MUSIC

Poslechněte si "Counterfeit"

23. února 2014 v 11:45 | Kuba
Na začátku února jsem Vám informoval o tom, že na novém albu Chrise Browna s názvem "X" bude společná píseň s Rihannou a Wiz Khalifou. Ještě tentýž den se na internet dostala kratičká ukázka, kde by slyšet i hlas Rihanny. Dnes ráno na internet unikla celá písnička "Counterfeit", takže si ji můžete poslechnout.

Možná si ale pamatujete, že sama Rihanna svou účast na písni vyvrátila, přitom v písni jde jasně slyšet Rihanna. A s tím, jak se dnes píseň "Counterfeit" objevila na internetu se objevilo i vysvětlení. Chris Brown s Rihannou na začátku minulého roku nahráli pár písní pro jeho nové album (Put It Up, Counterfeit), jenže se potom rozešli a Rihanna si nyní nepřeje, aby byla nějaká píseň s ní vydána na albu. A proto Rihannina část v písni "Counterfeit" by měla být nově nazpívána zpěvačkou Kelly Rowland.

Poslechněte si instrumentální "S&M" a ....

14. února 2014 v 11:33 | Kuba
Jak včera Stargate slíbili, tak se stalo. Na serveru GotInstrumentals.com zveřejnili nový exkluzivní instrumentál skladby od Rihanny. Nejprve byla zveřejněna instrumentální verze "starého" singlu "S&M". No a po menší chvíli napínání zveřejnili i neznámou skladbu Rihanny s názvem "My Life"!! Je tedy možné, že jsme si již poslechli skladbu z nového studiového alba!

Poslechnout instrumentální "S&M"

Poslechnout instrumentální "My Life"


Chris Brown - Counterfeit (feat. Rihanna & Wiz Khalifa)

2. února 2014 v 22:18 | Kuba
Zpěvák Chris Brown by měl brzy vydat své milionkrát odkládané album X. Není žádným tajemstvím, že na tomto albu se objeví i spolupráce s Rihannou. Byla již potvrzená píseň "Put It Up" a v jednom rozhovoru Chris Brown prozradil, že písní s Rihannou je více než jedna. Nyní si na internet našlo cestu několik ukázek písní z alba X a jednou z nich je píseŇ Counterfeit, která je featuring s Rihannou a i s Wif Khalifou!

Poslechněte si "Can't Remember To Forget You"

13. ledna 2014 v 15:04 | Kuba
Právě byla do světa vypuštěna písnička "Can't Remember To Forget You", která vznikla ve spolupráci kolumbijské Shakiry a barbadoské Rihanny a je zároveň pilotním singlem z nového alba Shakiry. Teď už si rychle běžte poslechnout novou písničku a své názory nezapomeňte napsat do komentářů!


+ v "celém článku" text písničky!

Shakira ft. Rihanna - Cant Remember To Forget You (ukázka)

11. ledna 2014 v 16:23 | Kuba
Dnes byla opravdu zveřejněna ukázka nového singlu "Cant Remember To Forget You" od Shakiry a Rihanny. Ukázka sice není v žádné ultra kvalitě, ale je poslouchatelná. Poslechněte si tedy 22 sekund nového singlu Shakiry

Edit: Zde si můžete poslechnout 40 sekundovou ukázku!

Cover k singlu "CAN'T REMEMBER TO FORGET YOU"

9. ledna 2014 v 15:43 | Kuba
Podívejte se na oficiální cover k singlu "CAN'T REMEMBER TO FORGET YOU", který je společnou písní kolumbijské Shakiry a barbadoské Rihanny. Singl vychází už v pondělí 13.ledna a teď už se podívejte na cover k singlu, který byl pořízen během natáčení videoklipu. Co na cover říkáte? :)

The Monster (DEMO)

6. ledna 2014 v 19:03 | Kuba
Není snad člověka, který by už neslyšel společný singl Eminema a Rihanny "The Monster". Vždyť "The Monster" je už sedm týdnů na prvním místě celosvětové singlové hitparády!

