Srpen 2013

Nový design (konečně)

31. srpna 2013 v 20:46 | Darela

Nový design, jak jsem se na něj těšila, až budu předchozí moci vyměnit :D A výsledek se mi líbí ještě víc, než když jsem ho tvořila. Původní nápad byl jiný, ale jsem ráda, že se Kubovi líbil (a to je přece jen pro mě nejdůležitější). Teď čekat už jen na ten váš názor, který mě opět hodně zajímá! Nevím co víc k němu dodat, to nechám na vás :)

Are you Navy?

31. srpna 2013 v 10:50 | Miri

Počas pátrania po zaujímavostiach som natrafila na fotografie niekoľkých izieb a zbierok Rihanna Navy. Viete si predstaviť, že by si niekoľko miliónov ľudí na svete lepilo na stenu vaše plagáty, že by si odkladali ústrižky z novín, v ktorých by sa o vás písalo? A čo vaše koncertné DVD nehovoriac o tričkách a ďalších suveníroch?
Tak už potom viete, ako sa cíti Rihanna. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

3 ROKY!

31. srpna 2013 v 3:33 | Kuba
Je to neuvěřitelné, jak rychle ten čas letí! Dnes jsou to tři roky od založení tohoto blogu o Rihanně! Já bych chtěl jen Vám všem návštěvníkům poděkovat za každou Vaši návštěvu na blog, bez Vás by tento blog už nebyl. Chodí sem přes 200 lidí denně, což já beru jako úspěch a chodíte si zde pro ty nejčerstvější novinky o Rihanně. Novinky tu míváte mezi prvníma a některé jinde ani nenajdete. Také bych chtěl poděkovat i všem spřáteleným blogům, na Vaše blogy chodím opravdu rád. Těm lidem, kteří zde na blogu zaskakovali (Matt, Darela, Em, Miri) a Darele za tvorbu krásných designů na blog patří taky velký dík. Doufám, že jste s blogem spokojení a spokojeni zůstanete (pokud ne, ozvěte se! :D).

Vzhledem k tomu, že brzy začne škola a další povinnosti a taky chci aby se tento blog byl co nejvíce aktualizovaný jsem na blog pozval posilu. Tato posila tu letos o prázdninách byla na záskok a velmi jste si ji chválili, takže snad budete mít z nové adminky radost. Jedná se o Miri ze Slovenska.

K výročí blogu zde k večeru můžete od Darely čekat také zbrusu nový layout :)

Děkuji Vám všem
Kuba

Promo akce v Londýně

30. srpna 2013 v 21:04 | Kuba
Rihanna se v polovině září vydá do Londýna, kde ji čekají hned dvě promo akce. První promo akce je slavnostní vypuštění její nové kolekce pro River Island do prodeje. Tato akce se uskuteční 10. září.

Druhou promo akcí už bude propagovat svou hudbu. Poskytne totiž rozhovor a vystoupí v pořadu Allana Carra - Chatty Man Show. To jsem tu ale již zmiňoval. Toto vystoupení se bude natáčet 11.září a vypadá to, že epizoda poběží v televizi už 27. září! Kromě Rihanny v té stejné epizodě bude i Justin Timberlake.

WHAT NOW [Remixes]

30. srpna 2013 v 19:56 | Kuba
Vypadá to, že emocionální balada "What Now" se skutečně stane pátým singlem z desky Unapologetic. Dnes totiž Rihannin label Def Jam Records oficiálně do světa vypustil album remixů této písně. Na tomto remixovém albu najdete deset remixů výše zmíněné písničky a to od DJů Firebeatz, R3hab a Guy Scheiman. Jeden z remixů je i povedený remix, o kterém jsem dnes na blogu psal (článek níže).

Doufám, že tomu tak skutečně bude a brzy se dočkáme oficiálního ohlášení a bude to konečně nějaký pořádný singl s alespoň špetkou prapagace a s videoklipem! Jako singl to bude rozhodně dobrá volba a tak albu může ještě svitnout naděje.

POSLECHNOUT REMIXY PÍSNĚ "WHAT NOW"


Je "What Now" novým singlem?

30. srpna 2013 v 12:22 | Kuba
V minulém článku jsem Vám psal o remixu písně "What Now" od DJ R3hab. Víte, co je ale zajímavější? Zajímavější je to, že tento DJ potvrdil "What Now" jako oficiální singl ze sedmého alba Unapologetic. Jeden fanoušek mu napsal na Twitter zprávu, že tento remix je úžasný a jestli to znamená, že je "What Now" teď oficiální singl Rihanny. Odpověděl "yes!". Taky řekl, že se jedná o oficiální remix písně.

Pravděpodobnost toho, že tomu tak skutečně stane je celkem velká. Poslední singl "Right Now" je už v zapomnění a "What Now" je velmi oblíbená fanoušky i kritiky. Už před pár týdny Rihanna prohlásila, komentářem na Instagramu, že je možné že bude "What Now" singlem.


What Now (R3hab Remix)

30. srpna 2013 v 9:18 | Kuba
Já osobně nejsem moc velkým zastáncem djovský remixů různých písniček, ale narazil jsem na remix písně "What Now" od DJ R3hab a musím říct, že je skvělý. Mi se tedy moc líbí, tak si ho poslechněte taky :)


Nový singl "SHE"?

29. srpna 2013 v 16:06 | Kuba
Já nevím, jak vy, ale já už od včerejška mám plný Twitter přeplněný zprávami, že Rihanna vydá 28. září nový singl "SHE" z připravované re-edice alba Unapologetic. Tyto drby se šíří rychlostí světla a po oznámení účastni v show Alana Carra ještě více zesílily!


Rihanna naštěstí uvádí věci na pravou míru a tak na Instagramu tyto zvěsti VYVRÁTILA.

Giorgio Baldi (28.8.)

29. srpna 2013 v 15:34 | Kuba
Po pár týdnech strávených v New Yorku se RihRih přemístila i se svou rodinou zpět do LA. Včera si zašla na večeři do své oblíbené restaurace Giorgio Baldu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rihanna se zúčastní "Chatty Man Show"

29. srpna 2013 v 14:52 | Kuba
Rihanna se po dlouhé době zúčastní nějaké talkshow. Po několika letech opět poskytne rozhovor v pořadu Alana Carra s názvem "Chatty Man Show". Kromě rozhovoru zde také vystoupí s nějakou svou písničkou. Show se bude natáčet 11. září, ale zatím to vypadá, že se bude vysílat až v listopadu.

Rihanna se naposledy této talkshow zúčastnila v roce 2010 a byla to pořádná zábava. V té době propagovala svůj singl "Rude Boy". S jakou písničkou vystoupí letos není známo.

Připomeňte si rozhovor z roku 2010: