NEWS

Viva Glam!

4. ledna 2014 v 6:51 | Kuba
Speciální kolekce Viva Glam je zde! Včera spatřily světlo světa první promo snímky pro tuto obří kampaň, která vznikla díky spolupráci Rihanna s kosmetickou firmou MAC. Prvním kouskem, který půjde do prodeje je rtěnka, která se do prodeje dostane v Severní Americe 21.ledna.

Viva Glam je hlavní kosmetická kampaň, kdy se vydá nějaká kosmetická kolekce a celý výtěžek půjde na pomoc lidem s HIV. Do této kolekce už byli zapojeni i Christina Aguilera, Lady Gaga, Nicki Minaj, Ricky Martin, Mary J. Blige, Elton John a spoustu dalších známých osobností.
Photoshoot byl focen dvojicí Inez a Vinoodh.

Rihanna umělcem milénia

2. ledna 2014 v 21:33 | Kuba
Eminem s Rihannou a jejich "The Monster" jsou již čtvrtý, po sobě jdoucí, týden na prvním místě v americké singlové Billboard Hot 100 hitparádě. A pro Rihannu to je již 51.týden, který tráví na prvním místě. To z ní dělá nejenom teprve čtvrtého umělce, který strávil na prvním místě více než 50 dnů, ale také umělce tohoto tisíciletí, protože žádný jiný umělec v tomto tisíciletí tolik týdnů na prvním místě nestrávil! Celkově je Rihanna třetí v počtu strávených týdnů na vrcholu, před ní jsou The Beatles (59 týdnů) a Mariah Carey (79 týdnů).

Nelegálně nejstahovanější umělci

30. prosince 2013 v 21:03 | Kuba

Bruno Mars a Rihanna se stali nejvíce nelegálně stahovanými umělci pro rok 2013. Vyplývá to z průzkumu na BitTorrent, kde byl zveřejněn žebříček těch nejvíce nelegálně stahovanými umělci a kde je Rihanna druhým nejstahovanějším umělcem. Počet stažení její muziky je roven skoro 5 a půl miliónům! Bruno Mars celý tento žebříček vede, on byl stahován téměř 6 miliónkrát. Naopak nejméně stahovanými umělci se stala Katy Perry a Pharrel Williams.


Rihanna má už s takovými žebříčky zkušenosti, minulý rok se stalo její album Talk That Talk nejvíce nelegálně stahovaným albem na světě!

Novoroční párty v 40/40

28. prosince 2013 v 19:47 | Kuba
Podle E!News oslaví Rihanna příchod nového roku v Jay-Zeho klubu 40/40 v New Yorku. Jeden z pracovníků klubu údajně prozradil E!News, že si Rihanna v klubu zarezervovala VIP salónek pro její přátele a rodinu, který pojme přes 50 lidí. Rihanna tuto párty nebude nijak hostovat, bude to klasický večírek, kde se budou lidé bavit.

"The Monster" další týden na vrcholu

27. prosince 2013 v 19:36 | Kuba
Společný hit Eminema a Rihanny "The Monster" zůstává třetí týden, díky zvýšeným streamům, prodejnosti ale také hranosti v rádiích, na vrcholu americké singlové hitparády Billboard Hot 100.

To rozhodně ale není jediné první místo tohoto úspěšného následovníka "Love The Way You Lie" z roku 2010. Již osm týdnů je "The Monster" na prvním místě v hitparádě Hot R&B/Hip-Hop Songs a stejný počet týdnů na prvním místě má i v hitparádě Rap Songs. A taktéž je na prvním místě, již tři týdny, v hitparádách Pop Songs and Rap Airplay.

Nejúspěšnější singly roku

26. prosince 2013 v 9:58 | Kuba
Kromě žebříčku nejprodávanějších alb roku zveřejnil MediaTraffic také žebříček těch nejúspěšnějších/nejprodávanějších singlů roku 2013. Nejúspěšnějším singlem Rihanny je pro tento rok singl "Stay" ft. Mikky Ekko, který se v žebříčku čtyřiceti singlů umístil na krásném osmém místě! Dále na 23.místě se umístil Rihanně přes rok starý singl "Diamonds" a na 37.místě je spolupráce Eminema a Rihanny, kterou jistě všichni už známe, "The Monster".

