Březen 2015

Te amo, te amo, she said to me…

11. března 2015 v 4:41 | Rihanna.er.cz | Darela |  SITE

Toto utíká :( V srpnu minulého roku by teamo oslavilo své čtvrté narozeniny! Když jsem předávala blog Kubovi (viz. články níže), byla jsem ráda, že ho bylo komu předat, aniž by to tu zaniklo, dala jsem mu ho s tím, což byl obeznámen, že i kdyby měl někdo i jeho vystřídat, teamo NIKDY neskončí! Bohužel to tu na necelý rok zaniklo i přes jeho doufání ve více adminů, se kterými by blog vedl, i přes prosbu ho někomu předat, později jsem žádala i sama za sebe s tím to tu obnovit, což nebylo možné, a tak jsem zkusila založit jiný blog o Rih, který jsem bohužel aktualizovala jen párkrát - začít od píky není zrovna jednoduché, znovu budovat základnu fanoušků. Naštěstí je tato stránka zpět díky adminům blogu.cz, vytvořila jsem design pro staro-nový začátek (viz. aktuální vzhled, který mi připomíná spíše módní web či blog), se kterým jsem snad nejspokojenější, než se kterýmkoliv co tu kdy vytvořen mnou byl, a snad se líbí i vám :) Nebude tu extra dlouho, bude tu od zcela jiné grafičky, která je velmi talentovaná a zároveň mojí kamarádkou. Uvidíte sami, zatím nebudu prozrazovat její jméno.

Na TOPlistu to není znát, no i přes dlouhou neaktualizaci sem stále někdo chodí, podle statistik blogu.cz i kolem 80 návštěv, což by být mohlo, alespoň u Nejčtenějších článků jsou vysoká čísla. Ať tak či onak, nejnavštěvovanější a u návštěvníků nejoblíbenější blog o úžasné RiRi je ZPĚT! Nemusím s ní se vším souhlasit, nemusím ji úplně ve všem podporovat či milovat každičkou tvorbu, ale z hlavy či ze srdce je zatěžko ji vyhnat, patří jako jediná k těm, ke komu se vždy ráda vracím, a kterou neskutečně zbožňuji - nepotřebuje hrát určitou roli, je sama sebou, nepředstírá že je vše OK a chová se podle momentální nálady, vnímá své nedostatky jako každá normální dívka/žena, i přes působící sebevědomí se občas cítí nehezká, opuchlá… Robyn je úžasná a silná osobnost, což se nedá přehlédnout, nenechá si diktovat pravidla a nejen v hudbě ráda experimentuje. Těším se na její novou tvorbu už od roku 2005, jednoduše je mou součástí přes všechno, čím si prošla/čím si projde, a pro cokoliv se rozhodne! Nečekejte však ode mne fanatizmus, o tom být fanouškem přece není, slepě ji následovat a všechno odsouhlasit - i RiRi mění názory, či později přehodnotí, co na samém začátku považovala za perfektní, nebo se unáhlila a po čase uznala, že to byla chyba…

Závěrem se omlouvám za tento sloh :D Vydrželi-li jste až do konce, děkuji za přečtení uvítacího článku, a těším se na staré i nové návštěvníky, kteří budou mít chuť komentovat a neustále se vracet. Snad jsem většinu potěšila, snad to tu nějak zvládneme a opět se rozroste základna fanoušků, kteří nám pomohou navrátit se v čase k hojnému počtu v návštěvnosti. Jestli se sem někdy staví Kuba, tak mu děkuji za všechnu tu píli a úžasnému přístupu nejen ke komentujícím, ale i k blogu! A děkuji všem (oni už budou vědět koho se to týká), kdo mi dal motivaci vrátit se sem! Nebýt jich, kdo ví :)

TĚŠÍM SE NA KOMENTÁŘE