Leden 2014

Cestovanie

31. ledna 2014 v 23:27 | Miri |  PHOTOS

Rihanna sa nezastaví. Vo štvrtok si zbalila svojich pár kúskov a presunula sa z New Yorku naspäť do Los Angeles.
Na prvej sérii fotografií ju paparazzi zastihli na letisku JFK v New Yorku, zatiaľ čo na ďalších záberoch víta losangeleskú zem na letisku LAX.
Ako si môžete na fotkách všimnúť, RiRi zvolila ležérny, pohodlný outfit, ktorý je na cestovanie ako stvorený! Nehovoriac o tom, že jej najlepším doplnkom nie je drahá kožená bunda, ale úsmev! :)

ODCHOD - NEW YORK
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

PRÍCHOD - LOS ANGELES
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comGood Morning America: Grammy

31. ledna 2014 v 17:21 | Kuba |  INTERVIEWS
Na nedělním udělování cen Grammy se Rihanna stala osminásobnou držitelkou této prestižní ceny. Její sedmé studiové album Unapologetic totiž vyhrálo cenu za nejlepší urban album. Rihanna se cen nezúčastnila, protože nevystupovala a její kategorie byly mimo hlavní přenos, ale i tak moment výhry tohoto alba prožívala naplno u sebe doma. Takto to Rihanna popsala v rozhovoru pro Good Morning America:

"Byla jsem hodně šokovaná. Opravdu, nečekala jsem to. Byla jsem doma a jeden kamarád mi zavolal - "Ty jsi právě vyhrála Grammy" - a já byla jako - "co??" - Tak jsem šla na internet a uviděla Unapologetic. To byl pro mě velmi překvapivý emocionální moment, ale byla jsem v šoku. Jsem nadšená. Byl to strašně dobrý pocit být tak nadšená v takovém bodě mé kariéry."

Premiéra!

31. ledna 2014 v 6:09 | Kuba |  VIDEOS
Tak konečně si odbyl premiéru videoklip k singlu "Cant Remember To Forget You"! Jaké jsou Vaše dojmy?


Novinky z Billboardu

30. ledna 2014 v 16:22 | Kuba |  NEWS
Máme tu čtvrtek a tak jako každý týden vychází nová hitparáda Billboard. Ve svém druhém týdnu zažil singl "Cant Remember To Forget You" obrovský propad. V oficiální singlové hitparádě Billboard Hot 100 spadl o 33 místo až na 61.místo. Doufejme, že videoklip, který bude vydán již zítra ve 2 hodiny ráno našeho času na VEVO, singlu hodně pomůže. Ostatně, máme se na co těšit :) Pokud jste ještě nezhlédli video z natáčení a malou ukázku, běžte to rychle napravit!

A ještě taková malá poznámka z Austrálie, kde byl "Jump" vydán singlem. Píseň "Jump" byla pouze poslána do australských rádií a je na 11.místě na australském iTunes! Rihanna by mohla ještě zvážit, jestli z toho neudělat celosvětový singl :)

Rozhovor pro USA Today

30. ledna 2014 v 15:50 | Kuba |  INTERVIEWS
Pro magazín USA Today se Rihanna rozpovídala kromě o své kolekci pro MAC také o svém Instagram účtu a fotkách na něm. Také řekla, co si myslí, že si o ní myslí někteří lidé a co vlastně dělá ve skutečnosti.

"Myslím si, že si myslí, že jsem celou dobu opilá. Myslím, že si myslí, že celou dobu pařím, že můj dům je jedna velká party s několika tisíci lidmi, kopou muziky a bez oblečení. To si myslím, že si o mě myslí. Ale ve skutečnosti jsem ale velmi klidná. Miluji dívání se na televizi ve velkém gauči. Také miluji plavání v oceánu nebo bazénu."

Kromě hudby se Rihanna věnuje i jiným činnostem. Minulý rok například uvedla na trh několik kosmetických kolekcí a teď se stala přímo tváří Viva Glam. Všechny kolekce Rihanny se staly hitem a z toho byla Rihanna velmi nadšená. A tak se rozhodla, že by chtěla rozšířit svou dobročinnou roli a vrhla se na něco, co pomůže ostatním lidem. Vidí se teď tedy jako dobrý vzor?

"Nerada to slovo používám, protože lidé mají své vlastní názory, co to pro ně znamená. Nemůžu říct, že jsem příkladný vzor. Nejsem perfektní a nesnažím se to někomu vecpat. Chci aby se lidé bavili ale aby také byli zodpovědní, ochraňovali sebe a měli kontrolu nad svým životem. Nemůžete lidi soudit. Tohle si říkám, nikdy nevíte, čím si právě onen člověk prochází."

Rihanna se nezúčastnila nedělních Grammy, jelikož nevystupovala a její kategorie se vyhlašovaly mimo hlavní show. Podle jejích slov si teď více hraje s muzikou a také zkouší nové věci jako je třeba dabování v animovaném filmu Home, kde kromě ní propůjčili svůj hlas i Jennifer Lopez či Jim Parson. A jak to Robyn vidí teď? Bude hrát ještě v nějakém filmu?

