INTERVIEWS

Shakira: "Nemyslela jsem, že se to někdy stane"

14. ledna 2014 v 13:31 | Kuba
Po odpremiérování nového singlu na rádiu KIIS FM v show Ryana Seacresta volala Shakira do této show a poskytla exkluzivní rozhovor. Řeč padla i na Rihannu a na nový singl "Can't Remember To Forget You".

"Obě jsme z Karibiku, takže jsem si vždycky myslela, že bychom mohly najít společnou řeč a tento song je celkem reggae, ale má taky rockovou osobnost, kterou má podle mě i Rihanna. Takže to je proč jsem si myslela, že je Rihanna přírozenou volbou pro spolupráci na této nahrávce, ale taky jsem si myslela, že dostat ji na tu nahrávku bude tak trochu výzva, neboť je hodně zaneprázdněná. Upřímně, myslela jsem si, že se to nikdy nestane, ale řekla jsem si, že jí tu nahrávku pošlu a uvidím, co se stane. A ona tu nahrávku slyšela a zamilovala se do ní a řekla, že to cítila stejně a já byla tou nejšťastnější holkou!"

Shak také jednoduše vysvětlila o čem nahrávka je: "Je to o chlapovi, který se vám dostane pod kůži a nenechá vás o samotě... myslím, že každá žena to tak měla..."

,,Myslím si, že zaplatila veľa za to, že sa rozhodla zostať sama sebou."

7. ledna 2014 v 17:39 | Miri


Anthony Mandler nepatrí vo svete hudobného priemyslu medzi žiadnych nováčikov. Spolupracoval už s Jay-Z, Beyoncé, Usherom, Justinom Bieberom, Fun, Taylor Swift, Selenou Gomez, Nicki Minaj a...našou Rihannou!
Práve on má pod palcom videoklip k piesni Unfaithful, vďaka ktorému si získala srdcia mnohých ľudí. RiRi si ho obľúbila natoľko, že sa odvtedy Anthony podieľal na režírovaní všetkých ďalších videoklipov (vrátane Diamonds).
Čo prezradil v rozhovore pre magazín Vanity Fair o žene, ktorá láme jeden rekord za druhým?

Lord Jamar: "Miley Cyrus chce být bílá Rihanna"

7. ledna 2014 v 10:45 | Kuba
Americký herec a rapper Lord Jamar se vyjádřil v rozhovoru pro VLAD TV, že podle něj, bílí umělci potřebují ke své tvorbě osoby s tmavou barvou kůže. Jako příklad uváděl Eminema nebo Justina Timberlakea. Krom toho také řekl svůj názor na Miley Cyrus, o které řekl, že se chce stát bílou Rihannou. Také řekl, že si myslí, že je možné, že díky barvě kůže bude Miley populárnější.

"Ona dělá to, co už dělalo hodně umělců. Víte co myslím? Ty umělce, kteří chtějí šokovat. Ale ona se snaží si to vzít z černé hudby. Pro mě, ona se pouze snaží být bílá Rihanna. Jen se trochu drží. Chci říct, poslechněte si její hudbu, to způsobu, jak zní, do způsobu, jak zpívá. Ona se snaží znít jako Rihanna. A je to pravda, ostříhala si vlasy jako Rihanna. Chápete, co říkám? Ale ona ví, že bílá barva kůže jí může proslavit více než Rihannu. Protože v zemi, kde jsou běloši většinou, to je to, co chtějí vidět."

Co si o tom myslíte Vy?

Shakira o Rihanně a společném duetu

7. ledna 2014 v 8:11 | Kuba
Nyní, když už je oficiální, že nový singl Shakiry společně s Rihannou "Cant Remember To Forget You" vyjde už za necelý týden, nemusí se nic tajit. A tak se Shakira svěřila magazínu Glamour, jehož únorovou obálku zdobí právě Shak, jaké to bylo pracovat s Rihannou.

"Musely jsme spolupráci držet v tajnosti, ale už jsme natočily i videoklip. Nikdy jsem si nemyslela, že se my dvě můžeme dát dohromady - já v The Voice, starat se o Milana, Rihanna koncertovala na turné. Ale práce s ní byla utopie. Ona je ta nejroztomilejší žena na planetě a obě jsme také holky z Karibiku. Chemie mezi námi byla dost dobrá. Také mě naučila nějaké taneční pohyby, byla sladká učitelka."

DJ Mustard tvoří pro osmé album klubový hit

1. ledna 2014 v 21:02 | Kuba
Na Nový rok si dáme hned další zajímavou novinku. Popová princezna Rihanna vskutku tvrdě pracuje na svém osmém studiovém albu. Podle informací se Rihanna pečlivě schází s textaři a producenty a společnou tvoří novou nahrávku. Jedním z producentů byl i DJ Mustard, po kterém Rihanna chce, aby vytvořil nějaký klubový smash hit. Pro zajímavost DJ Mustard je producentem skladeb jako například "Rack City" od Tyga, "Feelin Myself" od Will.i.am nebo "My Nigga" od YG.

DJ Mustard řekl, že se samozřejmě jedná o píseň pro nové album a že udělá skladbu, o které si bude myslet, že se Rihanně bude líbit.


Bude duet Katy Perry a Rihanny?

21. prosince 2013 v 16:10 | Kuba
Duet Rihanny a Katy Perry je věc, o které se diskutuje už léta. Tyto dvě velké kamarádky a dvě velké zpěvačky se nijak netají tím, že by chtěly spolu nahrát nějaký povedený song, jenže kdy? Na to nedokáže odpovědět ani jedna. Katy Perry byla hostem rádia KISS FM v pořadu American Top 40 a odpovídala na různé otázky. Duet Katy a Rih byla jedna z otázek a co Katy odpověděla?

