Duben 2012

Jsme už i na facebooku

20. dubna 2012 v 8:16 | Kuba
Dnes jsme založili fb stránku s názvem "We are Rihanna Navy from Cz/Sk", tudíž jsme založili česko-slovenský fanclub, na kterém budou i novinky z blogu. Každou zprávu z blogu dáme i tam, takže pokud chcete, aby vám nic o Rihanně neuniklo, tak se k nám prosím přidejte :)

Na stránku se přidejte tudy.
Doufáme, že vás tam bude hodně :)

Rihanna dostala 13 nominací na Billboard Music Awards 2012!

20. dubna 2012 v 6:01 | Kuba
Dnes v noci byly ohlášeny nominace na letošní Billboard Music awards, které se budou kona 20.5. v Las Vegas.
S 13 nominace patří Rihanna k umělcům s nějvětším počtem nominacé v tomto ročníku, pro zajímavost: minulý rok dostala Rihanna 18 nominací! Rihanna na udílené cen v roce 2011 i vystoupila se singlem S&M společně s Britney Spears.
Připomeňte si vystoupení z roku 2011:

Svou první nominaci již obrdželo i album Talk That Talk.
Všechny nominace najdete v "celém článku"

WHYB promo 4: Behind the scenes video

19. dubna 2012 v 20:37 | Kuba
Rihanna nám poslala další část odpočtu k videoklipu k WHYB. Tentokrát je to behind the scenes video!

Rihanna na charitativní akci "An Unforgettable Evening"

19. dubna 2012 v 18:18 | Kuba
Rihanna včera vystoupila na charitativní akcu s názvem "An Unforgettable Evening", která proběhla za účelem vybrat, co nejvíce peněz na výzkum rakoviny u žen. Akce se konala v Beverly Hilton Hotel a této akce se zúčastnili například: Rita Wilson, Tom Hanks, Steven Spielberg.

Na fotky z akce se podívejte zde.

Česká recenzce na film "Battleship"

19. dubna 2012 v 17:35 | Kuba
Podívejte se na první českou recenzi na film Battleship.
Pokud se Vám to nechce číst celé tak tady máte úryvek, ve kterém píši o Rihanně:
"Kdyby si Bitevní loď odpustila hru na příběh a celý prostor věnovala výhradně bitevní taktice s bójemi, torpédy i muzeální výzbrojí, fanoušci by nemuseli přetrpět palbu patosu a ostatní neméně děsivý poznatek, že filmové moře brázdí ještě horší herci než zpěvačka Rihanna s flintou."
Celkové hodnocení filmu: 50%

Recenzi napsal server iDnes.cz

Můj názor na recenzci: No, tak ukázalo se to, co se ví. Většina českých recenzí se odlišují od recenzí v zahraničí. V zahraničí Rihannu chválí, na to že je to její debut a píší, že je to dobrý film. A první příčka sledovanosti v některých zemích to jenom dokazuje. Je ale možné, že tím, že je to jiný druh filmu, že tuto recenzi psal někdo, kdo takové typy nemá rád..

Celá recenze:
Název:
Na Bitevní lodi s Rihannou je veselo. I když to nebylo v plánu

Na to, že se bojuje o spásu světa, je na palubě veselo. Ale převážně bezděčně. Ano, před titulky se mladík uvede vtipným trapasem kvůli slečně, ale další půlhodina na Havaji tvoří jen prodlužovanou předehru k útoku a k následnému japonsko-americkému bratrství ve zbrani, jež naznačí smír nad stíny Pearl Harboru.
Než přijde úder, hraje se náborový leták maríny s poučkami o šanci či pokoře. Po vpádu vetřelců se jako vždy hroutí mrakodrapy, televize líčí paniku, NASA tupě žasne a bitvu má na krku pár lodí, které uvázly pod obranným štítem ufonů připomínajícím poklop nad Springfieldem ve filmu Simpsonovi.
Z filmu Bitevní loď
Z filmu Bitevní loď

Následují střelba, rachot hudby i plechu, několik titaniků a pod brněním ve stylu Transformers kosmické bytosti, které se dlouho neholily. Na souběžném bojišti se tuží hrdinovo křehké děvče a mohutný invalida. Zkrátka vše běží podle staré šablony, až na jednu výjimku: lodě.

A dokonce laické suchozemské krysy musí uznat, že taktické námořní manévry mají své kouzlo, nápad, důvtip a trikovou bravuru. Paradoxně nejvíce vadí okolní pokrytecká omáčka.
Kdyby si Bitevní loď odpustila hru na příběh a celý prostor věnovala výhradně bitevní taktice s bójemi, torpédy i muzeální výzbrojí, fanoušci by nemuseli přetrpět palbu patosu a ostatní neméně děsivý poznatek, že filmové moře brázdí ještě horší herci než zpěvačka Rihanna s flintou.
Ale protože tolik odvahy režisér Peter Berg neměl, skončil na hraně mezi Dnem nezávislosti a jeho parodií Mars útočí, aniž si zvolil, kam patří.
Hodnocení: 50 %
Zdroj: iDnes.cz

Rihanna opouští Giorgio Baldi

19. dubna 2012 v 6:18 | Kuba
Paparazzi včera spatřili Rihannu, jak opouští restauraci Giorgio Baldi.

Dnes přichází "Battleship" do kin v Česku a na Slovensku!

19. dubna 2012 v 0:01 | Kuba
Dnes, 19.4.2012, přichází do českých a slovenských kin Rihannin filmový debut - Bitevní loď.
V ČR a SR to ode dnes zařazují do pragramu všechna kina.
Tak co chystáte se jít podívat jaká je Rihanna herečka?

Jen pro zajímavost. Battleship se v několika zemích vyšplhal na první příčku sledovanosti a na film jsou povětšinou pozitivní kritiky a i mezi lidmi je velmi oblíbený.

Třetí promo fotka k WHYB

18. dubna 2012 v 19:48 | Kuba
Rihanna nám poslala další, již čtvrtou, fotku z klipu k singlu Where Have You Been :)
Já nevím jak vy, ale já už se nemůžu dočkat!

Promítání scén z klipu "Princess Of China"

18. dubna 2012 v 16:37 | Kuba
Na včerejším koncertě skupiny Coldplay, která spolupracovala s Rihannou na písničce "Princess Of China", se promítaly záběry z klipu k oné písničce. Song včera oficiálně vyšel jako singl a byl vpuštěn do rádií. Snad se mu povede v hitparádách, co nejlépe :)

The 100 Most Infleunetial People In The Wrold

18. dubna 2012 v 16:20 | Kuba
Časopis Time dnes zveřejnil seznam 100 lidí, kteří nejvíce ovlivňují svět. S potěšením Vám oznamuji, že se v tomto žebříčku objevila i zpěvačka, herečka, modelka Rihanna!

Spolu s Rihannou se v žebříčku například objevili Adele, Barack Obama, Anonymous, Hillary Clinton.

Gratulujeme Rihanně! :)

Nazapomeňte, že již 24.4. Rihanna vystoupí na akci, která bude oslavou tohot žebříčku :)

V důsledku tohoto se stalo trendem na twitteru