Listopad 2012

"Unapologetic" na prvním místě i v celosvětové hitparádě

30. listopadu 2012 v 20:50 | Kuba
Další úspěch pro "Unapologetic"! Dnes album debutovalo na skvělém 1.místě v celosvětové hitparádě s počtem prodaných kopií půl miliónu! A následuje tak alba "Good Girl Gone Bad", "Loud" a "Talk That Talk". Toto si zaslouží obrovskou gratulaci!

Krom toho album také debutuje na #1 v Austrálii, Kanadě a Norsku.

Rihanna už se o tom také vyjádřila na Twitteru:
"#1 WW, US, UK, Canada...#1 Song US same damn time!! 7 is our lucky number"
"#1 Album celosvětově, v USA, ve Velké Británii, v Kanadě...#1 song ve stejný čas!! 7 je naše šťastné číslo"

Dalším singlem? STAY!

30. listopadu 2012 v 18:40 | Kuba
Novým singlem se stane pomalá, fanoušky velmi oblíbená píseň "Stay", kterou Rih nazpívala společně se zpěvákem Mikkym Ekko. Píše o tom britské rádio CAPITAL FM :)

Pokud jste se ale lekli, že Rihanna zase nechá zazdít "Stay" singlem "Diamonds", který stále slaví úspěchy ve světě, tak ne. Singl totiž vychází až 7.ledna 2013 ve Velké Británii.

Nesnáší Rihanna Ritu Oru?

30. listopadu 2012 v 17:38 | Kuba
RIHANNA a RITA ORA. Na toto téma se vedlo, vede a nejspíš bude vést miliony diskuzí. Ať už ve stylu, že Rita je nová Rihanna nebo že Rita kopíruje Rihannu.

Není to tak dávno, co Rita řekla, že s Rihannou jsou velmi dobré kamarádky a mezi nimi není nic zlého. Taky to ani není dlouho, kdy Rita poslala na twitter fotku s Rihannou. Teď je ale prý vše jinak. Deník The Sun píše, že Rihanna je na Ritu naštvaná za kradení jejího stylu.

"Zezačátku to Rihanně nevadilo, přišlo jí to roztomilé, teď už je ale vše jinak."

Rihanna údajně "vybouchla" při předávání cen MTV Europe Music Awards 2012, kdy Rita přišla v podobných šatech jako Rihanna na American Music Awards 2010. Poté také Rita vystupovala na jevišti s deštníkem na který pršely jiskry tak jako v klipu "Umbrella" od Rihanny.

Krom toho Rita Ora prý získala roli ve filmu "Rychle a zběsile 6", kterou měla mít Rihanna. To ale z úplně jiného důvodu, protože tuto roli už Rihanna odmítla dříve a to kvůli nabitému rozvrhu.

Co je na tom pravdy ví nejspíš jen Rihanna, Rita Ora a jejich okolí. Na jednu stranku píše o tom The Sun, na který nadávala sama Rihanna, že píše doslova sra*ky, když o Rihanně napsali, že je nemocná z všelijakých večírků a nemohla přijet do Velké Británie zúčastnit se Graham Norton Show. Přitom chtěla trávit chvíle se svou babičkou.

Jak to tedy skutečně je se zatím nedozvíme. V "celém článku" se můžete podívat na pár fotek, kdy byly Rihanna a Rita srovnávány a utvořit si tak o tom vlastní mínění.

Co si o tom myslíte?


Instagram fotka (30.11.)

30. listopadu 2012 v 7:06 | Kuba
Rih se s náma podělila opět o novou fotku na svém Instagramu.
"i dont wanna leave!!! Killed it tonight baby!!!"
"nechci odejít!!! Dnes večer si to zabil baby!!!"

Nejprodávanější alba v Británii za rok 2012

29. listopadu 2012 v 21:14 | Kuba
Společnost The Official Charts Company zveřejnila žebříček 10 nejprodávanějších alba za rok 2012.No a naše Rih se umístila s albem "Talk That Talk" na 8.místě! Na prvním místě se umístila zpěvačka Emeli Sandé.

1.OUR VERSION OF EVENTSEMELI SANDE
2.21ADELE
3.BORN TO DIELANA DEL REY
4.+ED SHEERAN
5.MYLO XYLOTOCOLDPLAY
6.BABELMUMFORD & SONS
7.WHO YOU AREJESSIE J
8.TALK THAT TALKRIHANNA
9.FALL TO GRACEPALOMA FAITH
10.UP ALL NIGHTONE DIRECTION

Instagram fotky (29.11.)

29. listopadu 2012 v 17:18 | Kuba
Rihanna a její sestřenice nám opět zaslaly dvě fotky na Instagram...

Rihanna je v Německu

29. listopadu 2012 v 15:39 | Kuba
Rihanna odletěla z Londýna do sousedního Německa, konkrétně do Frankfurtu, kde tráví čas s Chrisem Brownem. Svědčí o tom fotky fanoušků s Rihannou z Frankfurtu. Chris s RiRi byli také viděni v McDonaldu.
Během následujících hodin by Rih měla letět zpátky do USA, kde ji v sobotu čeká promo akce pro parfém "Nude" v Macy´s.

Sia zpívá "Diamonds"

29. listopadu 2012 v 15:29 | Kuba
Zpěvačka Sia, která napsala singl "Diamonds" si v Norsku sama singl zazpívala. Jak to zvládla můžete posoudit po shlédnutí videa :)

"Diamonds" další týden na vrcholu americké hitparády

28. listopadu 2012 v 20:53 | Kuba
"Diamonds" bude kralovat další týden v oficiální americké singlové hitparádě Billboard Hot 100. Rih tak tento týden kraluje nejen albumové hitparádě, ale i singlové a to se nestává jen tak často. Letos se to podařilo pouze Adele a minulý rok pouze Adele.


Tweets (28.11.)

28. listopadu 2012 v 20:05 | Kuba
Rihanna poslala na Twitter nové zprávy týkající se jejího první albumového #1 debutu v USA.

"Wait!!!!! What the FUCK?!!!! just debuted at #1 in AMERICA!!!!! My first number 1 album there!!! Thank you Navy, u deserve it"
"Počkat!!! Co to sakra?!!! Unapologetic právě debutuje na prvním místě v Americe!!!! Moje první #1 album v Americe!!! Děkuju Navy, zasloužíte si to"

"I'm legit crying like a pussy right now!! "
"Popravdě, teď tady brečím jako kotě!! #UNAPOLOGETIC"