Únor 2013

Behind The Scenes: ELLE

28. února 2013 v 20:32 | Kuba
Podívejte se na další behind the scenes video z focení photoshootu pro britskou Elle, na jejíž obálce se Rih objeví v dubnu.

Pohled do amerického Billboard

28. února 2013 v 17:21 | Kuba
Společně v tomto článku na nahlédneme do americké hitparády Billboard, konkrétně na to, jak je Rih tento týden umístěná.

Začneme v albumové hitparádě Billboard 200, kde se album UNAPOLOGETIC vrátilo do Top 10 a z 15.místa s prodejem 29 000 kopií poskočil na místo 9. Celkově se alba v USA prodalo přibližně 750 000 kopií.

Zato v singlové hitparádě Billboard Hot 100 to zas tak milé není. Singl "Stay" spadl z třetího místa na 7.místo. Ale dobrou zprávou je, že američtí fanoušci pořádají tzv. download week, kdy stahují singl a pouštějí si videoklip na Youtube, aby měl lepší umístění, tak snad se pozice ještě zlepší :). Americký singl "Pour It Up" hlásí postup, ale jen o jedno místo, je tedy na #21. "Diamonds" klesl na 25.místo a píseň "Loveeeeeee Song" vyskočila na 55.místo.

Další cover pro ELLE

28. února 2013 v 16:42 | Kuba
Podívejte se na další cover pro magazín Elle s naší Rihannou. Rih se na obálce magazínu objeví již v dubnu a její vydání bude mít několik coverů a tady máte další z nich. Krom toho můžete nakouknout i dovnitř časopisu.
imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

EDIT: + další dva covery
imagebam.com

Do domu Rihanny se vloupal muž, spal v její posteli a bral si její věci

28. února 2013 v 9:05 | Kuba
Minulý čtvrtek dostala los angeleská policie hlášení, že do domu Rihanny se vloupal neznáný muž. Policii zavolal soused zpěvačky, uvedl deník Digital Spy.

Ukázalo se, že se jedná o muže jménem Steveland Barrow, policie uvedla, že muž věděl, že se jedná o dům Rihanny a prohlašoval, že byl na návštěvu pozván. Údajně muž spal v posteli Rihanny a vzal si prý i některé její věci.

Rihanna se k tomuto také vyjádřila a řekla, že po propuštění pana Barrowa z vazby se bojí o své bezpečí, protože muž není k nalezení. Soudce tak vydal dočasný soudní zákaz na přiblížení se k Rihanně na 100 yardů.

Rihanna v klubu Supperclub

27. února 2013 v 16:49 | Kuba
Rihanna byla včera večer na večírku v klubu Supperclub. V klubu jí dělal společnost Chris Brown.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rihanna na Instagramu

27. února 2013 v 11:41 | Kuba
Pro Rihannu je poměrně typické používání aplikace Instagram, kde přidává své fotky, ale také komunikuje s fanoušky. A nedávno Rihanna ukázala, že má ke svým fanouškům opravdu blízko. Když jeden z fanoušků sdílel na svém Instagramu, že mu právě zemřel jeden z jeho blízkých. Tak mu Rihanna poslala povzbuzující vzkaz.

"Nenecháme tě v tomto samotného! Nyní a vždy budeme tvá rodina!!! Spusta z nás zná tu bolest velmi dobře a někdy je to drsné, ale neutíkej od bolesti, je tu aby ti připoměla, jaký je pocit hojení! Tvá máma je všude s tebou a nikdy tě nespustí z očí. Moje babička mě nikdy neopustila a oni ví všechno, co se děje s námi nebo okolo nás! Strážní andělé jsou, kdo jsou, nyní blíže než kdykoliv jindy!!"

Kolekce pro River Island

27. února 2013 v 9:32 | Kuba
Podívejte se na první kolekci Rihanny - Rihanna for River Island. Kolekce byla představena na London Fashion Week a do prodeje jde již příští týden, konkrétně 5.března. Nyní se můžete na kousky z kolekce podívat pohromadě. Jak hodnotíte první kolekci Rihanny?
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

UNAPOLOGETIC je 8.nejprodávanější album roku 2012

26. února 2013 v 15:15 | Kuba
Mezinárodní federace hudebního průmyslu (IFPI) přinesla statistiky prodeje alb za rok 2012. Konkrétně zveřejnila žebříček deseti celosvětově nejprodávanějších alb roku. V tomto žebříčku obsadila místo i sedmá studiovka UNAPOLOGETIC, která se s prodejem 2,3 miliónů kopií za rok 2012 umístila na 8.místě.

Nejprodávanější alba roku 2012
1. Adele - 21 - 8,3 miliónů
2. Taylor Swift - Red - 5,2 miliónů
3. One Direction - Up All Night - 4,5 miliónů
4. One Direction - Take Me Home - 4,4 miliónů
5. Lana Del Rey - Born To Die - 3,4 miliónů
6. P!nk - The Truth About Love - 2,6 miliónů
7. Rod Stewart- Merry Christmas Baby - 2,6 miliónů
8. Rihanna - Unapologetic - 2,3 miliónů
9. Mumford&Sons - Babel - 2,3 miliónů
10. Maroon 5 - Overexposed - 2,2 miliónů

Myslím si, že na to, že album vyšlo až 19.listopadu je to pěkný výsledek, neboť to znamená, že za měsíc a půl se alba prodalo přes 2 milióny. :)

DWT - fotka ze zkoušky

26. února 2013 v 7:50 | Kuba
Podívejte se na jednu fotku ze včerejších zkoušek na Diamonds World Tour.

Rihanna královnou YouTube

25. února 2013 v 19:07 | Kuba
Rihanna se dnes stala královnou YouTube tím, že má nejsledovanější channel na této stránce. Její channel RihannaVEVO má momentálně nejvíce celkových zhlédnutí ze všech účtů na Youtube a to neuvěřitelných 3 460 297 485 zhlédnutí. Tím "dekorunovala" Justina Biebra, který měl do dnes nejvíce zhlédnutí.

Rih se k tomuto vyjádřila i na Twitteru:
"KRÁLOVNA YOUTUBE!!! Vevo, děkuji ti za to. že můžu se svými fanoušky sdílet hudbu vizuálně!"
"QUEEN OF YOUTUBE!!! VEVO, thank you for this outlet that enables my fans and I to share music visually!"

"Rihanna Navy VY jste NEJSKVĚLEJŠÍ"
YOU are the GREATEST!! "

Rihanna je také nejvíce "lajkovaná" osobnost na Facebooku, kde nedávno překonala hranici 67 miliónů likes.