Květen 2011

Shy Ronnie 2: Ronnie & Clyde (feat. Rihanna)

22. května 2011 v 10:25 | Tanya
Rihanna natočila vtipné video už podruhé s Shy Ronniem pro SNL.Já s toho videa prostě nemužu.


Rihanna a její Loud

13. května 2011 v 16:11 | Darela

Koncem minulého roku vydala Rihanna v pořadí už pátý album "Loud" a zaznamenala okamžitý úspěch.
Během prvního týdne prodala 207 000 disků a singly z alba se dlouho drželi na popředních místech hitparád! Kromě toho pracovala se svým uměleckým ředitelem Simonem Henwoodem na stejnojmenné knize "Rihanna", která vyšla v té době, jako i nový album. Také má novou vlastní vůni "Reb´l Fleur".
A víte, že je i tváří prestižní značky Gucci? Dělala reklamu speciální edici "Tattoo Hearts Collection"! "Miluji módní doplňky," přiznala. "A Gucci je úžasný!"
Rihanna má ráda Mariah Carrey, Whitney Houston a Aliciu Keys, ale jejím vzorem je Beyoncé. Zlí jazykové tvrdí, že její úspěch spočívá v tom, že měla aférku s Jay-Z, ale ona to vyvrací.
"Je to hloupost, on už tehdy chodil s Beyoncé, se kterou jsou dnes už vzatí. Ale vždycky se najdou nepřejníci, kteří budou pomlouvat, už jsem si na to zvykla."
RiRi nikdy nejí cizokrajní jídla, neuznává čínskou, mexickou ani indickou kuchyni.
"Jím vždycky jen běžnou stravu, myslím, že je to zdravější. Miluji ale čokoládovou zmrzlinu a sýrové koláče. Ale je pravda, že mi hodně chybí mámina kuchyně," přiznává.
Zajímavostí je, že si dala pojistit nohy za milion dolarů po tom, jak vyhrála soutěž "Celebrity Logs of Godess" (Božské nohy celebrity). "Při cvičení jsem se nejvíc soustředila právě na nohy," přiznává.
Velkou pozornost médií přitahuje svými tetování. Patří mezi ně nota na kotníku, znak znamení ryb za pravým uchem, modlidba v sanskritu na boku, hvězda v levém uchu, nápis "love" na levém prostředníku, arabský nápis "Svoboda v Kristovi" na břichu, hvězdičky vzadu na krku, fráze "shhh..." na pravém ukazováku, datum 11. 4. 86 římskými číslicemi na levém rameně, a ještě další. Nejnovější přírustek do zbírky je nápis "nikdy se nevzdávat, vždycky se poučit". Má ho na hrudi vytetovaný opačně, aby si ho mohla v zrcadle přečíst.
"Je to moje celoživotní motto," vysvětluje. "Tohoto jsem se držela po celou dobu, co jsem se usilovala proniknout do showbusinessu."

A CO POSLEDNÍ TRAPAS?
"Není zvykem stávat se mi nějaké kolosální trapasy, jen běžné věci, jako například zlomený podpatek a tak. Naposledy to asi bylo vytrhlé ramínko na podprsence, hehe!"

Rihanna: Jsem jemná a citlivá

13. května 2011 v 15:29 | Darela
V soukromí nejsem tvrdá ani bezcitná, ale spíše jemná a citlivá žena - i to prozradila v rozhovoru Rihanna!
Světem se prohnala zpráva, že si ve svém novém singlu "S&M" skopírovala tvorbu fotografa LaChapelle...
Nejde o žádné kopírování. On na mě podal trestní oznámení za kopírování, jenže nic není dělané přesně podle jeho fotografií. Je pravda, že jem se inspirovala jeho tvorbou, no na tohle jsem si dala pozor...

Jsi spokojená s úspěchem tohoto singlu?
Jasně! V rádiích patřil mezi nejhranější ještě před premiérou videoklipu!

V klipu se objevil i Perez Hilton. Bylo ho těžké přesvědčit na roli čůrajícího pejska?
Ne. Jsme dlouholetí přátelé a je to fakt fantastický člověk. Je za každou srandu, a tak byl z mé nabídky nadšený. Nakonec, výsledek vidět i ve videu.

Ve svých videoklipech vystupuješ jako tvrdá, bezcitná žena. Máš pocit, že tě za ni považují i tví fanoušci?
Je to dost možné. No pravda je jiná. V soukromí jsem dost jemná a citlivá žena. Taková stejná, jako kterákoliv jiná.

