Listopad 2013

RihKaty

30. listopadu 2013 v 21:41 | Kuba |  PHOTOS
Velké kamarádky Rihanna a Katy Perry si opět daly rendez-vous a nezapomněly zaslat pár snímků na Instragram.
imagebam.com imagebam.com

Love me

30. listopadu 2013 v 21:17 | Miri |  PHOTOS

Zbožňovaná ,,mademoiselle" Fenty strávila včerajší deň v Los Angeles s jasným zámerom - obohatiť šatník o nové kúsky.
Nechýbali ani dychtiví fanúšikovia, ktorí si nenechali ujsť príležitosť a oslovili ju so žiadosťou o fotografiu. A Rihannina reakcia? Ochotne s nimi zapózovala tak, ako sa na správny diamant patrí. :)

Hot time

30. listopadu 2013 v 21:12 | Miri |  PHOTOS

Tak takouto fotografiou potešila nás, bežných smrteľníkov, Bohyňa z Barbadosu, ktorá si hovorí Rihanna.
Myslím si, že slová sú v tomto prípade viac než zbytočné...
Dámy, priznajte sa, koľké z vás ste po prezretí fotografií skonštatovali, že by ste boli ochotné preskočiť na ,,druhý breh" (rozumej zmeniť orientáciu) ?
P.S.: Pozrite si aj ďalšie zábery, ktorými Robyn obšťastnila Instagram. Nechýba na nich milovaná Katy Perry, či úvaha pri vianočnom stromčeku. :)

Nejhranější ve francouzských rádiích

30. listopadu 2013 v 10:56 | Kuba |  NEWS
Podle výzkumů francouzské hudební observatoře, která dělala průzkum ve 31 rádiích včetně "NRJ" a "Fun Radio", je Rihanna jednou z nejhranějších umělkyň ve Francii. Hudební observatoř zkoumala, jací umělci byli v letech 2002 - 2013 nejhranější ve většině francouzských rádiích. A Rihanna, která do světa hudby vtrhla roku 2005, se stala druhým nejhranějším umělcem ve francouzských rádiích! Na prvním místě jsou Black Eyed Peas.

A není se čemu divit! Rihanna je ve Francii velmi oblíbená, vždyť je na druhém místě, co se týče největšího počtu number-one singlů ve francouzské hitparádě!

Vosková figurína Rihanny

30. listopadu 2013 v 7:33 | Kuba |  PHOTOS
Nějaká města se můžou pyšnit tím, že mají své muzeum voskových figurín, do kterých tvoří voskové odlitky celebrit po celém světě. Některé voskové figuríny jsou opravdu povedené a téměř k nepoznání, pak jsou tu některé, které mají do podoby oné celebrity hodně daleko. Podívejte se, co například vystavili v muzeu voskových figurín v Dubai. Toto se teda nepovedlo! Pokud osobu nepoznáváte, tak podle muzea je toto Rihanna:

Narozeninová oslava

29. listopadu 2013 v 18:51 | Kuba |  PHOTOS
Rihanna včerejší večer strávila oslavováním narozenin člena její rodiny. Své narozeniny v New Yorku oslavoval její bratr Rorrey. Podívejte se, jak to Rihanně slušelo!

Blog v novém

29. listopadu 2013 v 17:30 | Kuba |  SITE
Jak jste si jistě všimli, tak blog je opět v novém hávu! Tento layout je na téma singlu "What Now" a chtěl bych za něj moc poděkovat adminovi ze skvělé fanstránky o Christině Aguileře - Matthewovi. Opravdu mu velice děkuji! Já bych mu rád hlavně poděkoval za pomoc, neboť já jsem od Matthewa žádný nový design nežádal, ale Matthew si tenhle design vytvořil a sám od sebe mi ho nabídl, když viděl, že se nám na blog někdo vloupal. Ještě jednou mu děkuji za tento krásný design a za ochotu a pomoc!

Ještě bych chtěl poděkovat i Mattovi ze sesterské stránky o Rihanně za nastavení layoutu na stránku!

Děkovná řeč na AMAs

29. listopadu 2013 v 15:50 | Kuba |  INTERVIEWS
Už dříve jsem chtěl přeložit děkovnou řeč Rihanny z American Music Awards, kde byla oceněna speciální cenou Icon Award. Tuto cenu Rihanně předal velmi důležitý člověk - její maminka Monica Fenty.

