INTERVIEWS

Mariah Carey: "I love Rihanna"

24. února 2014 v 20:24 | Kuba
Mariah Carey, jeden z největších vzorů Rihanny, se vyjádřil na její adresu. A to jen pozitivně. Mariah byla hostem v show Def Pen Radia, kde mluvila o své nové hudbě. Moderátor se jí také zeptal, co si myslí o zpěvačce Beyoncé a také se Mariah zeptal, jestli ví, že ji má Rihanna jako jeden z největších vzorů.

"Oh, miluji Rihannu. Jsem její fanynka. Líbí se mi to, že je, kdo je a nestará se o to, co si myslí ostatní. Ona prostě žije, jak chce a to je úžasné."

Drake pro Rolling Stone o Rihanně

15. února 2014 v 15:20 | Kuba
Drake a Rihanna, to je často diskutované spojení. V poslední době se opět vyrojily informace o tom, že tito dva umělci tvoří pár. Magazín Rolling Stone se Drake-a zeptal jak to tedy je, jestli s Rihannou chodí.

"Ona je největší fantazie. Přemýšlel jsem o tom a říkal jsem si, že by to bylo dobré. Hodně se spolu zasmějeme, je cool a "shit". Ale jsme pouze přátelé. Je to můj člověk pro život."

Naskenovaný Vogue

14. února 2014 v 9:38 | Kuba
Podívejte se na celé naskenované březnové vydání amerického Vogue na titulce s Rihannou.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chelsea Leyland: Rihanna je současná Madonna

13. února 2014 v 17:18 | Kuba
Slečna Chelsea Leyland je britská modelka, herečka a jelikož je velký nadšenec do hudby tak i DJka. Aktuálně bydlí v New Yorku, kde ji vyzpovídal i prestižní hudební magazín Billboard. V tomto rozhovoru se rozpovídala o módě, stylu, svém playlistu a jako svůj velký vzor označila Rihannu. Dokonce ji nazvala Madonnou našeho času!

"Rihanna je bad bitch. Nejsem velkou fanynkou Beyoncé, ale miluji Rihannu. Její styl je bad-ass. Nikdo není tak cool jako ona. Ona je Madonnou našeho času."

"Rihanna's a bad bitch. I'm not a big Beyonce girl, but I love Rihanna. Her style is bad-ass. No one is too cool for her. She is the Madonna of our time."

Mario Hugo o coveru Unapologetic

5. února 2014 v 17:20 | Kuba
Umělec Mario Hugo zveřejnil krátké video, kde mluví o práci na albech různých umělců. Mario Hugo pracoval například na albu Pure Heroine zpěvačky Lorde, ale rovněž je to právě on, kdo stojí za coverem a bookletem sedmého studiového alba Unapologetic. Kromě řečí o práci na tomto albu, můžete ve videu vidět i několik neviděných snímků z photoshootu pro Unapologetic nebo návrhy bookletu.

Good Morning America: Grammy

31. ledna 2014 v 17:21 | Kuba
Na nedělním udělování cen Grammy se Rihanna stala osminásobnou držitelkou této prestižní ceny. Její sedmé studiové album Unapologetic totiž vyhrálo cenu za nejlepší urban album. Rihanna se cen nezúčastnila, protože nevystupovala a její kategorie byly mimo hlavní přenos, ale i tak moment výhry tohoto alba prožívala naplno u sebe doma. Takto to Rihanna popsala v rozhovoru pro Good Morning America:

"Byla jsem hodně šokovaná. Opravdu, nečekala jsem to. Byla jsem doma a jeden kamarád mi zavolal - "Ty jsi právě vyhrála Grammy" - a já byla jako - "co??" - Tak jsem šla na internet a uviděla Unapologetic. To byl pro mě velmi překvapivý emocionální moment, ale byla jsem v šoku. Jsem nadšená. Byl to strašně dobrý pocit být tak nadšená v takovém bodě mé kariéry."

Rozhovor pro USA Today

30. ledna 2014 v 15:50 | Kuba
Pro magazín USA Today se Rihanna rozpovídala kromě o své kolekci pro MAC také o svém Instagram účtu a fotkách na něm. Také řekla, co si myslí, že si o ní myslí někteří lidé a co vlastně dělá ve skutečnosti.

"Myslím si, že si myslí, že jsem celou dobu opilá. Myslím, že si myslí, že celou dobu pařím, že můj dům je jedna velká party s několika tisíci lidmi, kopou muziky a bez oblečení. To si myslím, že si o mě myslí. Ale ve skutečnosti jsem ale velmi klidná. Miluji dívání se na televizi ve velkém gauči. Také miluji plavání v oceánu nebo bazénu."

Kromě hudby se Rihanna věnuje i jiným činnostem. Minulý rok například uvedla na trh několik kosmetických kolekcí a teď se stala přímo tváří Viva Glam. Všechny kolekce Rihanny se staly hitem a z toho byla Rihanna velmi nadšená. A tak se rozhodla, že by chtěla rozšířit svou dobročinnou roli a vrhla se na něco, co pomůže ostatním lidem. Vidí se teď tedy jako dobrý vzor?

