hodín sme jazdili okolo L.A. a hľadali vhodné lokality. Bolo to krásne ako mi padali ľúče slnka do očí. Vo videu je zobrazená krása prírodyy a jediného človeka na Zemi - mňa. A v tráve bolo kopec chrobákov a hadov, z ktorých mám panický strach!"

What´s My Name?: ,,Tento videoklip sme natáčali v New Yorku a vôbec sme nemali predstavu ako má vyzerať. Vyšli sme na ulicu, že uvidíme čo sa stane. Natočili sme reakcie ľudí a sama som bola prekvapená, aký pekný klip z toho vyšiel. Ináč Drake je skvelý chalan. Nechcela som, aby naša spoločná scéna bola sexi. Mal to byť len úprimný flirt, heheh!"

Tetovanie na hrudi: ,,Je to moje krého. Hovorí, že nikdy nezlyhám, len dostanem lekciu. Je napísané obrátene, aby som sa mohla naň pozerať každý deň do zrkadla"

Bungee Jumping: ,,Ešte som ho nevyskúšala, no plánujem to urobiť. Ten moment bude určite oslobodzujúci, vzrušujúci a nebezpečný."

Justin Bieber: ,,Je mladý, no nie hlúpy. Páči sa mi, ako chápe svet. Nepozerá naň cez ružové okuliare."

Riri ako návrhárka: Populárny britský obchod sa rozlúčil s Kate Moss a mala by ju nahradiť Rihanna!

Reb´l Fleur: ,,Takto ma volala moja babka z Barbadosu. A potom som chcela vytvoriť vôňu, ktorá bude ako ja - jemná no nezabudnuteľná - a preto je v nej primiešané pravé karibské ovocie."


Rihanna o svojom štýle

26. března 2011 v 20:06 | Maťulka

,,Na začiatku som nosila oblečenie ako slušné a nevinné dievča, ktoré sa snaží preraziť v šoubiznise, no nechce si znepriateliť ľudí."

Až vydaním albumu Good Girl Gone Bad sa moje obliekanie zmenilo. Verná názvu som začala skúšať rockovejší štýl.
A po albume Rated R sa moje oblečenie stalo uleteným už doslova.

Medzi moje obľúbené kúsky patrí oblečenie so štruktúrou, ktoré sa môjmu telu neprispôsobí, práve naopak mu dodá úplne iný výzor.
Veľké vypchávky na ramenách, jednoduché farby a kombinácie - to je moje.

Ešte uvidíte veľa kúskov inšpirovaných mužským oblečením, ale aj veľa nežných ženských vecí.
Pokúsim sa ich skombinovať novým, neopakovateľným spôsobom!"

Rihanna o sebe

25. března 2011 v 19:53 | Maťulka
Niečo o jej vlasoch: ,,Keď som si zmenila účes nakrátko, tak som musela svoje oblečenie a líčenie prispôsobiť strihu. Keď som si ich nafarbila načerveno, musela som sa prispôsobiť tak, aby všetko dokopy ladilo. Rada riskujem a baví ma skúšať nové veci. Kombinovať niečo, čo na prvý pohľad vyzerá, že k sebe absolútne nepasuje. Úžívam si, keď ľudia hovoria - Čo to má zasa na sebe? - týmto sa strašne zabávam!"

Rihanna sa vyjadrila ešte k svojej postave: ,,Stále som chcela schudnúť a vyzerať štíhlo. Vtedy som bola vo veľkom strese. Teraz už na to kašlem. Budem taká, akou ma stvorila príroda. Zistila som, že svoje telo mám rada aj s chybami. Aj tie sa nájdu, ale čo! Ja sa tak cítim fain!"
PROZBA!!!

