Srpen 2012

Paparazzi fotky z Londýna

31. srpna 2012 v 22:53 | Kuba
Dnes byla Rihanna viděna, jak ze svého hotelu míří přímo do studia. Že by nahrávala nové písničky?
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Včera večer si Rih zašla na večeři do restaurace Nozomi, poté se šla bavit do klubu Rose.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Loud Tour DVD stále nikde. Je to kvůli "Darling Nikki"?

31. srpna 2012 v 19:29 | Kuba
Fanoušci Rihanny už netrpělivě vyhlížejí Loud Tour DVD, jenže to je stále zatím v nedohlednu. První termíny vydání byl červenec 2012. Dnes jsem četl důvod, který zřejmě zpomaluje vydání DVD. A tím je skladba "Darling Nikki", kterou Rihanna zpívala skoro na všech koncertech, Původní interpret písně je Prince. A onen Prince je strůjcem problému. On, spíš jeho management, nechtějí povolit zveřejnění coveru na DVD. Není to potvrzená informace, ale je velmi pravděpodobná, protože stejný problém měla zpěvačka Beyoncé, která také zpívala Princeovu skladbu, a nebylo jí dovoleno ji dát na DVD.
Doufám, že Darling Nikki na DVD bude, vystoupení se songem je skvělé a navíc tento song otevírá jednu část koncertu.


Překlad rozhovoru v Oprah´s Next Chapter

31. srpna 2012 v 8:08 | Kuba
Přináším Vám překlad rozhovoru z Oprah´s Next Chapter. Zkoušel jsem to dát do videa, bohužel mi to ale nešlo, tak máte pouze text, ale připsal jsem k tomu čas ve videu, aby jste se alespoň trošku orientovali.
Snad budete s překladem spokojeni, přeložil jsem to, jak nejlépe umím. :)


Úvodní řeč:
V 16 letech, krásná a skvělá dívka jménem Robyn Fenty, opustila rodinu a odletěla z ostrova Barbados aby šla za svými sny, a to v USA. A stačil jeden song a Robyn, stydlivý teenager se transformovala na RIHANNU.

Blog slaví!

31. srpna 2012 v 0:01 | Rihanna.er.cz
Dnes 31.8. slaví blog druhé výročí své existence. Již dva roky zde můžete nacházet nejnovější informace, co se týče Rihanny. Za tyto dva roky se tento blog stal nejnavštěvovanější česko-slovenskou fanstránkou, za což děkujeme Vám - návštěvníkům. Vy tvoříte fanstránku, tím čím je. Děkujeme Vám za každou Vaši návštěvu, za každý komentář. Věřte, že práce tady na blog nám zabírá spoustu práce a myslím, že se vyplácí, jelikož návštěvnost stále stoupá a některé informace máme mezi prvníma a některé jinde vůbec nenajdete. Velký dík patří taky affiliates!
Slibuji (doufám), že se máte v budoucnu na co těšit, pokud vše půjde tak jak má. A to na další soutěže a třeba i nějaké projekty. A samozřejmě na nejčerstvější zprávy o RiRi. :)

V roce 2010 jsem se já, Darela (teď již Derryn) zasložila TeAmo-Rihanna (teď také Rihanna.er.cz). Není to první blog o Rihanně, no tato adresa funguje déle, než jsem čekala. Je to hlavně díky Kubovi, který zde strávil rok, protože jinak by to tu zaniklo, vážně děkuji!!!! Nebudu zde slibovat že se vrátím a budu i já přidávat o sto šest, máte to tu rádi i tak, takže by to bylo zbytečné se sem vrátit! Mohu vám sem dát ale slovo, že alespoň 2x do roka zde přibude článek i ode mne, a to s názory na to, co Rihanna dělá nebo se o ní psalo či mluvilo. Už to není Darela & Kuba ... Přeji si jen, aby to tu "žilo" i nadále a vy se sem neustále a rádi vraceli