Proč teda vystupuješ na veřejnosti jako super hrdinka?
Protože jsem super hrdinka. Každá žena je super hrdinka, a snažím se to v klipech mužům dokázat. Je pravda, že bez mužů by jsme nebyli ani my, ale chci jim ukázat, že jsme si rovnoceni.

Jaký byl tvůj holčičí vzor, když jsi byla teenagerka?
Jednoznačně Madonna. Během své kariéry jsi vybudovala takové jméno, jako doteď nikdo. I když je pravda, že Lady Gaga je jí v patách a v počtu fanoušků ji rychle dobíhá, Madonna bude pořád Madonna...

Plánuješ na svém letošním turné zavítat i do Evropy?
Samozřejmě. Od září jsem pouze v Evropě, takže mí evropští fanoušci se mají na co těšit. Můj první koncert bude v Odyssey aréně v Irsku. Turné bude pokračovat převážně v Anglii, ve Francii, ale přijedu i do Česka, Polska nebo Maďarska! Těším se na vás!

Rihanna: Chtěla jsem utéct

13. května 2011 v 15:16 | Darela
Rihanna chtěla z Ameriky na začátku své kariéry utéct a už při třetím albu se jí skončil hrozný blázinec!
Je pravda, že rock jsi poprvé slyšela až po příchodu do USA?
Haha, je to pravda. Na Barbadosu lidé poslouchají jen ragae, disco a hip hop.

Vzpomínáš si ještě na své začátky?
Jasně! Byly pro mě hrozně těžké. Jednak jsem měla na nahrání prvního alba pouze tři měsíce a také jsem si musela zvykat na novou krajinu a nové lidi. Hrozné! Ze začátku jsem si myslela, že uteču. Všichni mi říkali, co mám dělat, jak mám chodit, jak se mám chovat, jak mám odpovídat na otázky... Ale nahrávání druhého alba bylo ještě horší! Čas jsme fakticky neměli. Vstávala jsem v šest ráno a hned jsem se vybrala do studia. Po studiu jsem musela jít propagovat první album, dělat rozhovory... No a den jsem skončila pozdě večer nahráváním videoklipu! Hrozné a bláznivé! Při dalším albu jsem si řekla dost a všechno jsem změnila.

Tvé současné písně jsou plné válek, bitek, nenávisti a násilí. Proč?
Dnešní svět je o násilí. Na každém rohu slyšíte o nějaké vraždě nebo loupeži. Leze mi to už na nervy, a tak se snažím alespoň prostřednictvím hudby bojovat proti tomu.

Ovlivnil tvou tvorbu i incident s Brownem?
Samozřejmě. Do té doby jsem měla na očích růžové brýle, které mě oddělovali od reálného života.

California King Bed official music video

9. května 2011 v 19:39 | Tanya
Darela: Rihanna je tu nádherná, je čím dál dokonalejší, umí kombinovat divokost a dravost s něžností a citem... Zbožňuji ji, no přiznám se, že na prvním místě je Katy Perry, no nemění to nic na tom, že RiRi miluji a vždycky to tak bude! Ale to už jsem jednou prohlásila :-)

Tanya: RiRi je tu přeskrasná.Má tam nejhezčí vlasy z éry Loud.CKB je super song


Nivea photoshoot

9. května 2011 v 16:12 | Tanya

imagebam.com imagebam.com

Nová spoluadminka Tanya

9. května 2011 v 15:25 | Darela

Myslela jsem, že tento blog úplně uzavřu, no stal se pravý opak. Je mi jedno, komu se tu nelíbí, beru tyto typy návštěvníků s rezervou, nemohu se totiž zavděčit každému, že... Rozhodla jsem se příjmout novou spoluadminku, na mail mi poslala něco krátce o sobě pro návštěvníky blogu. Bude tu přidávat novinky ze světa Rihanny, já tu samozřejmě pořád zůstávám jako hlavní adminka a budu přidávat různé rozhovory, hlavně z časopisů atd. ... Teď už přejděme k Tanyi:

Ahojte jsem nová spoluadminka Tanya. Můj vzor je Rihanna. Podle mě je strašně talentovaná a sexy! Bohužel nejedu na ni do O2 arény, protože nejsou peníze. Strašně se teším až budu pro vás psát články!