V této písnička Rihanna zpívá velmi chytlavý refrén, který napsala společně s Bebe Rexhou. Dnes byla na Youtube zveřejněna demo verze písně "The Monster" v podání právě Bebe Rexhy. Ale vůbec to není ta verze jakou známe! Je to čistě zpívaná, jiná písnička "The Monster". Něco jako "Love The Way You Lie Part II". A vzhledem k tomu, že to napsala Bebe společně s Rihannou, tak si říkám, že by se tato verze mohla i třeba objevit na #R8.

Co říkáte, líbí se Vám tato verze??

About Take a bow

31. prosince 2013 v 12:11 | Miri

Čo vznikne, keď sa stretnú Tor Erik Hermansen a Mikkel Stroleer Eriksen, zakladatelia nórskej nahrávacej spoločnosti StarGate, spolu s Ne-Yom?
Pieseň, ktorá chytí za srdcia milióny fanúšikov.
Take a bow mala oficiálnu premiéru na Valentína, a to 14. februára 2008, v americkom rádiu KIIS-FM v show On Air with Ryan Seacrest.
Stačilo jediné vypočutie a všetci fanúšikovia Rihanny si túto pieseň, ktorú môžete nájsť na jej treťom štúdiovom albume Good girl gone bad, zamilovali.
Stala sa akousi hymnou všetkých dievčat, ktoré čakali na správny impulz ukončiť vzťah so svojím priateľom.
Pieseň s chytľavou melódiou a ešte chytľavejším textom sa stala No.1 v americkej hitparáde Billboard Hot 100 a stala sa tak Rihanniným tretím oficiálnym singlom.
Ďalšie úspechy sa začali valiť ešte rýchlejšie ako lavína - pieseň lámala hitparády na prvých priečkach v krajinách ako Kanada, Dánsko, Írsko, Slovensko a Spojené Kráľovstvo.
Dostala sa do TOP 5 v Austrálii, Novom Zélande v Nórsku.
Úspech zaznamenala aj vo Francúzsku, Holandsku a v Švédsku, kde sa umiestnila na 10. a 12. mieste.
Take a bow dokonca obdržala dvojnásobnú platinu od Recording Industry Association of America, ktorá si všíma umelcov v USA.
K 14. máju 2008 bolo zaznamenaných 267 000 stiahnutých kópií, čo túto pieseň okamžite debutovalo na 1.priečku v americkej Hot Digital Songs chart.
Videoklip k tomuto songu uzrel svetlo sveta 3. mája 2008 a vznikol pod režisérskym vedením Anthonyho Mandlera, ktorý mal pod palcom taktiež Rihannine predchádzajúce videoklipy Hate that I love you a Shut up and drive.
Pieseň je srdcovou záležitosťou aj samotnej barbadoskej divy, čoho je dôkazom zaradenie do playlistu počas všetkých doterajších turné, a to: Good Girl Gone Bad (2008-2009), Last Girl on Earth (2010-2011), Loud (2011) a v neposlednom rade aj jej najúspešnejšieho turné doteraz, Diamonds (2013).

"The Monster" je tady!

17. prosince 2013 v 6:25 | Kuba
Podívejte se na, dnes v noci odpremiérovaný, videoklip k singlu "The Monster" od Eminema a Rihanny! Příšera se tak už dočkala i svého vizuálu od Riche Lee, jak hodnotíte videoklip?

O své názory se podělte v komentářích :)

#TBT Demo

12. prosince 2013 v 22:02 | Kuba
V rámci throw back thursday nám opět label SRP Records poslal něco ze začátků Rihanniny kariéry. Tentokrát je to jedna z prvních demo verzí, kterou s Rihannou nahráli, když jí bylo 16 let.

POSLECHNOUT ZDE

 
 

Reklama