Červen 2012

Rihanna na festivalu Kollen (videa)

30. června 2012 v 23:52 | Deryn
Zveřejňuji videa z tohoto vystoupení Rihanny v Norsku

Rihanna na festivalu Kollen (fotografie)

30. června 2012 v 13:33 | Deryn

Objevily se úplně dokonalé fotografie Rihanny z festivalu Kollen v Norsku, na kterých je Rihanna dokonalá! Zatím posílám odkaz na fotografie, postupně je zde přidám! Fotky jsem viděla na fb fanstránce, všimněte si druhou fotografii! Ten make-up, ten pohled, ty vlasy! Ah, DOKONALOST!

Informace o chodu blogu v období od 30.6. - 14.7.

29. června 2012 v 16:16 | Kuba
Tak dnešním dnem konečně začínájí prázdniny. Spousta z Vás vyrazí na různé výlety, dovolené a tábory. Toto se týká i mě :) Zítra na dva týdny odjíždím a tak nebudu mít čas se o blog starat. Vracím se 14.7. Po dobu mé nepřítomnosti se o blog bude starat Deryn a jelikož i ona má svůj život, tak jsme se domluvili, že bude přidávat pouze to nejdůležitější. Tím myslíme hlavně fotky a videa z festivalů, popřípadě kdyby se objevil nějaký photoshoot, nebo novinky o fashion show. Vše ostatní (rozhovory apod.) doplním po příjezdu.
Doufám, že nám tuto situaci prominete, potom by měl být blog zas několik týdnů v normálním chodu.

Přeji pěkné prázdniny :)

Rihanna opouští hotel (28.6.)

29. června 2012 v 6:20 | Kuba
Rihanna byla včera večer spatřena, jak opouští svůj hotel a míří na chvíli do posilovny Fitness First gym. Poté Rihanna odletěla z Anglie do Norska, kde ji dnes čeká vystoupení na festivalu Kollen.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Novinky ohledně účinkování v Oprah's Next Chapter

28. června 2012 v 15:58 | Kuba
Nedávno jsem Vám psal o tom, že se Rihanna zúčastní rozhovorové show Oprah's Next Chapter. Tato show není jen obyčejné interview někde ve studiu, ale Oprah Winfrey vyráží do terénu a dělá rozhovor na místech, které jsou pro onu osobnost nějak významné.
Dnes se objevily první informace, kde se bude rozhovor natáčet a kdy se bude vysílat.
Rihanna byla předběžně ohlášena na srpen 2012 a nyní už máme konkrétní data. Říká se, že celý rozhovor bude mít dvě části. Ta první se bude vysílat 5.8. a druhá 12.8. Rozhor se bude natáčet v Rihanniném rodném městě St.Michael na Barbadosu."Where Have You Been" je v Top 5 v USA

28. června 2012 v 7:29 | Kuba
Po dvou týdnech, kdy se zatím poslední singl "Where Have You Been" držel na 8.místě v Billboard Hot 100 nastala konečně změna. Tento týden se singl vyhoupl na 5.místo! K této události běží taky "download weekend", kdy si budou fanoušci kupovat na iTunes singl, přehrávat singl, psát do rádii, aby singl hrály, aby mohl singl být dalším Rihanniným n.1 v USA.

Singl je zatím druhým, který se z alba Talk That Talk dostal do Top 10. Předtím to byl megahit We Found Love, který strávil několik týdnů na 1.příčce. Druhý singl "You Da One" se vyšplhal až na 14.místo, ale bohužel klip byl vydán o něco později, takže mu to už nepomohlo se dostat do Top 10.

Rihanna před hotelem (27.6.)

28. června 2012 v 7:22 | Kuba
Rihanna byla včera (27.6.) spatřena, jak opouští svůj londýnský hotel. Rihanna mířila do studia, kde natáčela materiál pro svou modní show, která poběží toto léto.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Požár na hotelu Rihanny

27. června 2012 v 15:55 | Kuba
Rihanna se s máma opět podělila na Twitteru o její "zážitky". Podle jejích posledních tweetů můžeme vidět, že na jejím hotelu vypukl požár.
Okolo 6 ráno, londýnského času, vypukl v hotelu Corinthia požár. Celý hotel včetně Rihanny byl evakuován. Požár vznikl v sedmém patře ve výtahu. Nikomu se nic nestalo.
"Fire in the Telly "
"Oheň na hotelu"

"Roamin da streets since 6am! Fyah in da telly"
"Od 6 ráno jsem ubytovaná na ulici! V hotelu byl požár"

Nové fotky z photoshootu pro SNL

27. června 2012 v 15:31 | Kuba
Jistě si pamatujete na vystoupení Rihanny v pořadu "Saturday Night Live" letos v květnu, kdy zazpívala songy "Birthday Cake", "Talk That Talk" a "Where Have You Been". Pro tuto událost byl vytvořen celý photoshoot, my jsme z něho viděli pouze pár fotek. Nyní se ale můžete podívat na více než 15 fotek z tohoto photoshootu!
Co na tyto fotky říkáte? Podle mě je tam Rih fakt kočka :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Summer Tour 2012

26. června 2012 v 22:35 | Kuba
Jak to vypadá, tak Rihanna z těch pár koncertů, které má letos v plánu udělala takové mini tour. Dosvědčuje to i fakt, že na akci Hackney Weekend měli možnost si návštěvníci koupit menší tourbook.
Toto minitour je složeno z charitativních a festivalových koncertů. Začalo v květnu účastí na Robin Hood Gala a končí v říjnu účastí na FIFA v Azerbajdžánu.
Během roku v různých rozhovorech Rih prozradila, že na velké celosvětové tour se chystá až příští rok. A bude to větší než cokoli, co kdy udělala.