NEWS

Rihanna v Americe láme rekordy

10. prosince 2013 v 15:08 | Kuba
Rihanna s pomocí Eminema opět zlomila další rekord v amerických hitparádách! Vzhledem k tomu, že se "The Monster" dostal na první místo hitparády Billboard Pop Songs, zvyšil se její počet na 11 number one singlů v této hitparádě, což jí dělá umělce s největším počtem popových jedniček. Tím získla další number one hit samozřejmě i Eminem, pro něho je to 4. number one singl v této hitparádě, jeho poslední byl "Love The Way You Lie".

Dále se "The Monster" dostal na první místo v hitparádě Radio Songs. Tady přinesl Rihanně zase její dvanácté první místo a opět z ní udělal umělkyni s největším počtem number one singlů v této hitparádě! Snad se zítra podaří dostat "The Monster" na první místo i v oficiální singlové hitparádě Billboard Hot 100!

Pitbull potvrdil duet Rihanny a Shakiry!

10. prosince 2013 v 14:36 | Kuba
Rapper Pitbull rovněž potvrdil duet Rihanny a Shakiry!

Je tedy už opravdu stoprocentní, že se dočkáme, nejspíše v lednu, spolupráce těchto dvou velkých umělkyň. Možná si ale říkáte, co zrovna Pitbull o tom ví? Jak on na to přišel? Jednoduše! Možná už jste slyšeli jeho nový singl "Timber" ft. Kesha. Kesha ale nebyla první volba, jako první byla nahrávka "Timber" poslána Rihanně, aby na ní zpívala. Ta to ale odmítla kvůli duetu se Shakirou.

Pitbull tuto informace prozradil během rozhovoru na iHeartRadio Jingle Ballu. (čas 5:30)

Rihanna bude na novém singlu Shakiry!

9. prosince 2013 v 16:07 | Kuba
Poté, co ve čtvrtek prolétl internetem drb, že dvě exotické krásky Rihanna a Shakira budou mít společnou píseň, která bude zároveň novým singlem Shakiry, je vše jasné, jak to je! Tento videoklip se natáčí právě v těchto dnech a jedna modelka/tanečnice Alexita z videoklipu na svůj Twitter účet poslala fotku se Shakirou a ve svém tweetu zmínila, že píseň je featuring s Rihannou!!!!! (v celém článku najdete printscreen) Po zveřejnění tweetu byla Alexita zaplavena dotazy, zda-li je to skutečně pravda. Odpověděla, že teď už to prozradit může a pravda to je. Zatím se ale na natáčení setkala pouze se Shakirou. Navíc řekla, že je to spíše taneční písnička.

Shakira už také napsala na Twitter informaci o videoklipu. Prozradila jméno režiséra klipu a tím je Joseph Kahn. Ten je pro fanoušky Rihanny známý především díky klipu k "Love The Way You Lie". Ale dále natočil například nejnovější "Perfume" od Britney Spears, "Love Game" Lady Gaga nebo "Waking Up In Vegas" od Katy Perry.

TĚŠÍTE SE??

Jedna z nejpopulárnějších na VEVO

8. prosince 2013 v 20:49 | Kuba
Jaká je top desítka nejhranějších videoklipů na Youtube VEVO za rok 2013? Dva nejhranější videoklipy jsou od Rihanny! Na čtvrtém místě nejhranějších videoklipů se umístil klip k singlu "Diamonds", ten byl letos přehrán více než 250 000 000 krát! O čtyři příčky níže je videoklip ke "Stay", ten byl přehrán téměř 219 000 000 krát. První dvě příčky obsadila Miley Cyrus, která se svými videoklipy letos lámala VEVO rekordy.

Unapologetic překonal Talk That Talk

8. prosince 2013 v 19:31 | Kuba
Album Unapologetic tento týden překonal svým prodejem v Americe album Talk That Talk. Tento týden se v Americe alba prodalo přibližně 8 700 kopií a to zvýšilo celkový počet prodaných kopiích v USA na číslo 1 124 700. Tím se album Unapologetic posunulo na čtvrtou příčku nejprodávanějších alb Rihanny v USA. Alba Talk That Talk se totiž k dnešnímu dni prodalo "pouze" 1 118 000 kopií.

Co se týče celosvětového prodeje alba Unapologetic, tak již brzy bychom se měli dovědět přesné číslo prodeje, budou totiž zveřejněny "year-end" hitparády. Ale jisté je, že se alba Unapologetic prodalo přes 3 500 000 kopií celosvětově.

Videoklip pro "The Monster" vytvořen

7. prosince 2013 v 20:10 | Kuba
Videoklip pro singl "The Monster" je vytvořen! Řekla nám to sama Rihanna na svém Twitteru. Ve své zprávě psala, že včera už viděla videoklip k singlu "The Monster", poděkovala fanouškům za podporu a gratulovala Eminemovi.