Monica: Za prvé, děkuji Bohu a Ježíši za chválu a slávu. Rihanno, jsem na Tebe dnes večer tak hrdá. Vím, že tvá cesta a kariéra nebyla vždy lehká, ale dnes večer ti tleskám a obdivuji tě za to, že jsi tak silná a tak optimistická, pokorná a soustředěná. A myslím, že je úžasné, že si dokážeš ze všech svých zkušeností vzít to dobré. Jsem poctěna, že můžu být součástí tohoto historického momentu a chci říct, že jsem hrdá, že ti mohu předat první ocenění Icon Award.


Rihanna: Moc Vám děkuji! Děkuji Vám. Jsem strašně nervózní, jsem hrozná v pronášení řečí ale chci začít tím, je to téměř dvacet let, kdy jsem začala tvořit ze všech životů peklo se svým "malým chraptivým hlasem" a narušovala sousedství. Opravdu je to pravda! Mí sousedé z Barbadosu Vám to potvrdí. A o deset let později jsem potkala Evana a Carla a začala s nimi pracovat. Vlastně mi bylo patnáct a moje máma přišla a jen se na nás podívala a řekla: Máš ještě pořád na sobě školní uniformu a věci, které musíš udělat než budeš přemýšlet o tomto. A já jsem ji prosila a modlila se, ať řekne ano. A já ti děkuji, my všichni ti děkujeme za tvé ano, protože to byl začátek všeho.

Krátce poté jsem potkala Jay-Zeho, Jay Browna, TaTa a to jsou lidi, kteří ve mě opravdu věřili. Také LA Reid a když jsem se u nic ucházela, tolik lidí se přidalo do naší cesty, tolika lidem musím poděkovat za úspěch, za starost. Mým přátelům, rodině, bratrům, mému úchvatnému glam týmu, který mě dělá roztomilou celou dobu. Mým fanouškům, miluju Vás tak moc, tak moc, že nemáte ani ponětí! Udržuje te mne motivovanou, děláte tyto věci speciálními a nechce se mi věřit, že je mi 25 let a držím Icon Award, je divné to říkat nahlas. Říkají mi ať zrychlím, takže bych chtěla poděkovat všem, pokud mě znáte, víte že vás miluji. Děkuji a jsem Vám vděčná. Hrajete v mém životě důležitou roli a já jsem pouze tak dobrá jako můj tým, takže Vás mám moc ráda a děkuji.

Back in New York

28. listopadu 2013 v 20:34 | Miri |  PHOTOS

Sweet Robyn sa vrátila do mesta, v ktorom pulzuje život na plné obrátky. New York uchopila do svojej moci dnes, po príchode z narodeninovej oslavy svojho brata.
Svojím outftitom prežiarila aj hlbokú noc. Prečo? Pretože Rihanna JE diamant!

Ursula Stephen o účesu na AMAs

28. listopadu 2013 v 20:12 | Kuba |  NEWS
V neděli se konaly American Music Awards, kde si Rihanna převzala speciální cenu ICON Awards. Nebyla to ale pouze tato cena, která na Rihannu upoutala. Byl to také její účes, zvaný "doobie wrap".

Magazín Elle vyzpovídal módní guru Rihanny - Ursulu Stephen. Ta Rihanně tvoří účesy už několik let. To ona stála za Rihanniným ikonickým účesem na krátko s patkou nebo za červené kadeře. A co Ursulu vedlo k tomuto účesu? Na to vše a více se magazín Elle zeptal.

Čí byl nápad vytvořit "dobbie wrap"?
Vlastně to byl nápad Rihanny. To ona se rozhodla. Upřímně... trochu jsem váhala, ale věděla jsem, že ona s tím může uspět, tak jsem byla pro!

Očekávali jste tak ohromující reakce?
Věděla jsem, že nějaká reakce bude, ale nebyla jsem si jistá jestli pozitivní či negativní. "Dobbie" na červeném koberci nikdy nebylo, takže to mohlo být tak i tak.

Někteří tento styl vzali, že Rihanna je nonšalatní vůči svému ocenění na AMAs, další si mysleli, že to bylo unikátní a chytré přikývnutí na její kulture, když se na ni díval svět. Co jste s Rihannou doopravdy chtěly udělat?
Bylo to kývnutí pro módu. Je to styl, který by mohli nosit i ty nejkrásnější herečky v Hollywoodu.

Stojíš i za účesem Rihanny z GGGB éry. Společně vy dvě experimentujete s vlasy a zkoušíte něco nového. Je to Váš cíl? A jaký další průkopnický styl chcete vyzkoušet dál?
Ovšem! Jako umělec sám sebe nemůžete brát příliš vážné. Je to o vyvíjení, zábavě, cítit se pěkně a nechat vzhled interpretovat pocity, náladu a hudbu! Mám pocit, že už jsme vše udělaly, ale existuje jakýsi list vzhledů, které chceme zkusit. A tam jsou další ikonické věci.