25. března 2011 v 13:37 | Darela | http://teamo-rihanna.blog.cz/

První prozba je, že pokud má někdo z návštěvníků tohoto blogu něco proti mě, prosím, neřešte to tady, ale na mém mailu, děkuji! Dále si nejsem vědoma, že bych někoho "nutila" chodit na můj blog, nebo psala SBéčkům, že sem musí chodit a podobné nesmysly! Zdroje dávám nahoře a dávám je delší dobu, žádný týden! Komu se tu nelíbí chodit sem nemusí je to jeho volba, ale já své SB neterorizuji a nevyhrožuji, že pokud sem nebudou chodit tak je mažu nebo tyhle věci podobné! Hodně SB ví, že se na jejich blogu nějakou dobu neukážu, nepíšu jim 150 komentářů a vždycky se vyjadřuji k článkům!!!! Nestíhám! Návštěvnost je o poznání menší než byla poslední dny tak nevím, kde Duduko, nabral, že mám vyšší návštěvnost než třeba web lovebritney.net atd. ! Zase tak vysokou ji nemám! A mnozí si všimli, že mi klesla, tak proč, kdybych si ji navyšovala ji nemám za den třeba 2000 návštěvníků jako někdo? Raději jmenovat nebudu!

Když se mi něčí blog nelíbí a mám výhrady, nechodím tam a vůbec neřeším, nemám to zapotřebí a pokud mám proti tomu člověku něco, řeším to jen s ním! Další prozba a to poslední je, že bych potřebovala s tímto blogem výpomoc, nejlépe někoho s SBéček, není to však podmínkou! Ten člověk by měl mít rád Rihannu, umět anglicky (alespoň podle internetového překladače) a věnovat se blogování nejlépe 2-3 roky (není podmínka, avšak zkušenost nesmí být menší než 1 rok). Byla bych také ráda, aby jste se vyjádřili, nebude vadit když to bude tady, jestli máte nějaké výhrady vůči fungování tohoto blogu...

Rihanno, prosím, už neplač!

24. března 2011 v 17:00 | Darela
Našla jsem nádherný článek od jedné autorky a chci se s vámi o něj podělit. Těším se i na vaše názory :-) Zdroj z čerpání...

Je sice březen, ale já bych ráda napsala o tom, o čem jsem přemýšlela v lednu - poté, co jsem si koupila časopis Marie Claire. Doba napsání podle mě není tak důležitá, koneckonců téma bude relativita času :-) Ke koupi mě nalákal rozhovor se zpěvačkou Rihannou, kterou mám ráda. A co vlastně řekla Rihanna tak důležitého, že mě to inspirovalo k napsání blogu? Nejde o to, co řekla, ale co udělala - rozplakala se.

Rihanna je známá nejen skvělou popovou muzikou, kterou produkuje, ale taky tím, že ji její přítel bil. Mlátil ji tak, že od něj odešla. Za to, že ho Rihanna opustila a zveřejnila, že ji mlátil, se jí ještě pomstil. Dodal bulváru její "nahaté" fotky. Bylo to drsné chování a Rihanny je mi proto moc líto - stejně jako každé ženy, kterou si její přítel nebo manžel dovolí bít.


Rihanna se objeví na Japonské benefiční kompilaci

22. března 2011 v 16:04 | Darela | http://rihannadaily.com/

Irští rockeři a popová Rihanna jsou mezi umělci, kteří by měli nahrát digitální album se společností Universal Music, a tak získat prostředky pro Japonsko, ve kterém před nedávnem došlo k zemětřesení a cunami.

Největší světová nahrávací společnost si klade za cíl vytvořit album, které by mělo být k dispozici do konce týdne, i když sestava umělců je nedokončená. Výtěžek půjde pro japonský Červený kříž.

"Děláme to digitálně, protože je to rychlejší, album výjde po celém světě. Zpracovat by se měl do konce týdne," dodal.

Klíčem k úspěchu alba je, že umělci jsou ochotni vzdát se svého honoráře.

11. března zemětřesení a tsunami zapříčinilo, že nejméně 21. 000 lidí zemřelo, nebo je nezvěstných.

Rihanna for Vogue (iPad edition)

21. března 2011 v 17:20 | Darela

Podívejte se na digitální scany...


HQ photos (Annie Leibovitz)

Rihanna na obálce Fabulous časopisu

21. března 2011 v 17:11 | Darela | http://rihannadaily.com/

Rihanna je na obálce britského "Fabolous" časopisu. Tady jsou scany...


Návštěvnost za min. týden (14.3. 2011 - 20.3. 2011)

21. března 2011 v 14:24 | Darela | http://teamo-rihanna.blog.cz/
Pondeli: 100
Utery: 263
Streda: 486 = rekord blogu <3
Ctvrtek: 416
Patek: 380
Sobota: 332
Nedele: 419

Celkem: 2396

* Návštěvnost není ničím navýšená, je pravá!!!