"Je to hodně odlišná zkušenost, než být před kamerou. Opravdu se musíte naučit to umění hraní a dialogu. Nevím, jestli půjdu více do herectví - herectví je něco, co velmi respektuji. Je to jiný level schopností."

Instagram. Tato sociální síť na níž uživatelé zveřejňují své fotografie je Rihanně dobře známá. Rihanna nám fotografie posílá poměrně často a z různých událostí. Ukazují se nám fotky Rih v bikinách, s přáteli, na pláži, ze zákulisí, při kouření...

"Někdy, když jdu zpátky na Instagram, tak si říkám - To jsem tam vážně poslala? - Nikdy nevím. Jednoho dne, nebudu nikdy posílat tento typ obrázků. O týden pozdějí, takový obrázek ráda pošlu. To se stává, když se nudím. V tom momentu."


"Can't Remember To Forget You" (behind the scenes)

30. ledna 2014 v 7:53 | Kuba |  VIDEOS
Podívejte se, jak se tvořil videoklip k singlu "Can't Remember To Forget You" od Shakiry a Rihanny. Premiéra videoklipu by měla být v 8:35 PM na VEVO, což by u nás bylo až nad ránem. Zkraťte si čekání na videoklip s videem z natáčení a také malou ukázkou (v celém článku)!


Propagace Viva Glam

29. ledna 2014 v 22:36 | Kuba |  PHOTOS
Produkty, jejíchž výtěžek z prodeje jde na dobrou věc, je třeba pořádně propagovat. A proto po propagaci rtěnky z charitativní kampaně Viva Glam v Good Morning America ji šla Rih ještě propagovat do MAC Store v New Yorku. Tam se setkala s fanoušky, ale i novináři.

Jedním z novinářů byla i novinářka z E!News a s Rihannou natočila exkluzivní rozhovor. Tento rozhovor bude odvysílán dnes večer na televizi E! (u nás to bude ve dvě ráno). Snad se rozhovor objeví na Youtube a snad tam Rih prozradila něco o nové hudbě :)

Viva Glam je hlavní kosmetická kampaň firmy MAC. To se vždy vydá nějaká kosmetická kolekce či produkt a celý výtěžek z prodeje půjde na pomoc lidem s HIV. Kolekce Rihanny, která zahrnuje i speicálně vydanou rtěnku, si vede v prodejích velmi dobře. Už teď se očekává, že zisk bude přes 40 miliónů dolarů.Oficiální premiéra videoklipu je...

29. ledna 2014 v 20:03 | Kuba |  NEWS
Konečně bylo oznámeno oficiální datum premiéry videoklipu k singlu "Cant Remember To Forget You". Tentokrát to oznámila sama Shakira a premiéra videoklipu bude zítra!

Nejsou známy, zatím, ještě podrobnosti o vydání, ale s největší pravděpodobností to bude na VEVO. Něco o vydání nového videoklipu psala ale i MTV.

Good Morning America

29. ledna 2014 v 19:55 | Kuba |  INTERVIEWS
Rihanna se dnes ráno (u nás odpoledne) zúčastnila pořadu Good Morning America. Rih zde poskytla šestiminutový rozhovor, ve kterém mluvila o nové hudbě, o Viva Glam, o Icon Award a o své osmé Grammy.

Ve zkratce:
  • Rih mluvila, že od kampaně Viva Glam se očekává, že vydělá přes 40 miliónů dolarů. Také poukázala na to, že musíme být opatrní.
  • Řekla, že opravdu nečekala, že Unapologetic vyhraje Grammy.
  • Zmínila, že jí připadá, že obdržení Icon Award je nereálné.
  • Nemáme si dělat starosti ohledně toho, že Rih přestane tvořit hudbu. Tvoření hudby ji totiž baví a nehodlá přestat.


Novinky ve zkratce

28. ledna 2014 v 21:26 | Kuba |  NEWS
  • Videoklip k singlu "Diamonds" dnes překonal hranici 400 000 000 zhlédnutí na Youtube! Stal se tak první videoklipem Rihanny, který tuto hranici překonal!! (nepočítáme-li spolupráce)
  • Rihanna poskytne tento týden rozhovor ETALK, což je kanadský zábavní pořad. Dalším hostem bude David Beckham. Rozhovor by měl být natočen ve čtvrtek v New Yorku.
  • Důvod, proč se Rihanna nezúčastnila cen Grammy, jak původně měla, stále není jistý. Říká se ale, že ještě před Grammy after party nahrávala ve studiu nové skladby.
  • Chtěl bych ještě upozornit na změnu premiéry klipu k singlu "Cant Remember To Forget You". Pořad, ve kterém měla premiéra proběhnout na E!News byl posunut, více detailů se dozvíme později...