NEWS

Good Morning America potvrzeno

27. ledna 2014 v 20:34 | Kuba
Dnes byla potvrzena účast Rihanny v pořadu Good Morning America, který se bude vysílat tuto středu živě z Times Square. Rihanna zde bude hlavně propagovat cvharitativní kampaň Viva Glam a poskytne rozhovor (a snad i vystoupí). Samozřejmě nebude Rih celou dobu mluvit pouze o Viva Glam ale o dalších věcech, na které se jí zeptají fanoušci!
Ano i vy můžete Rihanně položit otázku. Stačí když pošlete svou otázku přes Twitter s hashtagem #askRihannaGMA. Můžete se zeptat na cokoliv. Na nové album, její plány... snad se Vám poštěstí a vyberou Váš dotaz. :)

Rihanna vyhrála osmou Grammy

27. ledna 2014 v 6:24 | Kuba
Dnes v noci se předávaly ty nejprestižnější hudební ocenění. 56.Grammy Awards. I když to vypadalo, že se cen Rihanna zúčastní, nakonec tomu tak nebylo a Rihanna se na letošních Grammy ani neukázala. I tak se z Rihanny přes noc stala osminásobná držitelka Grammy! Rihanna vyhrála svůj OSMÝ gramofónek za UNAPOLOGETIC v kategorii BEST URBAN CONTEMPORARY ALBUM! Bohužel v druhé kategorii (Best Pop Duo/Group Performance) vyhrála píseň "Get Lucky".

Rihanna o své výhře: "Jaká sladké překvapení, jsem opravdu šťastná, děkuji"
"Brečela jsem! Moje malé album!"

GRAMMY 2014: Live

26. ledna 2014 v 20:44 | Kuba
Tak jako každý rok, tak i letos Vám tu shrnu informace o letošních Grammy.. Jak a kdy je sledovat apod. ČT 2 je opět bude letos vysílat už od 2:00, ale taky TV PRO7. Pokud je tu někdo, kdo by chtěl sledovat i červené koberec a pre-telecast, tak zde najdete live streamy :)

OFICIÁLNÍ STREAM NA GRAMMY.COM

(red carpet - začátek v 21:00, show i pre-telecast - začátek v 22:00)

další streamy - RED CARPET: LINK 1, LINK 2
SHOW: LINK 1, LINK 2

Rihanna by se letos měla Grammy Awards pouze jenom zúčastnit, po třech letech tu nebude vystupovat (respektive není to oznámeno). Sedět bude vedle svého "parťáka" Mikkyho Ekka, v první řadě před Macklemorem. Za noc může Rih vyhrát dvě sošky a vypadá to, že obě kategorie budou vyhlášeny v hlavní show.

Bod pro Unapologetic

25. ledna 2014 v 13:37 | Kuba
I po více než jednom roku od vydání se album Unapologetic stále dobře prodává. Tento týden album obdrželo druhou platinu za prodej v Jihoafrické republice. To znamená, že se tam alba prodalo více než 40 000! Na podzim minulého roku v Jihoafrické republice Rihanna koncertovala a stala nejmladším umělcem, který kdy vyprodal stadión v Johannesburgu a také její publikum bylo jedno z největších v historii stadiónu (uvadí se až 83 000) a totéž se stalo v Kapském Městě (45 000 fanoušků).

Alba Unapologetic se celkově po celém světě prodalo přes 3 850 000 kopií.

Novinky z nahrávacího studia

24. ledna 2014 v 19:06 | Kuba
Rihanna dále v Los Angeles pokračuje v nahrávání nového alba. Dnes v noci byla ve studiu s producenty až do brzkých ranních hodin, cca do sedmi hodin ráno.

  • Ve studiu byla Rih opět s Kukem Harrellem, který s ní opět pracuje na nové studiovce. Ten napsal tweet, že s Rihannou pracovali celou noc až do rána.
  • Ve studiu byla i s textařem a producentem Rodneym Jerkinsnem, jehož manažer poslal i fotku na Twitter (níže). Rodney Jerkins už v květnu mluvil o tom, že pro Rihannino nové album napsal nějaké písničky, takže to vypadá, že Rih na novém albu dělá opravdu už od května 2013.
+ Taky jste postřehli ty drby, že nová deska vyjde nečekaně během pár dnů? Myslím, že to je už úplná paranoia, to by přece nebyla teď ve studiu...

"Jump" je singlem, ale ...

23. ledna 2014 v 18:42 | Kuba
Už několik dní se spekuluje, že "Jump" bude dalším singlem z alba Unapologetic. Včera se dokonce objevilo datum vydání singlu, nicméně toto všechno Rihanna popřela a tak Unapologetic éra už asi doopravdy končí.

Ale i tak se "Jump" singlem asi stal. Tento týden byl totiž oficiálně poslán do rádií v Austrálii, takže to nejspíše bude pouze australský rádiový singl. Po přidání písně "Jump" do australských rádií začala píseň stoupat na australské iTunes, kde je kombinovaně na 55.místě. Ale za plnohodnotný singl se to považovat asi nedá... takže goodbye Unapologetic?

Deaktivováno

23. ledna 2014 v 17:23 | Kuba
Možná jste si toho všimli, možná ne. Ale dnes v noci byla deaktivována Rihannina oficiální stránka na Facebooku a na několik hodin rovněž byl neaktivní i její účet na iTunes, kde si můžou posluchači kupovat její hudbu. Neví se proč to tak je, ale stránka na Facebooku je neaktivní pořád. Jen pro zajímavost, jistě jste postřehli, jak zpěvačka Beyoncé překvapivě vydala své album... Než album vydala stalo se jí úplně totéž ;) Že by Rih něco chystala nebo se jedná o nějaký výpadek?
Edit (18:43): Stránka už je opět aktivní.

Worldwide queen

23. ledna 2014 v 17:02 | Kuba
Rihanna se dnes dostala na první místo v žebříčku nejprodávanějších umělců na iTunes z celého světa. Tento žebříček je sestaven na základě popularity zpěváka na iTunes v zemích celého světa. Rihanna se na první místo dostala především díky singlům "The Monster", "Cant Remember To Forget You" ale přední příčky různě po světě obklopují i singly "Diamonds", "Stay" i "We Found Love".

Stay (Original Demo)

23. ledna 2014 v 8:16 | Kuba
Zpěvák Mikky Ekko zveřejnil na Sound Clound originální verzi klavírní balady "Stay" z alba Unapologetic. Toto je ta verze, kterou Rihanna slyšela, zamilovala se do ní a společně s Mikkym Ekkem ji pak nahrála pro album. Pro tuto verzi písničky Mikky Ekko chystá i videoklip.

Pohled do americké hitparády

22. ledna 2014 v 22:14 | Kuba
Po debutu ve Velké Británii na 11.místě Vás určitě zajímá, jak si singl "Can't Remember To Forget You" vede v Americe.

Singl "Can't Remember To Forget You" v americké singlové hitparádě Billboard Hot 100 debutuje tento týden na 28.místě! Je to nejvyšší debut Shakiry v této hitparádě a zároveň nejvyšší debut tento týden. Dále debutuje na 16.místě v Digital Songs, 27. ve Streaming Songs a 31. v Pop Songs. Navíc "The Monster" se stále drží v top pětce. Tento týden tráví na pátém místě.
 
 

Reklama