Kdo vyhraje?

26. ledna 2014 v 12:15 | Kuba |  SITE
Prestižní ceny Grammy se budou předávat již dnes večer v Los Angeles. Ceny začíná ve dvě hodiny ráno našeho času a nakonec je bude vysílat i ČT2, jako každý rok i s českým "dabingem". I když Rihanna letos vystupovat nejspíše nebude, tak se cen zúčastní neboť má šanci si z večera odnést až dva zlaté gramofónky. Připomínám, že Rih má šanci si odnést cenu za nejlepší popový duet (Stay) a nejlepší urban album (Unapologetic). Kdyby jste náhodou zapomněli, proti komu bude Rih bojovat najdete to v celém článku. Myslím, že stojí za zmínku, že to komu půjde cena domů rozhoduje odborná porota Nahrávací akademie.

Grammy jsou přecejenom významné ceny a tak každý web zveřejňuje své předtuchy, kdo si Grammy Award odnese. Tímto bych Vás chtěl poprosit, jestli by jste i Vy sem mohli napsat svou "předpověď", kdo si podle Vás odnese ceny v kategoriích, kde je Rih nominována (můžete klidně i v dalších kategoriích ;)). Jakou dáváte Rihanně šanci? Bude mít zítra celkem už osm, devět nebo stále sedm gramofónků ve své sbírce?

Co jsem se díval na různé předpovědi, tak v kategorii Best Urban Contemporary album bylo častokrát zvoleno Unapologetic jako vítěz. V kategorii Best Pop Duo/Group Performance se lidé nejčastěji shodli na "Get Lucky".

Best Urban Contemporary Album
Love and War - Tamar Braxton
Side Effects of You - Fantasia
One: In The Chamber - Salaam Remi
Unapologetic - Rihanna
New York: A Love Story - Mack Wilds
Best Pop Duo/Group Performance
Get Lucky - Daft Punk ft. Pharrell
Just Give Me A Reason - P!nk ft. Nate Ruess
Stay - Rihanna ft. Mikky Ekko
Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I. and Pharrell
Suit & Tie - Justin Timberlake ft. Jay Z
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

"Can't Remember To Forget You" od Shakiry a Rihanny je....

Pecka! 72.6% (130)
Nuda... 11.2% (20)
Ujde 16.2% (29)

Komentáře

1 Dominik Dominik | 26. ledna 2014 v 12:54 | Reagovat

Myslím si, že Rihanna vyhraje v Best Urban Contemporary Album a v Best Pop Duo/Group Performance vyhraje myslím si, že Blurred Lines, ale tady to to přeji Get Lucky..
Letos nejvíc fandím Katy Perry, Daft Punk a Rihanně :)Bože, jestli vyhraje Grammy zase Taylor Swift, tak vypnu TV ;-)

2 Míša Míša | 26. ledna 2014 v 13:27 | Reagovat

Na 90% vyhraje v "Best Urban Contemporary Album". V "Best Pop Duo/Group Performance" nevím. Tam je to všechno na těsno. :-D Grammy na ČT2 si nahraju a ráno zkouknu.

3 Dominik Dominik | 26. ledna 2014 v 13:38 | Reagovat

A v Best Dance Recording fandím Clarity od Zedd a Foxes :) Pak strašně si přeji, aby vyhrála Katy Perry ve všech dvou kategorií, kde je nominovaná s Roar... a taky Eminemovi, kde je nominován s Berzerk v Best Rap Performance, to musí dát.. A jinak se těším nejvíc na vystoupení Katy Perry, Beyoncé a Jay-Z, Daft Punk, Madonny a Pink...

4 bravo bravo | 26. ledna 2014 v 15:10 | Reagovat

Unapologetic musí vyhrať  "Best Urban Contemporary Album"! A Stay by vyhrať mohlo tiež...

5 Haitik Haitik | E-mail | 26. ledna 2014 v 17:03 | Reagovat

Myslím, že Riri vyhraje "Best Urban Contemporary Album".. V "Best Pop Duo/Group Performance" přeji vítězství Pink, ale myslím, že vyhraje Daft Punk ft. Pharrell..
Dále chci aby vyhrál Eminem v "Best Rap Performance" a pak aby vyhrála Lana Del Rey s albem "Paradise" v "BEST POP VOCAL ALBUM", i když v té kategorii je to nabitý.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama