Prosinec 2012

Vše nejlepší do nového roku 2013

31. prosince 2012 v 15:16 | Kuba & Darela
Rádi bychom Vám do nového roku 2013 popřáli všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky, úspěchů, ať se Vám splní vše co si přejete!!!! Ať je pro Vás rok 2013 ještě lepším než rok 2012.

Mám radost z toho, že za tento rok se blog stal nejnavštěvovanější českou a slovenskou fanstránkou, před pár dny byla dokonce překročena celková náštěvnost přes 100 000! Za všechno to moc děkuji!! Snad budete s blogem spokojeni a budete ho podporovat i v roce příštím, protože bez návštěvníků to nejde :) A kdo ví, třeba se potkáme na koncertě Rihanny ať už v Praze nebo v Bratislavě. Snad :)

Speciálně affs bych chtěl navíc popřát ještě větší úspěchy se skvělými blogy, které vedou, i v roce 2013!!

A samozřejmě i vše nej do nového roku i Rihanně! Hodně úspěchů s albem, novými singly, s Diamonds World Tour ale také hlavně v osobním životě :)


VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU!


Úspěchy a významné události Rihanny v roce 2012

31. prosince 2012 v 14:10 | Kuba
Máme tu konec roku 2012 a tak si shrneme nejvýznamější události a úspěchy Rihanny v tomto roce. Jak můžete vidět bylo toho opravdu hodně :)

  • Vítězství na Z Awards v kategorii Album roku (Loud) a spolupráce roku (S&M ft. Britney Spears)
  • Rih se stala umělcem s nejvyšším počtem digitálních prodejů singlů
  • Rihanna dostala dárek od Roc Nation - auto (Jeep)
  • Vítězství na Peoples Choice Awards v kategorii Best R&B Artist a Best Pop Artist
  • "We Found Love" se dostal na 1.místo v Billboard Hot 100
  • Rihanna se opět stala tváří Armani
  • Filmový debut "Battleship"

Michael Bolton je fanouškem Rihanny

31. prosince 2012 v 13:07 | Kuba
Americký legendární zpěvák a textař Michael Bolton přes svůj Twitter napsal Rihanně, že je jejím velkým obdivovatelem jako reakci na tweet Rihanny v němž psala, že Michael Bolton pro ni bude navždy legendou.

Rihanna: "This man will forever be a legend in my eyes
"Tento muž bude v mých očích navždy legendou"

Michael Bolton: "@rihanna Ur a truly powerful artist with a distinct voice that I love, and the rare kind who will have a great long career. Your fan, Mb "
"Rihanno, jsi opravdu silný umělec s výrazným hlasem, který miluji, a jsi vzácný druh, který bude mít skvělou dlouhou kariéru. Tvůj fanoušek, Michael Bolton "

Rihanna v Abidžánu

31. prosince 2012 v 12:52 | Kuba
Podívejte se na pár fanouškovských fotek Rihanny na procházce největším městem Pobřeží slonoviny - Abidžánu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nejprodávanější písničky roku 2012

30. prosince 2012 v 14:58 | Kuba
Server MediaTraffic zveřejnil další žebříček toho nejlepšího za rok 2012. Tentokrát zveřejnil 40 nejprodávanějších písniček roku 2012 po celém světě.

Letos Rihanna měla několik úspěšných písniček a tak v žebříčku nechybí a obsadila dokonce 3. příčky! Se singlem "Where Have You Been" se umístila na 24.místě. S hitem "We Found Love" i tento rok bodovala a patří ji 15.pozice. A nejvyšší umístění má Rihanna s prvním, a stále aktuálním, singlem z alba "Unapologetic" se singlem "Diamonds" a s tím se umístila na 12.místě!

Celý žebříček k náhlednutí zde.

Rihanna a Chris Brown jsou v Africe

30. prosince 2012 v 12:55 | Kuba
Rihanna a její staronová láska Chris Brown dnes v noci přiletěli do Afriky konkrétně do Pobřeží slonoviny, kde se Chris má zúčastnit Kora Music Awards.

Vystoupení na "La Chanson de L'année"

29. prosince 2012 v 22:44 | Kuba
Před malou chvílí bylo odvysíláno další skvělé vystoupení Rihanny se singlem "Diamonds" ve francouzkém pořadu "La Chanson de L'année". Toto vystoupení bylo předtočeno na začátku prosince.

Kanye West vystupuje s "Diamonds"

29. prosince 2012 v 20:23 | Kuba
Rapper Kanye West vystoupil na svém včerejším koncertu s remixem Rihanniného singlu "Diamonds". Onen remix právě obsahuje navíc pasáž, ve které Kanye rapuje. Poslechnou si ho můžete zde:

Co na remix říkáte?

Drzí paparazzi neznají meze

29. prosince 2012 v 20:09 | Kuba
Paparazzi už neví co by. Nejenom, že celebrity pronásledují na každém kroku, ale nedají pokoj ani v šatně. A tak se stalo, že po internetu kolují fotky nahé Rihanny, když si na dovolené na Barbadosu šla převléct plavky. Rihanna si z toho ale očividně nic nedělala ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nejprodávanější alba roku 2012

29. prosince 2012 v 12:36 | Kuba
Server MediaTraffic, který každý týden zvřejňuje prodeje alb po celém světě, již každoročne také tvoří žebříček čtyřiceti nejprodávanějších alb roku.

Ani letos tomu nebylo jinak a Rihanna v TOP 40 má hned dvě svá alba a to "Talk That Talk" a "Unapologetic". S počtem přibližně 1 600 000 prodaných kopií u obou alb se alba umístila na 22. (Unapologetic) a 23.místě (TTT)!
Na prvním místě se stejně jako loni umístila Adele s megaúspěšným albem "21".