Září 2013

Jak málo stačí...

30. září 2013 v 19:51 | Kuba
Jak málo stačí k tomu, aby si Vaše album polepšilo na iTunes? Stačí zveřejnit pár fotek z nového videoklipu!

Album Unapologetic na Worldwide iTunes Chart povyskočilo o 20 míst nahoru! Z 60.místa rovnou na 40.příčku. A to bezpochyby díky fotkám z klipu k singlu "Pour It Up". Když se aktualizovala hitparáda v neděli ráno (tedy už po vystoupení v Chatty Man Show), tak album kleslo o pět míst na #60. No a včera ráno Rih na Instagramu zveřejnila fotky z natáčení klipu k "Pour It Up" a album vyrazilo kupředu. Mě teda nenapadá nic jiného, čím by to mohlo být.

A když už jsme u té celosvětové iTunes hitparády, tak takhle si vedou singly: #35 (+1) - Stay, #39 (+3) - Diamonds, #97 (+2) - We Found Love, #143 (-8) - Right Now, #163 (-31) What Now (nejvyšší umístění zatím #121). "What Now" si ale lepší pozice v rádiích, takže určitě ještě umístění povyroste. :)

RiRi s fanúšikmi

29. září 2013 v 19:15 | Miri

Aký je to pocit objať ju? Usmiať sa na ňu? Povedať jej pár hrejivých slov? Ak si po nociach, alebo na hodine fyziky predstavujete, čo by ste povedali očarujúcej slečne Fenty, vedzte, že nie ste jediní. Na svete existuje milióny fanúšikov, ktorí túžia mať fotku s Rihannou. A pre niekoľkých fanúšikov z austrálskeho Brisbane sa stal sen skutočnosťou!
Týmto ľuďom naozaj závidím. Ale zároveň im to strašne doprajem, pretože my Navy sme ako jedna veľká rodina, však?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Blíži sa to!

29. září 2013 v 9:32 | Miri

Už niekoľko dní sa nehovorí o ničom inom, len o blížiacom sa videoklipe k piesni Pour it up. Tentokrát je viac než isté, že o PÁR DNÍ to už bude oficiálna záležitosť. Ako som na to prišla? "Bad gal" dnes pridala na Instagram fotografie z natáčania videoklipu! Je viac než jasné, že sa máme naozaj na čo tešiť! :)
Mimochodom, ako sa vám páči Rihannin look?

imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com

Diamonds World Tour: Brisbane

28. září 2013 v 23:16 | Kuba
Další show v Austrálii byla odehrána. Tentokrát se dočkali fanoušci v Brisbane. I když fanoušci byli ze show nadšení, tak "profesionální kritici" show moc nevychváli. Rihannu zkritizovali za vulgární choreografii, za občasný half-playback a za to, že show začala méně známými písničkami. Oproti tomu kritiky v Evropě a USA byly pro Rihannu a její show velmi pozitivní..

První videa:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dnes Brisbane, vážení!

28. září 2013 v 21:07 | Miri

Husia koža + vykričané hlasivky + zodraté topánky + mobilné telefóny stále v pohotovosti = koncert umelca, kvôli ktorému budem ochotný/á aj zomrieť.

Dnes sa na takúto vlnu naladia Rihannine zlatíčka z austrálskeho Brisbane, kde sa uskutoční ďalší zo série koncertov megaúspešného Diamonds World Tour. RiRi má za sebou už dva úspešné koncerty v Austrálii, a to konkrétne v mestách Peth a Adelaide, kde roztancovala nohy fanúšikov jedna radosť.

