Únor 2014

Fashion Week in Paris

28. února 2014 v 22:24 | Matt |  PHOTOS

Ako iste viete, momentálne v Paríži prebieha týždeň módy a tak sa RiRi zúčastnila niekoľkých módnych šou. Kuba z niektorých už fotky pridával, avšak určite sa nebudete hnevaď, keď som ich do galérie nahral o čosi viac a v HQ kvalite. Nebudem sem dávať popisy ku všetkým setom, až na posledné dva. Tie sú z dneška (28. 02. 2014), kedy si Rih zašla na módnu prehliadku značky "Christian Dior". Musíte uznať, že na všetkých fotkách vyzerá neskutočne príťažlivo.

→ 27/02 - "Balmain" Fashion Show

→ 27/02 - "Lavin" Fashion Show
Viac v celom článku!

Balmain AfterParty

28. února 2014 v 14:28 | Kuba |  PHOTOS
Po včerejší Lanvin módní přehlídce se Rih vydala ještě na afterparty značky Balmain. Opět se na veřejnosti objevila s delším mikádem, ale to nebylo to jediné, čím na sebe upoutala pozornost.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rihanna je nominována na iHeartRadio Music Awards

28. února 2014 v 9:33 | Kuba |  NEWS
Už i iHeartRadio se rozhodlo, že si vytvoří vlastní hudební ceny a tak tady máme nominace na první iHeartRadio Music Awards. Ceny se budou předávat 1.května ale už teď můžete prostřednictvím Twitteru či Facebooku hlasovat. A to i pro RihRih, která má šest nominací!

A to v kategoriích:

Artist Of The Year
Song Of The Year ("Stay")
Hip Hop/R&B Song Of The Year (" Pour It Up")
Best Fan Army (RihannaNavy)
Best Collaboration ("The Monster" a "Stay")

HLASOVAT MŮŽETE ZDE


Lanvin Fashion Show

27. února 2014 v 20:43 | Kuba |  PHOTOS
Rihanna je právě teď na další módní přehlídce, která se koná v rámci pařížského týdne módy. Tentokrát je to přehlídka kolekce od firmy Lanvin.
imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

R8 po Home

27. února 2014 v 19:21 | Kuba |  RUMOURS
Včera byla do světa vypuštěna informace, že Rihanna letos vydá album pro animovaný film "Home", ve kterém nadabovala i hlavní postavičku. Rihanna se zatím k tomuto nijak nevyjádřila a tak nevíme, jestli se Rih toto album chystá vydat jako své osmé studiové album, nebo to bude album jen na podporu filmu a my se tak budeme letos moci těšit na dvě nová alba.

Dnes se ale objevila jedna velmi zajímavá zpráva. Jeden člověk tvrdí, že pro Rihannu vytvořil několik skladeb a že její management mu prozradil, že pro letošní rok Rihanna opravdu tvoří alba dvě. Jedno bude ono album pro film a druhé oficiální "R osmička". Také se prý dozvěděl, že R8 vyjde až po albu pro film "Home". A "Home" jde do amerických kin 26.listopadu. Upozorňuji, že se nejedná o nic potvrzeného, jsou to pouze drby. Ale alespoň víte, co o čem se mluví. :)

Balmain Show

27. února 2014 v 18:56 | Kuba |  PHOTOS
Rihanna se v rámci pařížského týdne módy zúčastnila módní přehlídky značky Balmain. Firma Balmain dnes oficálně představila svou novou jarní/letní kolekci a tváří této kolekce je právě Rihanna.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Na albu pracuje i...

27. února 2014 v 8:01 | Kuba |  NEWS
Další producent se ozval, že taktéž pracuje na novém studiovém albu Rihanny. Po té, co vyšlo najevo, že Rih pracuje s Kukem Harrellem, Rodneym Jerkinsnem, Terry Harrisem a dalšími, nyní prozradil producent THE DREAM, že opět spolupracuje s Rihannou na novém studiovém albu! The Dream pracuje s Rihannou už několik let, pokud si nemůžete vzpomenout, co jste od něj slyšeli, tak je to třeba "Umbrella", "Birthday Cake", "Phresh Off The Runway", "Hard" nebo "Love Without Tragedy/Mother Mary".

24. 02. 2014 - Rihanna na afterpárty Drakeovho koncertu

26. února 2014 v 21:54 | Matt |  PHOTOS

Rihanna sa ešte v pondelok 24. februára zúčastnila afterpárty Drakeovho koncertu v rámci jeho "Would You Like a Tour". Okrem fotiek z tejto afterpárty vám ešte prinášam jeden set paparazzi fotiek zo včera (25. 02. 2014). RiRi bola v tento deň videná, ako večer prichádza do arény "Bercy" v Paríži.

→ 24/02 - Drake's concert after-party at "79" nightclub

→ 25/02 - Arriving at "Bercy" concert hall in the evening

V obléhání fanoušků

26. února 2014 v 20:00 | Kuba |  VIDEOS
Tak tohle video zde musím dát. Francouzští Navy jsou opravdu šílení! Podívejte se na ten obrovský dav fanoušků, který na Rihannu čekal před její pařížským hotelem a co všechno ti fanoušci dělali. Tohle je opravdu šílené!

Rihanna tvoří album pro animovaný film

26. února 2014 v 8:03 | Kuba |  NEWS
O nadcházejícím albu Rihanny nemáme zatím moc informací, pouze víme, kdo přibližně se na albu podílí. Rihanna je momentálně v Paříži, kde společně s Kukem Harrelem pokračuje v přípravách nového alba a mezitím byla prozrazena jedna ohromná hudební novinka o přicházejícím albu!

Rihanna a její tým přichází s novým albem. Tentokrát to ale bude album pro animovaný film, které bude myšlenkou založeno na novém animovaném filmu "Home", kde Rihanna propůjčila hlas jedné z hlavních postav! Informaci prozradil ředitel studií DreamWorks Jeffrey Katzenberg během včerejší konference. Dodal, že i ve filmu budou nějaké nové písně Rihanny.

Film "HOME" bude vyprávět příběh o holčičce Tip (Rihanna) a mimozemšťana Oh (Jim Parson), jehož rasa se bude chtít umístit na Zemi, když se bude skrývat před nepřáteli. Celý tento animovaný film je založen na knížce "The True Meaning of Smekday" a kromě Rihanny a Jima Parsna v originálním znění uslyšíte i Jennifer Lopez nebo Steva Martina. Režie se ujmul Tim Johnson.

Film půjde do kin 26.listopadu 2014. V této chvíli není známo, jestli Rihanna chce toto album vydat jako své osmé studiové album. Pamatujete ale, jak se na konci minulého roku psalo, že chce letos Rih vydat alba dvě?