Leden 2013

Rihanna o své kolekci

31. ledna 2013 v 10:04 | Kuba
První kolekce Rihanny u firmy River Island již je na spadnutí a někteří fanoušci už jsou na ni opravdu zvědaví. Pokud se chcete něco o kolekci dozvědět, tak právě v tomto článku si můžete přečíst, co o své kolekci Rih řekla.

"Chtěla jsem navrhnout svou vlastní kolekci už dlouho. Bylo to něco, co jsem začala chtít jakmile jsem začala milovat módu. Vždy, když jsem se dívala na přehlídky, tak vždy na nějakém modelu bylo něco, co bych chtěla změnit a jediným způsobem, jak to udělat bylo navrhnout perfektní věci pro mě."

V nové kolekci najdete vše, bude "elegantní, koketní a neformální" a pro všechny tělesné typy. Můžete tam najít plavky, kombinézy, topy nebo šaty.

"Chtěla jsem, aby všechny typy dívek, mohly toto oblečení nosit a cítily se pohodlně a ne nervozně nebo podrážděně. Chtěla jsem aby tam byl nějaký charakteristický znak."

Rihanna představí svou debutovou kolekci již 16.února na London Fashion Week.

Rozhovor pro Rolling Stone

30. ledna 2013 v 17:18 | Kuba
Můžete si přečíst přeložený rozhovor pro časopis Rolling Stone, který se dostane do stánků již zítra. Rih v rozhovoru mluvila nečekaně o Chrisu Brownovi, ale také o Katy Perry, o tom jestli chce mít děti nebo také o albu Unapologetic.
I když více než polovina rozhovoru je o ní a Chrisovi, tak si myslím, že je to hodně zajímavé, protože o tomřekla více než kdy předtím.

O tvorbě jejího posledního alba "Unapologetic:
"Neměli jsme v plánu vydat minulý rok album. Ale asi po půl roce jsem dostala chuť jít znovu do studia. Tvorba hudby je pro mne jako nakupování. Každá píseň je jako nový pár bot. Miluju ty co mám, ale tyhle nové vypadají tak skvěle!"

O tom, že ani její nejlepší kamarádi s ní nemluví o Chrisu Brownovi:
"Citím se jako, proč je tím obtěžovat? Neví čím si procházíme. Nikdo by to nepochopil."

O tom, jak byla dlouho naštvaná na Chrise Browna:
"Chtěla jsem, aby věděl, jaké to je ztratit mě. Aby cítil důsledky toho. Takže když se to vrátilo, citíla jsem se jako kdyby na mě spadla tuna cihel. Říkala jsem si, že si Bůh musí ze mě dělat srandu. Ale nemohla jsem pohřbít to, co jsem cítila."

Rihanna na obálce Rolling Stone

30. ledna 2013 v 8:05 | Kuba
Rihanna se objeví na obálce únorového vydání časopisu ROLLING STONE.

Photoshoot pro časopis byl nafocen před necelými dvěma týdny a autorem photoshootu je slavný Terry Richardson. Zatím byla zveřejněna pouze obálka, ale můžete se již podívat i do časopisu.

Naposledy se Rih na obálce objevila v srpnu v roce 2011.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New York paparazzi photos

30. ledna 2013 v 7:44 | Kuba
Rihanna v dobré náladě přijela do svého new yorského hotelu. Před hotelem na ní čekalo několik fanoušků s kterými se vyfotila a rozdala pár autogramů.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Přijeďte za Rihannou!

29. ledna 2013 v 18:41 | Kuba
Dnes odpoledne jsem Vám sem přidával novinku, že River Island pořádá soutěž o setkání s Rihannou v den, kdy vychází její módní kolekce. Napsal jsem, že je to pouze pro britské fanoušky, ale není to tak. Omlouvám se tedy za špatné informace!

Soutěž je otevřena pro všechny fanoušky ze všech zemí! Asi nejdůležitější podmínky jsou, že musíte být starší 18 let a cestu do Londýna si zaplatíte už sami (což je si myslím velmi důležité). Více podmínek na stránce.

Takže, kdo by chtěl tak neváhejte a zapojte se do soutěže!

Soutěžit


Novinky a drby

29. ledna 2013 v 15:24 | Kuba
  • Italští fanoušci by se Rihanny mohli dočkat ještě dříve než při Diamonds World Tour. Koluje totiž drb, který říká, že by se Rihanna mohla zúčastnit italského festivalu Sanremo, který se koná od 12. - 16.února. Zatím nebylo ale nic potvrzeno.
  • Firma River Island uspořádala speciální soutěž, ve které mají fanoušci možnost dostat se na exkluzivní zveřejnění kolekce Rihanny, které proběhne 4.3. a nebude tam chybět ani Rihanna. Bohužel tato soutěž je pouze pro fanoušky z Velké Británie.

Rihanna opustila Los Angeles

29. ledna 2013 v 6:53 | Kuba
Slečna Fenty včera večer opustila Los Angeles a mířila do New Yorku, kde byl následně odchycena paparazzi fotografy na JFK letišti. Ještě předtím, ale Rih měla v LA meeting s Jay-Zem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

JFK:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Paparazzi fotky z Los Angeles

28. ledna 2013 v 20:42 | Kuba
Rihanna byla dnes spatřena na menší procházce v Los Angeles.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ukázka z nové kolekce pro River Island

28. ledna 2013 v 17:15 | Kuba
(link v případě kdyby video nefungovalo)

Pokud patříte k těm, kteří netrpělivě čekají na první kolekci Rihanny pro River Island, tak se můžete podívat na ukázku z této kolekce v nově zveřejněném videu. Kolekce bude představena již za necelé tři týdny na London Fashion Week, do prodeje poté půjde 5.března.

Nový účes v klubu "My Studio"

28. ledna 2013 v 16:34 | Kuba
Vlasový chameleon Rihanna včera na jednom večírku s přáteli v klubu "My Studio" předvedla nový krátký sestřih! Do klubu si zašla poté co nafotila tajný photoshoot.

Jak se Vám tato změna líbí?
imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com