INTERVIEWS

Mikky Ekko o vystoupení na Grammy

19. listopadu 2013 v 19:35 | Kuba
Zpěvákovi Mikkymu Ekko otevřela spolupráce s Rihannou dveře do světa showbyznyzu... Před spoluprací s Rihannou nikdy nevystupoval jinde než v Nashvillu. A náhle stál na pódiu Grammy Awards a momentálně pracuje na svém debutovém albu.

V rozhovoru pro MTV se rozpovídal o své práci na albu, ale také o jeho prvním vystoupení na světové stage - na Grammy Awards 2013.

"Bylo šílené vystupovat na Grammy, protože měl jsem nějaké své materiály na EP, ale toto byla první live show mimo Nashville. Na Grammy jsem poprvé měl v uchu odposlouchávátko a byla tam další tuna faktorů... Věděl jsem, že to přijde ať chci nebo nechci a říkal jsem si: Toto je můj čas, buď mě vyhodí nebo ne. Rihanna přišla ke mě těsně před tím, než se opony zvedly a zašeptala: Jsem tak nervózní. A to byl pro mne ten nejvíce uklidňující moment... Říkal jsem si: Ok, je to naprosto normální. To mi připomělo doby, když jsem byl v talentové show na střední.. až na to, že tady to bylo světové stage."

Kromě informací o jeho novém albu ještě Mikky Ekko stihl říct, jak se vlastně dozvěděl o tom, že Rihanna by ráda nahrála "Stay". Když byl v Londýně, tak mu hodně brzy ráno někdo volal, jakmile se dozvěděl, že by Rihanna chtěla nahrát jeho píseň musel si dát chvíli pauzu, aby všechny ty informace vstřebal, teprvé poté byl schopen se dál domlouvat. Nikdy nic takového nečekal.

Slavné zpěvačky o Rihanně

19. listopadu 2013 v 18:08 | Kuba
  • Prvně se vyjádřila zpěvačka Kelly Clarkson, která pochválila Rihanně video a singl "What Now" a řekla, že písnička je "úchvatná".
  • Zpěvačka Britney Spears se stala hostem televize 4Music, kde hrála hru "Would you rather" (chtěl bys raději), kdy se jí moderátorka vždy zeptala na nějakou otázku a ona si měla vybrat mezi dvěmi osobnostmi. Moderátorka se zpěvačky zeptala, koho by měla raději jako svého osobního stylistu jestli Lady Gaga nebo Rihannu. Britney by si vybrala Rihannu pro její osobitý styl.
  • A nakonec zpěvačka, která minulý týden udělala velký comeback, britka Lily Allen řekla o Rihanně, že je inspirativní. Konkrétně řekla: "Rihanna's an inspiring bitch".

Interview z roku 2006

17. listopadu 2013 v 12:57 | Miri

Poďme sa vrátiť trochu do minulosti a konkrétne do roku 2006, kedy RiRi vstúpila do vôd šoubiznisu s prvým hitom "Pon de Replay."
Ako vyzeral rozhovor z čias, kedy mnohí prorokovali Rihanne, že bude len sezónnou záležitosťou?
Nasledujúce otázky zazneli v internetom britskom magazíne Askmen.com.
 
 

Reklama