"Saw Video yesterday! U R 1 cool muthaphucka! Congrats on this record man & THANKS to all of you who support us on iTunes"

"Včera jsem viděla #TheMONSTER video! Eminem ty jsi ale cool mothephucker! Gratuluji ti k této nahrávce & DĚKUJI Vám všem za to, že nás podporujete na iTunes"

Videoklip k singlu se natáčel přibližně před dvěma týdny. Říká se, že Rihanna bude v klipu hrát Eminemovi psycholožku. Snad se videoklipu dočkáme už brzy!

Nejprodávanější alba a singly v Británii

7. prosince 2013 v 17:01 | Kuba
The Official Charts Company nezůstávají pozadu a zveřejnili několik žebříčků shrnujících rok 2013. The Official Charts Company každý týden sestavuje hudební hitparády ve Velké Británii a teď sestavili žebříčky těch nejprodávanějších alb a singlů ve Velké Británii za rok 2013.

V žebříčku nejprodávanějších singlů za rok 2013 se na 22.místě umístila balada "Stay" ft. Mikky Ekko. Tato balada byla v UK populární hlavně na začátku roku a ke konci roku 2012, kdy ji Rihanna představila ve skvělém vystoupení v X Factoru. Nejprodávanějším singlem v UK se stal singl "Blurred Lines" Robina Thicke. Celý žebříček zde. Žebříčku nejprodávanějších alb kraluje zpěvačka Emeli Sandé. Rihanna zde obsadila 27.místo se svým albem Unapologetic.

Rihanna je nominovaná na Grammy

7. prosince 2013 v 10:56 | Kuba
Dnes v noci na speciálním Grammy Nominations Live koncertu byly oznámeny nominace na 56.ročník Grammy Awards. Nejvíce nominací si odnesl Jay-Z (celkem 9), dále mají sedm nominací Justin Timberlake, Macklemore, Pharrell Williams a Kendrick Lamar. A jak dopadla Rihanna?

Rihanna byla letos nominovaná na celkem dvě ceny! Může si odnést sošku za nejlepší urban album s Unapologetic a také za nejlepší popové duo se "Stay"!

Best Urban Contemporary Album
Love and War - Tamar Braxton
Side Effects of You - Fantasia
One: In The Chamber - Salaam Remi
Unapologetic - Rihanna
New York: A Love Story - Mack Wilds

Best Pop Duo/Group Performance
Get Lucky - Daft Punk ft. Pharrell
Just Give Me A Reason - P!nk ft. Nate Ruess
Stay - Rihanna ft. Mikky Ekko
Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I. and Pharrell
Suit & Tie - Justin Timberlake ft. Jay Z

Doufejme, že na předávání Grammy Awards 2014, které se uskuteční 26.ledna si Rihanna opět odnese nějakou tu sošku a přidá nějakou novou do své sbírky. Rihanna má momentálně SEDM cen Grammy. Myslíte, že na Grammy Awards 2014 Rihanna vyhraje?

Nejpopulárnější ženou na internetu

5. prosince 2013 v 15:35 | Kuba
Jako každý rok, tak i letos zde máme žebříček 50 nejpopulárnějších žen na internetu podle Google. Celý tento žebříček je sestaven na tom, kolik výsledků Vám Google najde po zadání jména do vyhledávače. Když si do vyhledávače zadáte "Rihanna" vyjede Vám neuvěřitelných 1 420 000 000 výsledků! A to Rihannu katapultovalo na první místo nejpopulárnějších žen na internetu! Na druhém místě je Lana Del Rey, které se zobrazí témeř 600 000 000 výsledků. Jak můžete vidět tak mezi Rihannou a Lanou Del Rey je obrovský rozdíl. Dále se v TOP 10 umístila i Lady Gaga, Katy Perry, Cher či Taylor Swift.

TOP 10: #10 - Madonna, #9 - Britney Spears, #8 - Miley Cyrus, #7 - Taylor Swift, #6 - Katy Perry, #5 - Cher, #4 - Lady Gaga, #3 - M.I.A, #2 - Lana Del Rey, #1 - Rihanna. Celý žebříček k nahlédnutí zde.

Minulý rok se Rihanna umístila na druhém místě, první byla právě Lana Del Rey.

"The Monster" opět na #2!

4. prosince 2013 v 20:54 | Kuba
"The Monster" je tento týden, už počtvrté, opět na druhém místě v Billboard Hot 100!!

Billboardu už sice nekraluje Lorde se svým hitem "Royals" (spadl na #3), zato se na první místo vyšvihla Miley Cyrus a její "Wrecking Ball". Singlu "Wrecking Ball" minulý týden hodně pomohlo vystoupení na AMAs ale hlavně také populární parodie na internetu (což mi přijde divné, že už se do Billboard počítají i parodie). Nejlepší na tom je, že příští týden Rihannu a Eminema by mohl ohrozit singl Ke$hy a Pitbulla - "Timber".

Jak to ale bude se dozvíme až za týden. Snad se brzy dočkáme videoklipu k "The Monster" a singl bude mít tak první místo zaručené :) Bohužel singl "What Now" se tento týden extrémně propadl! Singl spadl o téměř 50 míst na 74.místo!
 
 

Reklama