NEWS

PaRIH

24. února 2014 v 6:23 | Kuba
Ze zasněženého Aspenu se Rih vydala rovnou do Paříže, kde by se měla ve čtvrtek zúčastnit slavnostního zavedení kolekce Balmain do prodeje. Pro nejnovější kolekci od této firmy se totiž stala tváří právě Rihanna. Krom toho v Paříži je i producent Kuk Harrel, který s Rihannou pracuje na osmém studiovém album, takže je možné, že Rih bude dále nahrávat novou hudbu.

Neobjevily se žádné kvalitní fotky, pouze pár videí z Instagramu. (video, video)

Rihanna je proti gay komunitě - podvrh

23. února 2014 v 9:18 | Kuba
Včera večer se na serveru TMZ.com objevila zpráva, že Rihanna se vyjádřila proti gay komunitě. TMZ tento článek napsal na základě printscreenu jedné její reakce na Instagramu. Podle tohoto screenu to vypadá, že Rihanně napsal jeden uživatel pod fotku komentář, že skončí v pekle nacož mu měla Rihanna odpovědět: "Ty jsi gay ne? ... Tak to nemusím nic říkat". Celé toto byl ale podvrh. Tato Rihannina reakce byla pouze přidělána v photoshopu. Tvůrce této fotografie se Rihanně už prostřednictvím TMZ veřejně omluvil. Rihanna se nikdy špatně proti homosexuálům nevyjádřila.

Ba naopak. Před nedávnem Rihanna poslala na Instagram fotku v čepce s nápisem "P6". Tato čepice pochází z kampaně THE PRINCIPLE 6, což je nový projekt módního návrháře Alexandra Wanga. Tato čepice stojí 125$ a výtěžek jde na pomoc lesbické a gay komunity v Rusku.

Videoklip k The Monster bol certifikovaný!

22. února 2014 v 21:12 | Matt

Videoklip k singlu "The Monster" od Eminema a Rihanny bol videný 100 miliónovkrát, čo znamená, že získal VEVO certifikát! Oznámilo to samotné VEVO prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Pre informáciu, predošlý videoklip Eminema a RiRi s názvom "Love The Way You Lie" bol doteraz videný 665 miliónovkrát. Gratulujeme!

3 milióny "The Monster"

14. února 2014 v 15:57 | Kuba
"The Monster" se tento týden stal v Americe 3xplatinovým! To znamená, že se ho v USA prodalo více než 3 000 000 digitálních kopií! A to Rihanně pomohlo zvětšit svůj rekord v počtu alespoň 3x platinových singlů. Rihanna je totiž umělcem, který má v USA nejvíce takových multiplatinových singlů. Celkem má 13 singlů, které jsou 3x a nebo více platinové!

A toto jsou ony multiplatinové singly: "Love The Way You Lie", "We Found Love", "Disturbia", "Live Your Life", "Umbrella", "S&M", "Don't Stop The Music", "Only Girl (In The World)", "Run This Town", "Stay", "Diamonds", "Take A Bow", "The Monster".

Ochutnávka z nové hudby již zítra?

13. února 2014 v 14:40 | Kuba
Rihanna na novém studiovém albu opět pracuje s norským duem Stargate! Stargate jsou všem fanouškům Rihannu dobře známi, to oni stojí za skvělou hudbou jako je např. "Diamonds", "Unfaithful", "Only Girl", "Whats My Name", "Rude Boy", "S&M" atd. A dnes toto duo na Twitteru potvrdilo, že na osmém studiovém albu Rihannou se také podílejí. A navíc napsali, že zítra vypustí do světa exkluzivní nový instrumentál od Rihanny! Snad se tedy bude jednat o nějaký instrumentál pro novou skladbu z R8!

Z poza dveří nahrávacího studia

10. února 2014 v 21:53 | Kuba
V nahrávací studiu v Los Angeles se práce nezastaví. Rihanna opět nahrává materiál pro nové album. Máme tu opět několik dalších zpráv od producentů a textařů, kteří se svěřili se svými pocity z nahrávání alba sociálním sítím.

  • Producent Kuk Harrell byl tázán, jestli by mohl něco říct o novém albu. Odpověděl, že jediné, co může říct je, že osmá studiovka bude "vyšší level".
  • Textařka Aurora Pfeiffer poslala na Twitter zprávu, že dnes dokončili skvělou nahrávku! "we finished an amazing record and learned how to salsa! "
  • A textař Wesley Avery prozradil, že napsal další "killer" song pro nové album. A že možná je to ta nejsilnější píseň!

Certified!

9. února 2014 v 21:58 | Kuba
Dlouho to netrvalo a videoklip k singlu "Cant Remember To Forget You" obdržel certifikaci od VEVO! Po deseti dnech překročil počet zhlédnutí tohoto videoklipu hranici 100 miliónů!

All day, all night... studio

9. února 2014 v 17:29 | Kuba
Rihanna stále pokračuje v nahrávání osmého studiového alba. Momentálně se na Twitteru "prořekli" hned tři další lidé, kteří se na práci na novém albu podílejí.

  • Před 20 minutami poslal Kuk Harrel na Instagram fotku s popiskem, že opět celou noc zase budou nahrávat novou hudbu Rihanny.
  • Jovany Javier a jeho tým napsal na Instagram, že pro Rihannu a její nové album napsal nějaký "killa" song.
  • Rovnež vokální producent Rihanny poslal na Instagram fotku s popiskem: #8 "

Jump on it

8. února 2014 v 16:21 | Kuba
Zatímco zbytek světa má relativně "klid" od nových singlů Rihanny, tak v Austrálii si celkem pěkně vede australský singl "Jump". Ten je na australské iTunes kombinovaně na 4.místě (5. a 73.místo) a dokonce se dostal i do oficiální singlové hitparády. V oficiální australské hitparádě je singl na 9.místě! Je to již dvacátý TOP 10 singl Rihanny v Austrálii, 26. pokud počítáme spolupráce.

17.certifikované video

7. února 2014 v 22:05 | Kuba
Rihanna opět jednou potvrdila svůj post královny Youtube! Právě dnes byl totiž její videoklip k singlu "Pour It Up" oceněn certifikací VEVO. To tedy znamená, že má videoklip už přes 100 000 000 zhlédnutí. Pro Rihannu je to již její 17. certifikované video a tak má stále nejvíce takových videí!!
 
 

Reklama