Prosinec 2013

Krásný nový rok!

31. prosince 2013 v 20:14 | Kuba & Miri |  SITE
Už jenom posledních pár hodin zbývá do konce roku 2013 a začne nový rok 2014. Nejprve bych chtěl všem návštěvníkům, ať už těm pravidelným či příležitostných, všem SB, no prostě všem popřát v novém roce 2014 jen to nejkrásnější, nejlepší, samé pozitivní události ve Vašem životě, ať se Vám splní po čem toužíte a rok 2014 si naplno užijete. Totéž samozřejmě i pro RihRih, jen samé úspěchy, snad s novým albem a v dalších projektech, ale hlavně v osobním životě!

Já osobně bych Vám chtěl ohromně moc poděkovat za Vaši přízeň! Letos zde na blogu bylo celkem přes 100 000 návštěv (více než za tři předchozí roky dohromady). Za každou tuto návštěvu, komentář bych Vám chtěl poděkovat! Letos jste měli možnost si přečíst přes 1170 článků a bylo by jich přibližně o 100 více, jenže byly smazány, když se tu někdo vloupal. Ale to už je za námi a tedy jen to nejlepší Vám do nového roku! Cheers! Pour it up!

Nakonec se podívejte na jedno video, které shrnuje Rihannin rok 2013 nebo si můžete poslechnou mash-upy těch největších hitů roku, kde nechybí ani Rihanna!About Take a bow

31. prosince 2013 v 12:11 | Miri |  MUSIC

Čo vznikne, keď sa stretnú Tor Erik Hermansen a Mikkel Stroleer Eriksen, zakladatelia nórskej nahrávacej spoločnosti StarGate, spolu s Ne-Yom?
Pieseň, ktorá chytí za srdcia milióny fanúšikov.
Take a bow mala oficiálnu premiéru na Valentína, a to 14. februára 2008, v americkom rádiu KIIS-FM v show On Air with Ryan Seacrest.
Stačilo jediné vypočutie a všetci fanúšikovia Rihanny si túto pieseň, ktorú môžete nájsť na jej treťom štúdiovom albume Good girl gone bad, zamilovali.
Stala sa akousi hymnou všetkých dievčat, ktoré čakali na správny impulz ukončiť vzťah so svojím priateľom.
Pieseň s chytľavou melódiou a ešte chytľavejším textom sa stala No.1 v americkej hitparáde Billboard Hot 100 a stala sa tak Rihanniným tretím oficiálnym singlom.
Ďalšie úspechy sa začali valiť ešte rýchlejšie ako lavína - pieseň lámala hitparády na prvých priečkach v krajinách ako Kanada, Dánsko, Írsko, Slovensko a Spojené Kráľovstvo.
Dostala sa do TOP 5 v Austrálii, Novom Zélande v Nórsku.
Úspech zaznamenala aj vo Francúzsku, Holandsku a v Švédsku, kde sa umiestnila na 10. a 12. mieste.
Take a bow dokonca obdržala dvojnásobnú platinu od Recording Industry Association of America, ktorá si všíma umelcov v USA.
K 14. máju 2008 bolo zaznamenaných 267 000 stiahnutých kópií, čo túto pieseň okamžite debutovalo na 1.priečku v americkej Hot Digital Songs chart.
Videoklip k tomuto songu uzrel svetlo sveta 3. mája 2008 a vznikol pod režisérskym vedením Anthonyho Mandlera, ktorý mal pod palcom taktiež Rihannine predchádzajúce videoklipy Hate that I love you a Shut up and drive.
Pieseň je srdcovou záležitosťou aj samotnej barbadoskej divy, čoho je dôkazom zaradenie do playlistu počas všetkých doterajších turné, a to: Good Girl Gone Bad (2008-2009), Last Girl on Earth (2010-2011), Loud (2011) a v neposlednom rade aj jej najúspešnejšieho turné doteraz, Diamonds (2013).

Soukromí? Žádné

30. prosince 2013 v 21:30 | Kuba |  PHOTOS
Tyto fotku jasně naznačují to, že život celebrity má i své negativní stráky. Stačí když si jdete jenom zaplavat na pláž a už u Vás stojí desítky lidí a fotí si Vás, soukromí naprosto žádné. Divím se, že to těm lidem není trapné přijít těsně k tomu člověku a fotit si ho... kdyby ji šli třeba požádat o autogram nebo pozdravit, ale tak prostě postávat kousek vedle a fotit si? Sama Rih se vyjádřila na Instagramu, že tohle je naprosto to nejhorší.