Prodej alba Unapologetic za rok 2013

25. prosince 2013 v 21:29 | Kuba
Dnes večer byl zveřejněn na MediaTraffic seznam čtyřiceti celosvětově nejprodávanějších alb roku 2013. Dobrou zprávou je, že v této čtyřicítce, dokonce v TOP 15 je i sedmá studiovka Rihanny Unapologetic. Podle MediaTraffic se alba Unapologetic za rok 2013 po celém světě prodalo přibližně 1 800 000 kopií! A s tímto prodejem se album umístilo na 13.místě nejprodávanějších alb roku.

A celková čísla jsou následující. Jelikož alba Unapologetic se za rok 2012 prodalo 1 930 000 kopií, podle Musicharts.net. Takže pokud dobře počítám, tak celkově za rok a něco prodeje se alba Unapologetic po celém světě prodalo okolo 3 730 000 kopií! Časem se ale objeví ještě přesnější prodeje, než jsou ty od MediaTraffic :)

Brazilská závěrečná hitparáda

22. prosince 2013 v 11:50 | Kuba
Ještě než se dozvíme, jaké byly celosvětové prodeje alb za uplynulý rok 2013, tak nejdříve nakoukneme do hitparády v Brazilíi.

V albumové hitparádě Rihanna obsazuje se svou studiovkou Unapologetic 44.místo s počtem 26 000 prodaných kopií za rok 2013. I když album bylo vydáno v listopadu roku 2012, tak i letos se alba prodalo více, než nějakých alb jiných umělců vydaných tento rok. Celkově se tak alba prodalo v Brazílii přes 70 000 kopií!

V žebříčku 40 digitálně nejprodávanějších singlů za rok 2013 se Rihanna umístila hned dvakrát a to se svými singly "Diamonds" a "Stay". "Diamonds" na konci tohoto roku září na 17.místě a "Stay" patří místo devětadvacáté.

Toto je Rihanna

21. prosince 2013 v 15:22 | Kuba
Rok 2013 byl bezesporu taktéž pro Rihannu velmi úspěšný. I když nevydala nové album, tak odehrála téměř 100 vyprodaných koncertů, svět si podmanila s písničkami "Stay" a "The Monster", vyhrála Grammy, několik cen na Billboard Music Awards, získala několik certifikovaných videoklipů, obdržela cenu ICON Award nebo překročila hranici 10 000 000 prodejů alb v USA. Stránka Visit Barbados, pro kterou nafotila Rihanna v roce 2012 i kampaň, je na svou rodačku Rihannu za všechny její úspěchy hrdá a tak vytvořila tento obrázek s různými úspěchy Rihanny. Jako třeba, že Rihanna prodala celosvětově přes 50 000 000 alb apod. Také se zde uvádí, že Rihanna má 6 cen Grammy a né sedm.. tak kdo ví, jak to je.. když i pořadatelé Grammy řekli, že Rihanna má 7 cen Grammy...

Nejvíce šokující vzhledy roku 2013

21. prosince 2013 v 14:16 | Kuba
Server Billboard se hlásí s dalším článkem shrnujícím rok 2013. Tentokrát je to článek s nadpisem "10 nejvíce šokujících vzhledů". Billboard do tohoto článku vybral 10 těch nejvíce šokujících výjevů slavných zpěvaček z celého roku 2013. Mezi těmi nejšokovatelnějšími se objevila i Rihanna, Billboard si myslí, že letos Rih velmi šokovala svým vzhledem ve videoklipu k "Pour It Up".

"Rihanna si zasloužila místo v tomto seznamu, za její vzhled v "Pour It Up" videu. Video bylo velmi erotické, viz fakt, že byl videoklip zakázán do 10 minut po vydání. Mezitím, co většina byla naprosto šokojící, strašná tak jeden konkrétní pohled byl zcela jiný: Spoře oděná RiRi na zlatém trůnu s chlípnou diamantovou podprsenkou a džínovými tangy. Celý outfit byl doplněn parukou a la Marylin Monroe a stodolarovými bankovkami."

 
 

Reklama