"Mluvíme o tom už roky, takže nemůžeme někoho zklamat. Musíme udělat tu nejlepší písničku všech dob. Kromě toho si myslím, že se to určitě stane a až se to stane, budete to vědět."

Lily Allen se vyjadřuje

18. prosince 2013 v 8:15 | Kuba
Zpěvačka Lily Allen v poslední době často vyjadřuje své názory na Twitteru. Nejspíš jste si všimli, že zpěvačka Beyoncé vydala nečekaně v pátek nové album, které se ihned dostalo na první místo na iTunes ve více než 100 zemích. Kromě toho, že album Lily pochválila, tak právě jednu z těchto písní přirovnala k písni "Pour It Up" od Rihanny! Podle Lily zní podobně píseň "Drunk In Love" od Beyoncé.

"Drunk in love zní trošku jako pour it up #jenříkám"

Můžete zkusit porovnat tyto dvě písně sami. Poslechněte si "Drunk In Love" na oficiálním VEVO účtu Beyoncé. Já jsem teda poslouchal z alba i tuto písničku a moc nechápu, jak na to Lily přišla... ta píseň mi zní úplně jinak..

Ministr kultury gratuluje Rihanně

1. prosince 2013 v 18:23 | Kuba
Barbadosský ministr kultury Stephen Lashley pogratuloval Rihanně k jejímu ocenění Icon Award na American Music Awards. Ministr kultury ve své řeči Rihannu chválil a poukázal, že to není ocenění jen pro Rihannu ale celý Barbados. Také naznačil, že tohle je jen začátek toho kolik talentovaných umělců je na Barbadosu.

"Toto není ocenění pouze pro Rihannu a její rodinu, ale celý Barbados. Jako hrdý obyvatel Barbadosu, i já cítím, že jsem oceněn touto cenou. Byl úžasný moment, když jsem viděl tu skromnou mladou ženu, která ještě před pár lety tady chodila na Combermere School a žila ve Westbury Road, jak se z ní stala hudební a módní ikona a byla uznána jednou z největších zemí na světě ve svém řemesle. Rihannin úspěch posiluje to, co říkáme celou dobu, umění může být životaschopným zaměstnáním. Víme, že Rihanna je pouze začátek, je tady mnoho dalších talentovaných obyvatel Barbadosu, kteří čekají na moment objevení."

Jennifer Lawrence o Rihanně

1. prosince 2013 v 12:20 | Kuba
"Hunger Games" herečka Jennifer Lawrence se v jednom promo rozhovoru pro film svěřila, že Rihanna je její "girl crush".

"Moje girl crush? Hm... jednou jsem potkala Rihannu a ona je strašně krásná, má velmi velmi jemnou kůži a pěkně voní. Říkala jsem jsem si "o můj bože" a trošku jsem i žárlila. A taky byla tak o hlavu vyšší než já."


Děkovná řeč na AMAs

29. listopadu 2013 v 15:50 | Kuba
Už dříve jsem chtěl přeložit děkovnou řeč Rihanny z American Music Awards, kde byla oceněna speciální cenou Icon Award. Tuto cenu Rihanně předal velmi důležitý člověk - její maminka Monica Fenty.

Monica: Za prvé, děkuji Bohu a Ježíši za chválu a slávu. Rihanno, jsem na Tebe dnes večer tak hrdá. Vím, že tvá cesta a kariéra nebyla vždy lehká, ale dnes večer ti tleskám a obdivuji tě za to, že jsi tak silná a tak optimistická, pokorná a soustředěná. A myslím, že je úžasné, že si dokážeš ze všech svých zkušeností vzít to dobré. Jsem poctěna, že můžu být součástí tohoto historického momentu a chci říct, že jsem hrdá, že ti mohu předat první ocenění Icon Award.


Rihanna: Moc Vám děkuji! Děkuji Vám. Jsem strašně nervózní, jsem hrozná v pronášení řečí ale chci začít tím, je to téměř dvacet let, kdy jsem začala tvořit ze všech životů peklo se svým "malým chraptivým hlasem" a narušovala sousedství. Opravdu je to pravda! Mí sousedé z Barbadosu Vám to potvrdí. A o deset let později jsem potkala Evana a Carla a začala s nimi pracovat. Vlastně mi bylo patnáct a moje máma přišla a jen se na nás podívala a řekla: Máš ještě pořád na sobě školní uniformu a věci, které musíš udělat než budeš přemýšlet o tomto. A já jsem ji prosila a modlila se, ať řekne ano. A já ti děkuji, my všichni ti děkujeme za tvé ano, protože to byl začátek všeho.

Krátce poté jsem potkala Jay-Zeho, Jay Browna, TaTa a to jsou lidi, kteří ve mě opravdu věřili. Také LA Reid a když jsem se u nic ucházela, tolik lidí se přidalo do naší cesty, tolika lidem musím poděkovat za úspěch, za starost. Mým přátelům, rodině, bratrům, mému úchvatnému glam týmu, který mě dělá roztomilou celou dobu. Mým fanouškům, miluju Vás tak moc, tak moc, že nemáte ani ponětí! Udržuje te mne motivovanou, děláte tyto věci speciálními a nechce se mi věřit, že je mi 25 let a držím Icon Award, je divné to říkat nahlas. Říkají mi ať zrychlím, takže bych chtěla poděkovat všem, pokud mě znáte, víte že vás miluji. Děkuji a jsem Vám vděčná. Hrajete v mém životě důležitou roli a já jsem pouze tak dobrá jako můj tým, takže Vás mám moc ráda a děkuji.
 
 

Reklama