Nelegálně nejstahovanější umělci

30. prosince 2013 v 21:03 | Kuba |  NEWS

Bruno Mars a Rihanna se stali nejvíce nelegálně stahovanými umělci pro rok 2013. Vyplývá to z průzkumu na BitTorrent, kde byl zveřejněn žebříček těch nejvíce nelegálně stahovanými umělci a kde je Rihanna druhým nejstahovanějším umělcem. Počet stažení její muziky je roven skoro 5 a půl miliónům! Bruno Mars celý tento žebříček vede, on byl stahován téměř 6 miliónkrát. Naopak nejméně stahovanými umělci se stala Katy Perry a Pharrel Williams.


Rihanna má už s takovými žebříčky zkušenosti, minulý rok se stalo její album Talk That Talk nejvíce nelegálně stahovaným albem na světě!


Smell of the city

30. prosince 2013 v 20:24 | Miri |  PHOTOS

Neosláviť mimoriadne úspešné celosvetové turné? Úspešné singly, ktoré dobíjali hitparády od Českej republiky až po Afriku? To by bol hriech!
RiRi sa zajtra zo slnečného Barbadosu presúva spolu s blízkymi priateľmi a rodinou osláviť Nový rok do rušného New York City!
Šampanské bude tiecť prúdom v Jay-Zeho klube 40/40.
Kto sa teší na nemravné fotky?

Sladké more!

29. prosince 2013 v 11:42 | Miri |  PHOTOS

Niet nad čas strávený doma. A ešte krajšie je to, keď je váš domov lemovaný koralovými útesmi.
Vtedy sa zdá byť život ešte čarovnejším, však RiRi?
Mimochodom, pri pohľade na jej spálené telo pociťujem horúčavu aj za ňu...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com imagebam.com

Breakfast party

29. prosince 2013 v 0:23 | Miri |  PHOTOS

Na Barbadose to žije a RiRi nesmie chýbať na žiadnej akcii, kde dunia basy, kde si ľudia dýchajú na krky a kde má aj drink svoje čarovné miesto. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Novoroční párty v 40/40

28. prosince 2013 v 19:47 | Kuba |  NEWS
Podle E!News oslaví Rihanna příchod nového roku v Jay-Zeho klubu 40/40 v New Yorku. Jeden z pracovníků klubu údajně prozradil E!News, že si Rihanna v klubu zarezervovala VIP salónek pro její přátele a rodinu, který pojme přes 50 lidí. Rihanna tuto párty nebude nijak hostovat, bude to klasický večírek, kde se budou lidé bavit.


Styled To Rock: Finále

28. prosince 2013 v 15:54 | Kuba |  STYLE
Včera se v USA vysílalo finále módní soutěže Styled To Rock. Tuto soutěž vyhrál soutěžící Sergio a to díky tomuto vítěznému outfitu, který předvedla sama Rihanna.

Rihanna vydá v roce 2014 dvě alba

28. prosince 2013 v 11:53 | Kuba |  RUMOURS
Rihanna letos poprvé porušila svou tradici co rok, to nové album respektive nová hudba. Už od roku 2005 každý rok vydávala novou hudbu ať už ve formě klasického studiového alba nebo reedice. Letos poprvé si Rih dala volno a nové album nevydala, neboť hlavně propagovala svou sedmou studiovku Unapologetic na turné Diamonds World Tour. Očekává se tedy, že v příštím roce 2014 vydá Rihanna nové album, nebo snad hned dvě?!

S touto informací přišel plátek The Sun nebo Channel 24, podle jeho zdroje chce Rihanna příští rok vydat hned dvě nová alba a na obou chce hodně velké hity.

"Plán je vydat ven dvě nahrávky. Rihanna chce velké hity na každém z těchto dvou alb." řekl zdroj The Sun.

Zase bych chtěl upozornit, že se jedná pouze o drb, nic není potvrzené. Protože The Sun je přecejenom The Sun a ne vždy jsou jejich zprávy pravdivé.