Červenec 2013

Giorgio Baldi

31. července 2013 v 19:38 | Kuba
Zatímco jsme si mysleli, že je Rihanna na Barbadosu, tak naše Brranna byla včera večer spatřena před restaurací Giorgio Baldi v Los Angeles.

Katy Perry: "Rihanna má škodlivý doprovod"

31. července 2013 v 16:41 | Kuba
O Katy Perry a Rihanně se letos hodně hovořilo a to konkrétně o tom, že už nejsou kamarádky. Nicméně obě dvě tento nesmyslný drb vyvrátily. V nejnovějším vydání časopisu britské Elle se Katy Perry, krom toho, že se objevila na obálce, v rozhovoru rozpovídala o přátelství s Rihannou. Zpěvačka řekla, že Rih pořád miluje, ale že si myslí, že má velmi škodlivé okolí lidí, jako spousta jiných celebrit.

"Miluju ji a pokaždé, když ji vidím, tak má kolem sebe světlo." řekla magazínu Elle. "V tomto byznysu je spoustu temnoty. Znám spousty lidí se špatným okolím - a ti lidé jsou kořeny jejich zániku. Je to opravdu škoda, ale nemůžeš tyhle lidi zachránit. Mé dny zachaňování celebrit jsou u konce."

Katy Perry zrovna včera oznámila vydání svého třetího studiového alba PRISM, toto album vyjde na konci října a první singl by měl být už na konci srpna a jmenuje se "Roar". Objevují se velké drby, že by zrovna toto měl být konečně duet s Rihannou! Ale vyčkejme na oficiální prohlášení.

Nejoblíbenější album Rihanny?

31. července 2013 v 10:42 | Kuba
Jelikož novinek je poskromnu, tak mám na Vás opět další otázku. Už jsme tu měli nejoblíbenější písničky, nejneoblíbenější písničky a jaké písničky měly být singly. Teď jsem tu s otázkou zaměřenou na studiová alba. A to...

KTERÉ ALBUM JE VAŠE NEJOBLÍBENĚJŠÍ? Nebo pokud si nemůžete vybrat, tak která alba? Které album je podle Vás to nejlepší? Můžete je třeba i všechny seřadit podle oblíbenosti u Vás ;)


Moje nejoblíbenější tři alba jsou jednoznačně Loud, Unapologetic a Rated R. Toto je moje "svatá trojice". :) Jak jste na tom Vy? :)

Unapologetic promoshoot

30. července 2013 v 10:35 | Kuba
Tento týden se nové outtakes z photoshootu pro album Unapologetic objevují v hojném počtu, tak proč v tom nepokračovat? Teď tu mám pro Vás hned několik fotografií z tohoto photoshootu. Některé fotografie jsou úplně nové, některé jste už měli možnost vidět, ale nyní je máte v lepší kvalitě a bez jakýchkoli tagů a úprav.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Diamonds World Tour: Helsinki

29. července 2013 v 16:07 | Kuba
Tak a Rihanna odehrála poslední koncert Diamonds World Tour v rámci evropské části. Teď bude mít více než měsíc pauzu od koncertování, pokud tedy nevystoupí třeba na VMAs. Podle dostupných informací už by Rihanna měla být na cestě na rodný Barbados, kde nově i 1.listopadu vystoupí. Diamonds World Tour se opět rozběhne v polovině září v Číně.

Na koncertu v Helsinkách se Rih předvedla i v novém kostýmu od Givenchy během druhého actu (You Da One ... Whats My Name).

Videa:

Fotky:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Unapologetic: Nové fotografie z photoshootu

29. července 2013 v 11:28 | Kuba
A máme tu další várku nikdy neviděných fotografií z photoshootu pro album Unapologetic.
imagebam.comimagebam.comNové nejsledovanější video na VEVO

29. července 2013 v 9:15 | Kuba
Rihanna má na svém oficiálním Youtube channelu RIHANNAVEVO nový nejsledovanější videoklip.

Nově je nejsledovanějším videoklipem pilotní singl z desky Unapologetic, jeden z největších hitů v kariéře Rihanny, singl "Diamonds" s 316 000 000 zhlédnutími. Doposud měl nejvíce zhlédnutí klip k singlu "Whats My Name?". Jak singl, tak videoklip dostaly velmi pozitivní recenze od hudebních kritiků. Videoklip k singlu vyšel 8.listopadu 2012 a začal se natáčet 21.října. Natáčení trvalo tři dny a natáčelo se na různých místech v a okolo Los Angeles. Videoklip dostal i nominaci na BET Awards, dvě nominace na MTV Video Music Awards Japan, také nominaci na MuchMusic Awards a na World Music Awards (zatím nevyhlášeno).

Prodeje nesmlouvavého alba

28. července 2013 v 20:24 | Kuba
Sedmé studiové album UNAPOLOGETIC je venku už více než 8 měsíců a jak se mu celou tu dobu vedlo v prodejích? Myslím, že velmi dobře!

Celosvětové prodeje alba jsou, podle stránky Musicharts, více než 3 420 000 prodaných kopií! Což je myslím velmi pěkné číslo, když vezmeme fakt, že album má pouze dva videoklipy a je to jedno z nejdražších alb na iTunes. Když už jsme u iTunes tak v celosvětovém žebříčku prodejnosti na iTunes je stále v první dvacítce!

Podle IFPI jsou prodeje Unapologetic o trochu vyšší, podle IFPI se totiž Unapologetic prodalo více než 3 800 000 kopií. Jenže IFPI počítá se "shipments", což podle toho, co jsem se dočetl jsou informace přímo od nahrávacích společností, ale jsou to ty náklady, kolik alb se dodalo do obchodů, ne to, kolik kusů alb se doopravdy prodalo. Pokud jsem to tedy správně pochopil, pokud je to jinak, opravte mě :)

A zde prodeje v jednotlivých zemích a certifikace (prodeje jsou pouze přibližné, skutečná čísla mohou být vyšší):
USA - 1 064 000 (platinové) | Kanada - 151 000 (platinové, skoro dvojnásobně) | Velká Británie - 660 000 (2xplatinové) | Francie - 265 000 (2x platinové, skoro třikrát) | Německo - 230 000 (platinové) | Japonsko - 75 000 (zlaté) | Austrálie - 70 000 (platinové) | Brazílie - 55 000 (platinové) | Polsko - 25 000 (platinové)

Instagram foto (28.7.)

28. července 2013 v 15:21 | Kuba
Rihanna poslala na svůj Instagram várku nových fotografií.
"WnB"
"Nikdo nevíte, jak moc toto miluji""Lighter of the moment #outlaw#thuglife"
imagebam.comimagebam.comimagebam.com


Unapologetic Outtakes

28. července 2013 v 12:42 | Kuba
Podívejte se na dvě nově zveřejněné fotky z photoshootu pro album Unapologetic. Ta první je úplně nově zveřejněná fotografie, nikdy neviděná, tu druhou můžete znát z bookletu deluxe edice, jen je tam trošku upravená, ale tady bohužel otagovaná.
imagebam.com imagebam.com