NEWS

Platina v Austrálii

16. března 2014 v 9:33 | Kuba
Australský singl "Jump" si na svůj seznam připsal další úspěch.

I když tato píseň byla oficiálně vydána jako singl pouze v Austrálii, tak i tam si vedla skvěle! Singl se dostal na 5.místo v oficiální australské hitparádě a stal se tak nejvýše umístěným singlem z desky Unapologetic. Teď se mu povedl další úspěch. V Austrálii dostal tento singl platinovou certifikaci, což znamená, že se ho prodalo přes 70 000 kopií!

Hlasujte pro "Rogue"

15. března 2014 v 20:54 | Kuba
Čtvrtý parfém Rihanny - "darebácká" vůně Rogue byla nominována na Consumer Choice Awards v kategorii "Favorite Celebrity Fragnance". Pokud již máte tuto vůni doma a líbí se Vám, tak ji určitě podpořte hlasem na těchto cenách. A pokud ještě nemáte, tak si ji běžte rychle objednat!

Čínská princezna je certifikována

12. března 2014 v 8:01 | Kuba
Dnes v noci další z videoklipů, ve kterém je možno vidět a slyšet i Rihannu, dostal certifikaci od VEVO! A jedná se o videoklip, který je spolupráce se skupinou Colplday. A teď už jistě všichni víte, že se jedná o videoklip k písni "Princess Of China"! Dnes v noci počet zhlédnutí tohoto videoklipu překročil hranici 100 000 000. Rihanna tak drží rekord v počtu certifikovaných vlastních videoklipů (17) a v počtu certifikovaných spoluprácí (5).


Nejprodávanější singly zpěvaček ve Velké Británii

8. března 2014 v 14:24 | Kuba
K oslavení Mezinárodního dne žen i společnost Official Charts Company vydala žebříček zaměřený na úspěchy zpěvaček ve Velké Británii. Společnost se rozhodla, že zveřejní žebříček nejprodávaněších singlů všech dob! Rihanna, jejíž singl "Diamonds" před pár dny překročil hranici 1 000 000 prodaných kopií v UK, v žebříčku nechybí s úspěšnými singly "We Found Love", "Only Girl" a ani s již zmíněným singlem "Diamonds"! Singl "We Found Love" se stal 9.nejlépe prodávaným singlem všech dob od ženské interpretky, píseň "Only Girl" obsadila 19.místo a zářící singl "Diamonds" se dostal na 30.místo!

celý žebříček zde nebo v "celém článku"

Nejstreamovanější žena světa...zase!

8. března 2014 v 11:55 | Kuba
Rihanna byla jmenována tou nejstreamovanější ženou na světě podle služby Spotify. K Mezinárodnímu dni žen tato online služba vydala žebříček těch nejstreamovanějších zpěvaček a potvrdila, že se Rihanna už druhý rok po sobě stala nejstreamovanější zpěvačkou na světě. Rovněž bylo zjištěno, že je Rihanna nejstreamovanější ženou ve Velké Británii.

Nejstreamovanější ženy světa podle Spotify:
1. Rihanna
2. Katy Perry
3. Lana Del Rey
4. Beyoncé
5. P!nk
6. Lady Gaga
7. Taylor Swift
8. Ellie Goulding
9. Florence + The Machine
10. Miley Cyrus

Rihanna láme rekordy

7. března 2014 v 21:56 | Kuba
Rihanna pokračuje v přepisování historie hudby. Dnes bylo oznámeno společností Official Charts Company, že jejího singlu "Diamonds" se ve Velké Británii prodalo přes 1 000 000 kopií! Singl se tak stal už čtvrtým singlem Rihanny, který tuto hranici překonal. Předchůdci jsou "Love The Way You Lie", "Only Girl" a "We Found Love". A díky tomu, že se k této trojici úspěšných singlů přidal i "Diamonds" se Rihanna stala umělcem s druhým nejvyšším počtem "million-seller" singlů hned po legendárních The Beatles!

Nominována na MTV Movie Awards

6. března 2014 v 16:48 | Kuba
Rihanna obdržela svou vůbec první nominaci na filmové ceny MTV MOVIE AWARDS. Po dnešním oznámení nominací na letošní ročník MTv Movie Awards 2014 obržela Rihanna nominaci v kategorii BEST CAMEO, za její scény ve filmu "This Is The End". Kategorie BEST CAMEO byla opět na těchto cenách otevřena po 10 letech a ceny jdou hercům z filmu, kteří sice neměli v onom filmu nějakou převratnou roli, nicméně i tak udělali dojem. Pro Rihannu můžete i hlasovat kliknutím na odkaz níže. Ceny se budou předávat 13.dubna.

HLASOVAT

Rihanna je nominována na iHeartRadio Music Awards

28. února 2014 v 9:33 | Kuba
Už i iHeartRadio se rozhodlo, že si vytvoří vlastní hudební ceny a tak tady máme nominace na první iHeartRadio Music Awards. Ceny se budou předávat 1.května ale už teď můžete prostřednictvím Twitteru či Facebooku hlasovat. A to i pro RihRih, která má šest nominací!

A to v kategoriích:

Artist Of The Year
Song Of The Year ("Stay")
Hip Hop/R&B Song Of The Year (" Pour It Up")
Best Fan Army (RihannaNavy)
Best Collaboration ("The Monster" a "Stay")

HLASOVAT MŮŽETE ZDE

Na albu pracuje i...

27. února 2014 v 8:01 | Kuba
Další producent se ozval, že taktéž pracuje na novém studiovém albu Rihanny. Po té, co vyšlo najevo, že Rih pracuje s Kukem Harrellem, Rodneym Jerkinsnem, Terry Harrisem a dalšími, nyní prozradil producent THE DREAM, že opět spolupracuje s Rihannou na novém studiovém albu! The Dream pracuje s Rihannou už několik let, pokud si nemůžete vzpomenout, co jste od něj slyšeli, tak je to třeba "Umbrella", "Birthday Cake", "Phresh Off The Runway", "Hard" nebo "Love Without Tragedy/Mother Mary".

Rihanna tvoří album pro animovaný film

26. února 2014 v 8:03 | Kuba
O nadcházejícím albu Rihanny nemáme zatím moc informací, pouze víme, kdo přibližně se na albu podílí. Rihanna je momentálně v Paříži, kde společně s Kukem Harrelem pokračuje v přípravách nového alba a mezitím byla prozrazena jedna ohromná hudební novinka o přicházejícím albu!

Rihanna a její tým přichází s novým albem. Tentokrát to ale bude album pro animovaný film, které bude myšlenkou založeno na novém animovaném filmu "Home", kde Rihanna propůjčila hlas jedné z hlavních postav! Informaci prozradil ředitel studií DreamWorks Jeffrey Katzenberg během včerejší konference. Dodal, že i ve filmu budou nějaké nové písně Rihanny.

Film "HOME" bude vyprávět příběh o holčičce Tip (Rihanna) a mimozemšťana Oh (Jim Parson), jehož rasa se bude chtít umístit na Zemi, když se bude skrývat před nepřáteli. Celý tento animovaný film je založen na knížce "The True Meaning of Smekday" a kromě Rihanny a Jima Parsna v originálním znění uslyšíte i Jennifer Lopez nebo Steva Martina. Režie se ujmul Tim Johnson.

Film půjde do kin 26.listopadu 2014. V této chvíli není známo, jestli Rihanna chce toto album vydat jako své osmé studiové album. Pamatujete ale, jak se na konci minulého roku psalo, že chce letos Rih vydat alba dvě?
 
 

Reklama