Choreografka Hi-Hat pracuje na Rihanniném Video Music Awards vystoupení

30. srpna 2012 v 21:16 | Kuba
Choreografka Hi-Hat, která pracovala například s Justinem Biebrem, Shakirou nebo Keshou a také s Rihannou na choreografii k songu "We Found Love", "Where Have You Been" nebo "Cockiness". Tento týden v rozhovoru pro DanceSpirit se přiznala, že pracuje na Rihanniném vystoupení, které předvede na MTV Video Music Awards, které se konají už za týden!
Také v rozhovoru padla otázka, jaká je Rihanna tanečnice:

DanceSpirit: Jaká je Rihanna jako tanečnice?
Hi-Hat: Rihanna je z Barbadosu, já z Jamajky, takže obě rozumíme karibské atmosféře a to nám dává jakési spojení potřebné pro tanec. Ona pochopí choreografi velmi rychle a na základě zkušeností, můžu předurčit, co jí sedne a co ne.

Videoklip k singlu "We Found Love" překročil hranici 200 milionů zhlédnutí na Youtube

30. srpna 2012 v 9:03 | Kuba
Videoklip k asi největšímu hitu Rihanny, videoklip k "We Found Love" překročil hranici 200 000 000 zhlédnutí na Youtube.

První singl z šesté studiové desky Rihanny byl vydán 22.9.2011 hned po nasazení se stal hitem. Debutoval na 14.místě v Billboard Hot 100, kde se také dostal na 1.místo a vydržel tam neuvěřitelných 10 týdnů. Několik týdnů na prvním místě strávil i v Británii, Francii, Dánsku, Norsku, Kanadě, Brazílii .. no na celém světě! Dokonce v oficiální světové hitparádě na prvním místě vydržel 14 týdnů!

19.10.2011 Rihanna ke klipu zveřejnila taky klip, režie se ujala Melina Matsoukas, která s Rihannou již spolupracovala. Klip se hned po vydání stal velmi oblíbeným a to nejen u fanoušků Rihanny, vždyť 3 nominace pro tento klip na letošních Video Music Awards to jenom potvrzují a to včetně kategorie "Video Of The Year". Celý klip je takový mini příběh o lásce, o tom, že láska je jako droga.

Když stvoříte hit, je jasné, že budou vznikat i parodie, na jednu velmi povedenou se podívejte, určitě se zasmějete! :)

Rihanna před hotelem (29.8.)

30. srpna 2012 v 7:27 | Kuba
Jelikož Rihanna tráví veškerý svůj čas v Londýně prací na své kolekci, tak z jejího pobytu máme pouze fotky, kdy je zastižena před hotelem. Na jedny takové ze včerejška se podívejte.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


imagebam.com imagebam.com

Rihanna pilně pracuje na své kolekci

29. srpna 2012 v 15:13 | Kuba
V pondělí přiletěla RiRi do Londýna a to z jednoho prostého důvody, pracuje na své vlastní kolekci u firmy River Island. Jak dlouho zde Rih pobude nevíme, ale nejpozději ve čtvrtek večer bude v Los Angeles, kde se budou předávat Video Music Awards.

River Island poslal také na svůj twitter zprávu ohledně Rihanny i s fotkou:
"Look who's been hard at work at River Island HQ this week..."
"Podívejte, kdo pilně pracuje tento týden v River Island"

Poznámka: Už překládám rozhovor s Oprah, pokud všechno půjde tak jak má, tak tu bude v pátek. :)

Rihanna a Chris Brown společně na jednom pódiu během VMA?

28. srpna 2012 v 23:54 | Kuba
Po internetu se šíří zvěsti, že se letos na VMA chystá velké překvapení. A jaké? Chris Brown a Rihanna na jednom pódiu. Rihanna, která se u Oprah přiznala, že ke Chrisovi stále něco cítí, by měla předat jednu cenu během ceremoniálu a to právě s Chrisem Brownem.

Upozorňuji, jedná se pouze o drb. Jak tomu bude skutečně? Uvidíme..

Rihanna s filmem Battleship vládnou Velké Británii

28. srpna 2012 v 18:47 | Kuba
Film Battleship, ve kterém si Rih střihla svůj první filmový debut, tento týden válcuje Official Video Chart ve Velké Británii a je v této chart na 1.místě. Tato chart je založena na prodeji DVD a Blu-ray v UK.
Battleship (Bitevní loď) minulý týden vyšel na DVD, pokud si ho chcete objednat tak zde.