Březen 2013

Diamonds World Tour: Calgary

31. března 2013 v 20:03 | Kuba
Po pár dnech volna Rih včera odehrála další koncert v rámci Diamonds World Tour a to konkrétně v kanadském městě Calgary. Do této show byly zakomponovány také nějaké nové prvky, prozradila to jedna z vokalistek Rihanny na Twitteru. O jaké prvky se jedná ještě ale není známo. Další koncert se odehraje zítra ve Vancouveru.

Videa:

Fotky:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rihanna v klubu "Ten X"

31. března 2013 v 13:31 | Kuba
Rihanna si včera po koncertě v Calgary zašla s přáteli do klubu "Ten X".
imagebam.com imagebam.com

Alba UNAPOLOGETIC se prodalo přes 3 milióny

31. března 2013 v 9:33 | Kuba
Alba UNAPOLOGETIC se prodalo po celém světě již přes tři milióny kopií. Prodej činí něco okolo 3 230 000 prodaných kopií podle statistik. Přesné prodeje jsou ale větší, často bývají o mnohem větší, než se uvádí. Ty ale ví pouze nahrávací společnost Rihanny, takže my se toto číslo zatím nedozvíme. :)

Nejvlivnější popovou hvězdou v Británii je Rihanna

30. března 2013 v 19:16 | Kuba
Rihanna byla jmenována nejvlivnější popovou hvězdou v Británii. Bylo to zjištěno při analýze sociálních činností britských médií. Rihanna za sebou nechala i takové hvězdy jako je Katy Perry, Beyoncé nebo dokonce zpěváka Justina Biebra či boy band One Direction.

1. Rihanna
2. Beyoncé
3. One Direction
4. Katy Perry
5. Justin Bieber

Rihanna v nákupním centru v Calgary

30. března 2013 v 11:09 | Kuba
Rihanna byla včera spatřena v nákupním centru Chinook Centre v Calgary, kde dnes Rih po třídenní pauze odehraje další koncert v rámci Diamonds World Tour.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rychlovka: Chris Brown, MTV

30. března 2013 v 9:43 | Kuba
  • Rihanna obdržela dvě nominace za její hit "Diamonds" na MTV Video Music Awards Japan, což je japonská verze MTV Video Music Awards. Rih je nominována v kategorii "Best R&B Video" a "Best Female Video". Ceny se budou předávat 22.června. Hlasovat za své favority můžete zde.
  • Chris Brown včera poskytl rozhovor rádiu Power 106 a moderátor se nezapomněl zeptat na Rihannu. Chris řekl, že co nejdříve navštíví Rihannu na Diamonds World Tour, aby ji viděl a ujistil se, že je vše OK a také řekl, že je do Rihanny zamilovaný.

Rihanna popřála Lady Gaga k narozeninám

29. března 2013 v 21:54 | Kuba
Rihanna před malou chvílí, prostřednictvím Twitteru, opožděně popřála k narozeninám zpěvačce Lady Gaga. Opožděně proto, že Lady Gaga slavila své 27.narozeniny včera.

"@ladygaga Opožděně všechno nejlepší k narozeninám! Doufám, že to bylo epické as fuck"


Před týdnem se Lady Gaga dokonce přišla podívat i na koncert Rihanny v Chicagu.

Instagram foto (29.3.)

29. března 2013 v 17:34 | Kuba
Rihanna dnes v noci zaslala na svůj Instagram tři fotky ze své návštěvy ve strip clubu v kanadském Calgary. Po nějaké době, ale Rih fotky striptérek ze svého účtu odstranila.
imagebam.com

Umbrella ella ella eh eh eh...

29. března 2013 v 15:21 | Kuba
Přesně před šesti lety Rihanna vypustila do světa svůj první singl z alba Good Girl Gone Bad, který z ní udělal hvězdu celosvětového formátu. Ano, nejedná se o žádný jiný singl než o singl "Umbrella".

Singl vyšel celosvětově přesně 27.března 2007 a tím začala "ella ella" horečka. Singl se dostal na první místo v Americe, Austrálii, Rakousku, Velké Británii, Německu, Maďarsku, Belgii, Slovensku, Venezuele, Švýcarsku, Novém Zélandu, Irsku, Norsku a v dalších zemích. Také to byl první singl Rihanny, který se dostal na vrchol kanadské hitparády. Singl navíc v USA zlomil rekord, když byl fyzicky vydán - měl největší debut za posledních šest let.

Singl se stal nejprodávanějším a nejúspěšnějším singlem roku 2007 a přinesl Rihanně také první Grammy za Nejlepší rap/sung spolupráci. Rihanna díky Umbrelle také vyhrála svou první cenu na MTV Video Music Awards za Videoklip roku. Singl také patří do seznamu magazínu Billboard - 500 nejlepších písni v historii.

Na závěr ještě můžeme připomenout, že "Umbrella" byla původně poslána zpěvačce Britney Spears. Ta však singl odmítla a přijala ho Rihanna :)Billboard hitparáda

29. března 2013 v 10:33 | Kuba
Pojďme se podívat na to, jak je Rihanna umístěná v nejnovějších hitparádách v USA.

V albumové hitparádě Billboard 200 se album UNAPOLOGETIC s prodejem 28 000 kopií vrátilo zpět do Top 10. Konkrétně na 10.místo.

Singly Rihanny se od minulého týdne moc nepohnuly. Singl "Stay" je stejně jako minulý týden na 5.místě a taktéž "Pour It Up" je stále na 19.místě. "Diamonds" pokračuje v poklesu a spadl o pět míst na 47.místo. A "Loveeeeeee Song" si taktéž pohoršil a to o dvě pozice, tento týden je na 58.příčce.