A čo o Austrálii povedala počas vystúpenia v Perthe? ,,Oh my God. Wow. So this is what Perth is all about. Australia, I fucking missed you, man! I can´t wait to come back here." Myslím si, že toto nepotrebuje žiadny preklad. :)
A ako hodnotí 100 - minútové vystúpenie svetovej divy jeden z austrálskych fanúšikov? ,,Rihanna bola minulý večer úplne úžasná. Je neskutočne krásna a a má najkrajšie telo na svete. Ak si jej skutočný fanúšik, nemalo by ti vadiť, že si na ňu musel čakať hodinu a pol. Vystupovala s viac ako 15 piesňami, čo je oveľa viac, než odohrávajú ostatní umelci a bola skutočne veľmi dobrá v komunikácii s publikom. Nemohlo to byť lepšie. Dúfam, že sa čoskoro vráti! Nabudúce si kúpim VIP lístok a bude mi jedno, koľko to bude stáť."

Rihanna na obálce Glamour

28. září 2013 v 20:08 | Kuba
Slečna Robyn Fenty se objeví v listopadovém čísle magazínu Glamour a to i na obálce. Pro tuto obálku byl nafocen zcela nový photoshoot, který se fotil v srpnu na Barbadosu. JAK SE VÁM LÍBÍ?

Fotku z obálku Vám tu vkádám i bez textu z obálky + také mám pro Vás scany z magazínu, zatím ve špatné kvalitě...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"POUR IT UP" VIDEO TEASER

28. září 2013 v 8:34 | Kuba
Videoklip k "Pour It Up" se opravdu blíží! Dnes ráno badgalRiri přidala na youtube účet malou ochutnávku z videoklipu! Ve videu můžete vidět tanečnici Nicole Williams, která se svými kousky do klipu určitě hodí. Podle VEVO by měl být, nejspíš tento videoklip, vydán příští týden.


Chatty Man Show (videa)

28. září 2013 v 7:47 | Kuba
100.epizoda Chatty Man Show odvysílána! Můžete se tedy podívat na přibližně čtvrthodinový rozhovor s Rihannou. Také RihRih předvedla úžasné ohnivé vystoupení se singlem "What Now"! Na vystoupení se určitě podívejte, myslím, že je opravdu skvělé. Upřímně, když jsem poprvé slyšel "What Now" na CD nečekal jsem žádná live vystoupení s tímto už singlem, v Chatty Man Show ale Rih ukázala, jaká je to zpěvačka.

Rozhovor se pokusím do týdne přeložit.

A opět se ukázalo, že vystoupení je opravdu dobrá promo akce. Vystupte v nějaké show, zlevněte album na iTunes a hned máte skoro rok staré album v TOP 20. Ano, Unapologetic je #20 na britském iTunes. A co se týče "What Now", tak singl je aktuálně na pozicích #114 a #143. A to včera singl ještě vůbec nebyl v TOP 200.

Vystoupení:

LIVE: Chatty Man Show with Rihanna

27. září 2013 v 21:56 | Kuba
Dnes večer bude odvysílaná epizoda Chatty Man Show Alana Carra. Jedná se už o 100. epizodu tohoto pořadu a krom Rihanny budou hosty také Justin Timberlake a David Haye. Rihanna navíc představí svůj singl "What Now". Kdo by se chtěl dívat živě, mám tu pro něj live streamy. Show začíná v 23:00 (10 PM UK TIME) a skončí něco po půlnoci. Já se živě dívat nebudu, tak doufám, že budou streamy fungovat a zítra ráno tu můžete čekat fotografie a videa. :)


Nový videoklip přichází!

27. září 2013 v 19:27 | Kuba
Stránka VEVO prozradila, že příští týden Rihanna vydá nový videoklip!

Každý týden VEVO zveřejňuje video, ve kterém rekapituluje uplynulý týden ale na konci také zmíní nějaké nové přicházející videoklipy. Jedno takové video bylo zveřejněno dnes a při ohlášení, co nás čeká příští týden bylo prohlášeno "Rihanna and Eminem have new videos coming". Příští týden se tak můžou krom Navies těšit i fanoušci Eminema. S největší pravděpodobností to bude videoklip pro "Pour It Up", ale třeba nás překvapí s "What Now". Videoklip ke "Stay" byl přece taky vydán deset dnů po natočení. Já hlavně doufám v to, že nějaký videoklip opravdu vyjde.

(v čase 1:28)