"Nerada to slovo používám, protože lidé mají své vlastní názory, co to pro ně znamená. Nemůžu říct, že jsem příkladný vzor. Nejsem perfektní a nesnažím se to někomu vecpat. Chci aby se lidé bavili ale aby také byli zodpovědní, ochraňovali sebe a měli kontrolu nad svým životem. Nemůžete lidi soudit. Tohle si říkám, nikdy nevíte, čím si právě onen člověk prochází."

Rihanna se nezúčastnila nedělních Grammy, jelikož nevystupovala a její kategorie se vyhlašovaly mimo hlavní show. Podle jejích slov si teď více hraje s muzikou a také zkouší nové věci jako je třeba dabování v animovaném filmu Home, kde kromě ní propůjčili svůj hlas i Jennifer Lopez či Jim Parson. A jak to Robyn vidí teď? Bude hrát ještě v nějakém filmu?

"Je to hodně odlišná zkušenost, než být před kamerou. Opravdu se musíte naučit to umění hraní a dialogu. Nevím, jestli půjdu více do herectví - herectví je něco, co velmi respektuji. Je to jiný level schopností."

Instagram. Tato sociální síť na níž uživatelé zveřejňují své fotografie je Rihanně dobře známá. Rihanna nám fotografie posílá poměrně často a z různých událostí. Ukazují se nám fotky Rih v bikinách, s přáteli, na pláži, ze zákulisí, při kouření...

"Někdy, když jdu zpátky na Instagram, tak si říkám - To jsem tam vážně poslala? - Nikdy nevím. Jednoho dne, nebudu nikdy posílat tento typ obrázků. O týden pozdějí, takový obrázek ráda pošlu. To se stává, když se nudím. V tom momentu."

Good Morning America

29. ledna 2014 v 19:55 | Kuba
Rihanna se dnes ráno (u nás odpoledne) zúčastnila pořadu Good Morning America. Rih zde poskytla šestiminutový rozhovor, ve kterém mluvila o nové hudbě, o Viva Glam, o Icon Award a o své osmé Grammy.

Ve zkratce:
  • Rih mluvila, že od kampaně Viva Glam se očekává, že vydělá přes 40 miliónů dolarů. Také poukázala na to, že musíme být opatrní.
  • Řekla, že opravdu nečekala, že Unapologetic vyhraje Grammy.
  • Zmínila, že jí připadá, že obdržení Icon Award je nereálné.
  • Nemáme si dělat starosti ohledně toho, že Rih přestane tvořit hudbu. Tvoření hudby ji totiž baví a nehodlá přestat.

Rihanna je nadšená, že sdílí nominaci s Mikkym Ekkem

26. ledna 2014 v 15:08 | Kuba
Na včerejším Pre-Grammy brunch se objevilo i několik novinářů a reportérů, kteří hned Rihannu po jejím příjezdu vyzpovídali. Moderátorka MTv se Rihanny zeptala, jak se cítí před Grammy, kde je nominovaná v kategoriích Best Urban Contemporary Album (Unapologetic) a Best Pop Duo/Group Performance (Stay ft. Mikky Ekko).

"Jsem z toho velmi nadšená. Je to vzušující, hlavně pro Mikkyho. Je to jeho první opravdový singl a je to poprvé, co svět dostal šanci ho vidět a slyšet jeho umění. A on je nominovaný na Grammy! To opravdu říká něco o jeho talentu. Napsal úžasnou píseň, je to jedna z mých nejoblíbenějších písní, kterou jsem nazpívala a se kterou vystupuji. Takže jsem nadšená."

Shakira o "Can´t Remember To Forget You" a Rihanně

19. ledna 2014 v 19:03 | Kuba
Shakiře vyšel nový singl, dokončuje nové album, které vyjde ke konci března a tak rozdává jeden rozhovor za druhým. A jelikož její pilotní singl "Can´t Remember To Forget You" je featuring s Rihannou, tak otázky padají i na Rih. V nejnovějším rozhovoru pro VEVO se Shakira rozpovídala o singlu a také o Rihanně, proč si pro singl vybrala zrovna ji.

"Můj první singl se jmenuje "Can´t Remember To Forget You" a Rihanna je featuring na písničce. Píseň je velmi reggae ale má také několik emocí najednou a to je důvod proč jsem si myslela, že Rihanna je perfektí volbou, její hlas je neskutečný, ona je reggae. Myslím, že ne každá zpěvačka si může zazpívat reggae píseň s takovou pravostí a nikdy jsem to neslyšela. Jsem velmi ráda, udělali jsme spolu song a i video."

Příští týden by měl být uvolněn i videoklip pro společný singl"Can´t Remember To Forget You" a to v úterý 21.ledna. Uvádí to E!News na svých stránkách, tak uvidíme, jak to bude. Krom toho také Shakira hodlá vydat španělskou verzi tohoto singlu, ta ale bude bez Rihanny.

 
 

Reklama