NEWS

Pohled do Billboardu

6. února 2014 v 18:02 | Kuba
Poté, co minulý týden se singl "Cant Remember To Forget You" extrémně propadl až na 61.místo, tak tento týden je zde úplný opak. Tentokrát singl, díky novému videoklipu, rapidně vystoupal o 46 míst až na 15.místo!

Jinak co se týče albumové hitparády, tak poslední dva týdny opět stoupá album Unapologetic, to je tento týden na 92.místě. Krom toho opět to hitparády vstoupilo album Loud, které je na 183.příčce.

Nahrávání, nahrávání, nahrávání

6. února 2014 v 16:52 | Kuba
Rihanna stále intenzivně nahrává nové album. Minulou noc trávila v nahrávacím studiu a pro dnešní noc si zarezervovala hned tři nahrávací a produkční místnosti! Tuto informaci, společně s fotkou, zveřejnil na Instagramu Trehy Harris, který na nové hudbě taktéž pracuje.

Counterfeit - FAKE

5. února 2014 v 18:01 | Kuba
O víkendu se na internetu objevily ukázky z připravovaného studiového alba X od Chrise Browna. Na seznamu písní se objevila i píseň "Counterfeit", která je featuring s Rihannou i Wiz Khalifou. I když v ukázce je ke konci slyšet Rihannin hlas, tak Rihanna tuto zprávu vyvrátila! Jeden fanoušek napsal Rihanně na Twitteru zprávu, jestli může potvrdit píseň "Counterfeit" a ta odepsala "Not happening!"...

Rihanna a Chris Brown spolu na jeho album nahrály jednu, dvě písničky, o tom, jestli se ale nějaká na albu objeví se vedou diskuze...

R.I.P. Thiago

4. února 2014 v 16:34 | Kuba
Možná jste postřehli zprávu o vraždě, která proběhla v Brazilíi. Před pár dny zde bez důvodbě byl zabit 14ti letý chlapec Thiago společně se svou maminkou a sestrou. Byl toho plný internet a Thiago byl taktéž velkým fanouškem Rihanny. A když se to doneslo až Rihanně, tak neváhala a vyjádřila svou lítost na Twitteru a rovněž poslala pozůstalé rodině nějaké zprávy a alespoň finanční podporu.

CRTFY

2. února 2014 v 22:10 | Kuba

Videoklip singlu "Cant Remember To Forget You" opravdu velmi pomohl, krom toho, že je ve většině zemí na iTunes (včetně USA) v TOP 20, tak na iTunes vede i jako hudební video. Hudební video k singlu se dostalo přímo na první místo amerického iTunes. To singlu jistě pomůže v hitparádách. Hodně mu singlu pomůžou i zhlédnutí na VEVO. Videoklip má totiž neuvěřitelných 46 miliónů zhlédnutí!! Za pouhé tři dny! Sice nezdoval VEVO 24 hrs record ale stále má šanci stát se nejrychleji certifikovaným videem. Stačí, když překoná hranici 100 miliónů zhlédnutí do 6.února.

Global Recording Artists of 2013

1. února 2014 v 8:36 | Kuba
Společnosti IFPI zveřejnila žebříček nejvíce populárních umělců na celém světě za rok 2013. Tento žebříček byl sestaven na základě prodejů alb, stahování a streamů. Dobrou zprávou je, že se v žebříčku umístila i Rihanna a to na 8.místě! Na prvním místě je skupina One Direction, které následuje Eminem a Justin Timberlake. Dále se v žebříčku objevila Katy Perry nebo třeba P!nk.

Top 10 global recording artists 2013

1. One Direction
2. Eminem
3. Justin Timberlake
4. Bruno Mars
5. Katy Perry
6. P!nk
7. Macklemore & Ryan Lewis
8. Rihanna
9. Michael Bublé
10. Daft Punk

Novinky z Billboardu

30. ledna 2014 v 16:22 | Kuba
Máme tu čtvrtek a tak jako každý týden vychází nová hitparáda Billboard. Ve svém druhém týdnu zažil singl "Cant Remember To Forget You" obrovský propad. V oficiální singlové hitparádě Billboard Hot 100 spadl o 33 místo až na 61.místo. Doufejme, že videoklip, který bude vydán již zítra ve 2 hodiny ráno našeho času na VEVO, singlu hodně pomůže. Ostatně, máme se na co těšit :) Pokud jste ještě nezhlédli video z natáčení a malou ukázku, běžte to rychle napravit!

A ještě taková malá poznámka z Austrálie, kde byl "Jump" vydán singlem. Píseň "Jump" byla pouze poslána do australských rádií a je na 11.místě na australském iTunes! Rihanna by mohla ještě zvážit, jestli z toho neudělat celosvětový singl :)

Oficiální premiéra videoklipu je...

29. ledna 2014 v 20:03 | Kuba
Konečně bylo oznámeno oficiální datum premiéry videoklipu k singlu "Cant Remember To Forget You". Tentokrát to oznámila sama Shakira a premiéra videoklipu bude zítra!

Nejsou známy, zatím, ještě podrobnosti o vydání, ale s největší pravděpodobností to bude na VEVO. Něco o vydání nového videoklipu psala ale i MTV.

Novinky ve zkratce

28. ledna 2014 v 21:26 | Kuba
  • Videoklip k singlu "Diamonds" dnes překonal hranici 400 000 000 zhlédnutí na Youtube! Stal se tak první videoklipem Rihanny, který tuto hranici překonal!! (nepočítáme-li spolupráce)
  • Rihanna poskytne tento týden rozhovor ETALK, což je kanadský zábavní pořad. Dalším hostem bude David Beckham. Rozhovor by měl být natočen ve čtvrtek v New Yorku.
  • Důvod, proč se Rihanna nezúčastnila cen Grammy, jak původně měla, stále není jistý. Říká se ale, že ještě před Grammy after party nahrávala ve studiu nové skladby.
  • Chtěl bych ještě upozornit na změnu premiéry klipu k singlu "Cant Remember To Forget You". Pořad, ve kterém měla premiéra proběhnout na E!News byl posunut, více detailů se dozvíme později...

I go back again, fall off the train

28. ledna 2014 v 19:34 | Kuba
Dobrá zpráva! Již zítra bude vydán videoklip k singlu "Cant Remember To Forget You"! Klip bude mít svou premiéru během rozhovoru se Shakirou na E!News. Tentokrát to přímo napsala televize na svůj Twitter. Videoklip bude odvysílán v 3:30 EST (takže u nás ve 21:30), hned poté by měl být nahrán na VEVO.

Doufejme, že klip pomůže hodně písničce na iTunes, protože třeba v USA je singl na 95.místě!!

EDIT: E!News poslali na Twitter zprávu, ve které píšou, že tento speciál je posunut. Detaily se dozvíme později.

 
 

Reklama