Červenec 2012

Nicola Roberts mluví o Rihanně

31. července 2012 v 20:12 | Kuba
Rihannina moderátorkská kolegy z módní show Styled To Rock, která se začne vysílat 14.8., Nicola Roberts řekla pár vět o Rihanně pro Daily Mail. Nicola v rozhovoru popisuje, jak se jí pracovalo s Rihannou a popsala to jedním slove "fantasticky".

"Nemohla být více krásnější a roztomilejší, ten její smích. Všichni jsme si padli do oka a užili jsme si spoustu legrace"

Také řekla pár vět o Rihannině stylu:
"Ona je opravdový originál. Ona se vyjadřuje přes své oblečení. To bych také snažím dělat."

Rozluštění tetování

31. července 2012 v 19:22 | Kuba
Letos v lednu nám Rih poslala fotky na Twitter z tetovacího salonu, na jedné fotce byla s tetováním "Thug Life" na kloubech prstů a na druhé si nechávala dělat tetování. O tomto tetovování se dlouho nevědělo, poprvé ho mohli fanoušci spatřit v květnu, když byla Rihanna na Hawaii. No nyní už víme, co tetování znamená. Toto tetování je napsané tibetsky a znamená "milovník".

Nominace na Video Music Awards 2012 jsou oznámeny

31. července 2012 v 16:08 | Kuba
Hurá Rihanně! Právě byly oznámeny nominace na MTV Video Music Awards, které oceňují nejlepší klipy roku. A Rihanna má letos hned 11 nominací! Stala se tak umělcem s nějvětším počtem nominací. A v hlavní kategorii (Video Of The Year) má hned dva videoklipy! Letošní ceny se budou předávat 6.9.2012 v Los Angeles a je celkem velká pravděpodobnost, že se tam objeví i Rih. Určitě Vás zajímá v jakých kategorií je Rihanna nominována, tak zde je máte:
(kliknutím na kategorii se Vám zobrazí stránka na které můžete hlasovat tak do toho RIHANNA NAVY!)

BEST POP VIDEO

We Are Young - fun ft. Janelle Monaé
Boyfriend - Justin Bieber
Payphone - Maroon 5
What Makes You Beautiful - One Direction
WE FOUND LOVE - RIHANNA


Best Female Video

Love On Top - Beyoncé
Part Of Me - Katy Perry
Starships - Nicki Minaj
WE FOUND LOVE - RIHANNA
Love You Like a Love Song - Selena Gomez

Rihanna končí svou dovolenou

30. července 2012 v 15:14 | Kuba
Rih po dvou týdnech relaxování a zábavy končí svou dovolenou. Tuto svou dovolenou zakončila ve francouzském městě Nice. Rihanna celou dovolenou byla na pronajaté jachtě, kterou si pronajala i mulý rok, a plavila se s ní po Středozemním moři. Při této příležitosti se Rih vyfotila se svou posádkou, která ji celé dva týdny doprovázela na jachtě Latitude.
+ pár fotek z posledního dne její dovolené :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com

Další singl? Volil bych Cockiness

29. července 2012 v 20:31 | Kuba
Již dlouho jsme neměli zprávy o novém singlu z desky "Talk That Talk". Zatím poslední "Where Have You Been", vydán 30.4.. si vedl velmi dobře v hitparádách po celém světě. A teď otázkou je, kdo bude jeho následovníkem?

Kterou skladbu by jste volili jako další, již patý, singl z desky "Talk That Talk"?

Já osobně bych zvolil kontroverzní skladbu "Cockiness (Love It)" anebo pomalou "Drunk On Love", nebo veselou "Do Ya Thang". A co by jste zvolili vy?

Rihanna je v Monte Carlu

29. července 2012 v 20:18 | Kuba
Rihanna dnes přijela do Monte Carla! Zatím jsou k dispozici pouze fotky od fanoušků, ale i z těch jde poznat, že to Rihanně slušelo :)
Rih také poslala fotku na Twitter

Rihanna již poslouchá svou novou hudbu aneb nemůžu se dočkat nového alba

29. července 2012 v 16:24 | Kuba
Zrovna včera jsem projížděl Twitter, když narazím na nový tweet Rihanny, ve kterém píše "Limoncello and my new music!!! I'm zoning.". Zajímalo by mě, zda-li Rihanna poslouchala už celé své nové album nebo pár písniček. Každopádně se už moc těším na nové album! A co vy? Těšíte se? Jaký by jste dali název alba? S kým by jste chtěli, aby udělala na albu duet?

K tomutu článku mě inspirovla jedna diskuze o Rihanně, kde se rozebíralo její nové album. Diskuze se jmenovala "Create Rihanna's next album tracklist", kde fanoušci tvořili tracklist k novému albu Rihanny.

Já nevím, jak vy, ale já už se nemůžu dočkat na tu dobu před vydáním alba. Myslím tím první singl, název, nové a nové promo fotky, následně také poslech alba a první dojmy z něj. Určitě toto album bude opět plné skvělých songů a hitů, tak jako předešlá. Rih určitě nezklame. :) Bohužel to vypadá, že si na album budeme muset počkat až do roku 2013...

Rihanna v Portofino (28.7.)

29. července 2012 v 10:56 | Kuba
Rihanna se po pár dnech vrátila se svou jachtou do Itálie. Včera byla spatřena, jak se potápí poblíž Portofino. Poblíž této vesnice se v moři nachází socha Ježíše, na kterou se Rih přijela podívat.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Rihanna se na dovolené poranila

28. července 2012 v 23:12 | Kuba
No jo.. Holt blbnout se nevyplácí. O tom se již přesvědčila i Rihanna, která si jednou v noci hrála na barmanku. Bohužel ji láhev upadla a roztříštila se a pořezala Rih nohu. Rihanna se o to nezapomněla podělit se svými fanoušky a napsala zprávu na Twitter, kterou doložila i fotkou.
"Včera večer jsem dělala barmanku, láhev jsem upustila, ta se rozbila a moje noha pořád krvácí."
Podle paparazzi fotek můžeme vidět, že již je to lepší, jelikož si Rih pořád naplno užívá svou dovolenou.

Tour Shop 2012

28. července 2012 v 22:38 | Kuba
Již jsem Vás informoval o tom, že Rihanna uspořádala "Summer Tour 2012" (zde). A co by to bylo za tour bez pořádného tour shopu, že? Podívejte se, co si krom tourbooku můžou zakoupit návštěvníci festivalů, na kterých se Rih letos objeví.


Obvykle se dají tyto věci koupit i na oficiálním internetovém obhodě Rihanny, ale ten je z jakéhosi důvodu nedostupný..