Duben 2012

"Where Have You Been" music video premiere

30. dubna 2012 v 15:26 | Kuba
Tak a je to tady! Konečně tu máme premiéru videoklipu pro WHYB!! Jak se Vám video libí? Jaký máte názor? Pro mě je to jedno z nejlepších videí, který kdy Rihanna natočila. Úžasné :)

Nezapomeňte, že se pokoušíme dát nový Youtube rekord, tak si video pusťte, co nejvíckrát! :)

Aktuální Twitter trend: #WHYBVideoIsAmazing

Fotky: Rihanna na konferenci Battleship na Hawaii

29. dubna 2012 v 10:53 | Kuba
Rihanna se včera zúčastnila tiskové konference filmu Battleship na Hawaii, konkrétně v přístavu Pearl Harbor.
Rihanna-pearl rihanna alexander skarsgard battleship pearl harbor 01 Rihanna-pearl rihanna alexander skarsgard battleship pearl harbor 03 Rihanna-pearl rihanna alexander skarsgard battleship pearl harbor 04 Rihanna-pearl rihanna alexander skarsgard battleship pearl harbor 14 Rihanna-pearl rihanna alexander skarsgard battleship pearl harbor 07 Rihanna-pearl rihanna alexander skarsgard battleship pearl harbor 11 Rihanna-pearl rihanna alexander skarsgard battleship pearl harbor 17
zdroj: justjared


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The 35 Best BBMA Moments Ever

28. dubna 2012 v 22:03 | Kuba
Server billboard.com zveřejnil žebříček 35 nejlepších momentů na Billboard Music Awards. V tomto žebříčku se umístila Rihanna 2x a to hned na prvním místě!
1.místo - Rihanna & Britney Spears - S&M performance
11.místo - Teenager Rihanna vyhrála cenu Female Artist Of The Year

Osobně si myslím, že první místo Rihanně zaslouženě patří! Rihanna a Britney předvedly skvělé vystoupení, které je hodnoceno jako jedno z nejlepších v historii Billboard Music Awards!
Připomeňte si ho zde:

Letošní BMA se konají 20.května a Rihanna je nominovaná hned 13x! Doufejme, že letos opět vystoupí a předvede nějaké další super číslo.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pomožme zlomit rekord s WHYB!

28. dubna 2012 v 21:13 | Kuba
Rihanna NAVY!! Dokažme opět, jací jsme super fanoušci a překonejme rekord s videoklipem k WHERE HAVE YOU BEEN!
O co se vlastně jedná? Rihanna a její tým se rozhodli, že se pokusí překonat rekord v počtu shlédnutí na Youtube za jeden den. Dosavadní rekord je 5 000 000 shlédnutí za den a to drží Eminem ft. Rihanna - Love The Way You Lie. Osobně si myslím, že je to možné, jelikož WHYB je opravdu povedený song a klip to bude určitě také skvělý.
Podpořte tuto akci také na facebooku - zde.


FOTKY: Rihanna na Hawaii

28. dubna 2012 v 9:30 | Kuba
Rihanna byla včera s přáteli viděna na pláži na Hawaii.

Scany z časopisu INSTINKT

27. dubna 2012 v 18:59 | Kuba
V dubnovém čísle českého časopisu INSTINKT byl exkluzivní rozhovor s Rihannou. Nyní si tento rozhovor můžete přečíst i vy, jelikož jsem Vám ho naskenoval. Tudíž prosím, pokud by jste chtěli dát scany i na svůj blog, tak nemažte náš tag a uveďtě zdroj a ikonku. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

James Franco mluvil o Rihanně

27. dubna 2012 v 18:31 | Kuba
Populární herec, režisér James Franco, kterého můžete znát třeba z filmu Spiderman mluvil v rozhovoru o Rihanně, o tom, jak měl hrát ve We Found Love nebo že Rihanna bude mít možná další roli!

James Franco, který se natají tím, že je velkým fanouškem Rihanny (nahrál na internet svou cover verzi You Da One, podívejte se zde ), promluvil v jednom rozhovoru o Riri. O svém coveru řekl:
"Nezabralo mi to hodně práce, byl jsem jako Rihanna"


Také mluvil o tom, jak měl hrát místo Dudleyho v klipu We Found Love, nicméně to ale odmítl:
"Zeptala se mě, jestli můžu hrát v tom videu, v tom o tom šíleném vztahu. Nemohl jsem to udělat, ale hádám, doufám, že je mezi námi vzájemná láska."

Poté také mluvil o novém filmu "The End Of The World", o tom, že tam Rihanna nejspíš dostane roli:
"Myslím si, že bude v novém filmu, který zrovna dělám, je to režisérský debut Setha Rogena. Myslím si,že tam dostane menší roli."
Podle některých zdrojů jsou James Franco a Rihanna v kontaktu a domlouvajá tuto roli, jak to ale bude se uvidí časem.

WHYB video v pondělí + BTS 3

27. dubna 2012 v 15:46 | Kuba
Nově stanovená premiéra videoklipu k WHYB BUDE V PONDĚLÍ 30.4. v 9AM EST na VEVO (u nás okolo třetí hodiny odpoledne).

Zkraťte si čekání s dalším, dnes již druhým, behind the scenes videem!

Já už se nemůžu dočkat :)

+ na twitteru právě trenduje

Rihanna je na Hawaii

27. dubna 2012 v 15:38 | Kuba
Rihanna odletěla na Hawaii, kde bude propagovat film Battleship! Jinak Rihanna se také zúčastní filmové premiéry v Los Angeles a to 10.5.

BTS: Making Of WHYB + preview

27. dubna 2012 v 5:29 | Kuba
Tak.. Vydání videoklipu k singlu Where Have You Been se ještě,bohužel, neuskutečnilo, ale můžete si zkrátit čekání a natěšit se na video díky novému behind the scenes videu a krátké ukázce, kterou Rihanna poslala na svůj twitter!