NEWS

Rihanna's Beauty Agency

13. listopadu 2015 v 17:49 | Rihanna.er.cz | Darela

Rihanna otevře svou vlastní (Badass) zkrášlovací agenturu, nazvanou FR8ME a bude v Los Angeles!! Budou zde pracovat vizážisté, kadeřníci, manikérky a stylisté!! Budou ji reprezentovat, vytvářet reklamní kampaně, vystupovat a firmu představit široké veřejnosti!! RIHANNA: "Vlasy, make-up a styling hrají důležitou roli v kreativitě. Máme štěstí na některé z nejlepších z tohoto odvětví, ale také hledáme nové talenty s mimořádnými dovednostmi."

A my se máme (myslím) také na co těšit !!

Nominace pro The Year in VEVO Awards

24. října 2015 v 16:50 | Rihanna.er.cz | Darela

Bitch Better Have My Money:
  • Video roku
  • YAASS QUEEN
  • Fashion Killa
FourFiveSeconds:
  • Squad Goals
  • Fashion Killa

Co je u RiRi nového aneb Ticho před vydáním alba ANTI

22. října 2015 v 3:28 | Rihanna.er.cz | Darela

RiRi se s albem ANTI zůčastnila jedné akce, kde zveřejnila jeho obal (pár fotek ještě přidám) - zapředu i zezadu a my jsme tak měli možnost nahlédnout co nás čeká, a nemine... Datum vydání však není známo!! Akce se konala dne 7. října v Los Angeles a od té doby jsme neměli moc možností o Rihanně slyšet ve spojitosti s osmou deskou, snad nás nenechá takto příliš dlouho čekat, ale nechá blíže nahlédnout do obsahu desky, abychom věděli, co máme očekávat

Sama zpěvačka prohlásila, že o #R8 prozradí mnohem více informací, představí ANTI celému světu, kdy můžeme nejspíše očekávat oznámení o datu jeho vydání, včetně oficiálních textů kompletních skladeb nacházejících se na albu a jistě mnohem víc

TAKY JSTE STEJNĚ NEDOČKAVÍ JAKO JÁ A VĚTŠINA FANOUŠKŮ?

RiRi by Rihanna

10. srpna 2015 v 21:10 | Rihanna.er.cz | Darela
RiRi v Americe vychází nový parfém již toto léto, u nás a na Slovensku si na její vydání musíme ještě počkat! Zatím se můžete pokochat oficiálním plakátem se sobrazením i vzhledu parfému

Módní ikona

24. března 2014 v 21:56 | Kuba
Poté, co na podzim minulého roku Rihanna obdržela cenu ICON Award od American Music Awards za vliv v celosvětové hudbě, dostane další cenu ikony. Tentokrát ale bude Rihanna oceněna cenou módní ikony společností Council of Fashion Designers of America. Proč společnost vybrala zrovna Rihannu? Protože ta se v módě nebojí experimentovat.

"Jsme hrdí na to, že můžeme Rihannu ocenit Fashion Icon Award pro její vliv v průmyslu jako nejvíce vzrušující módní ambasador současnosti." - Steven Kolb

Tuto speciální cenu obdržely například už i Lady Gaga, Kate Moss či Nicole Kidman. Cena pro Rihannu bude předána 2.června na CFDA Fashion Awards.

Další data pro monstrózní turné

21. března 2014 v 22:30 | Kuba
Díky velkému zájmu byl předprodej vstupenek na tři koncerty The Monster Tour spuštěn už dnes. A o vstupenky je opravdu obrovský zájem! Ještě dnes Eminem s Rihannou přidali do každého města další koncert! Rih a Em tedy přidali další stadiónové koncerty z důsledku velké poptávky lístků!

7.srpen - Los Angeles, Rose Bowl
8.srpen- Los Angeles, Rose Bowl (nový)
16.srpen - New York, Metlife Stadium
17.srpen - New York, Metlife Stadium (nový)
22.srpen - Detroit, Comerica Park
23.srpen - Detroit, Comerica Park (nový)

Nejzhlédnutější na Youtube

21. března 2014 v 13:39 | Kuba
Rihanna se dnes v noci stala oficiálně královnou Youtube! Její oficiální kanál RihannaVEVO je totiž kanálem s největším počtem celkových zhlédnutí všech videí na světě! Žádný jiný účet tolik zhlédnutí nemá!

Eminem a Rihanna oznamují data pro THE MONSTER TOUR

19. března 2014 v 15:19 | Kuba
Před malou chvílí byly oznámeny termíny pro společné turné Eminema a Rihanny - THE MONSTER TOUR. Toto miniturné bude série tří koncertů v srpnu letošního roku a jsou v plánu pouze tři koncerty. To ale neznamená, že to bude malá show, všechny koncerty se budou konat na obrovských stadiónech a my se můžeme těšit na vystoupení se singly "Love The Way You Lie", "Numb" a "The Monster" a dalšími velkými hity od obou umělců. Všechny tři koncerty jsou pořádány Live Nation.

7.srpen - Los Angeles, Rose Bowl (kapacita okolo 95 000)
16.srpen - New York, Metlife Stadium (kapacita přes 80 000)
22.srpen - Detroit, Comerica Park (kapacita 41 000)

předprodej začíná ve čtvrtek 27.března se speciální kódem "Monster".

4 milióny kopií prodaných

19. března 2014 v 14:20 | Kuba
Předloňské album Unapologetic slaví další úspěch. Po té, co album vyhrálo Grammy v kategorii Best Urban Contemporary Album, poté, co debutovalo na první místě v hitparádách v USA, v UK a také celosvětově. Poté, co album vyhrálo cenu za nejlepší R&B album na Billboard Music Awards dostalo certifikaci za 4 milióny prodaných kopií po celém světě!

Po Good Girl Gone Bad (cca 7,5 miliónu kopií) a Loud (téměř 6 miliónů kopií) je to třetí nejprodávanější album Rihanny.

Nový song Sii mohl být hit Rihanny

19. března 2014 v 8:00 | Kuba
Slyšeli jste novou písničku zpěvačky Sii "Chandelier"? Tak to prý mohl být i další hit Rihanny. Sia s Rihannou už spolu pracovala na megaúspěšném singlu "Diamonds" a speciálně pro MTv řekla, že když napsala "Chandelier", tak si řekla, že tady by jistě zněla skvěle Rihanna a uvažovala o tom, že by jí píseň poslala. Ale nakonec se rozhodla, že si píseň nechá pro sebe. Sia dále také přiznala, že často, když dopíše písničku, tak si říká, že by se skvěle hodila k Rihanně, Katy Perry nebo Katy B.

 
 

Reklama