RUMOURS

Tajná návštěva Chrise Browna v léčebně

13. března 2014 v 8:26 | Kuba
Server New York Daily News přišel se zprávou, že Rihanna navštívila Chrise Browna v léčebně v Malibu.

Poté, co bulvární média obletěla zpráva, že se Chris Brown rozešel se svou přítelkyní Karrueche Tran přišel web New York Daily News s důvodem, proč se rozešli. A prý za to může tajná Rihannina návštěva. Údajný zdroj prozradil New York Daily News, že Rihanna někdy v polovině ledna navštívila Chrise Browna v léčebném zařízení, ve kterém je od listopadu minulého roku. Celá tato návštěva proběhla v naprostém utají, prý jenom pár zaměstnanců vědělo o tom, že tam byla Rihanna. Rihanna přiletěla soukromým letadlem, zastavila se v léčebně na pár hodin a hned zase letěla zpět.

A to je prý také důvod, proč se Brown rozešel s Karrueche Tran. Protože ta údajně nedokáže na Rihannu ani pomyslet.

Od New York Daily News tuto zprávu přenáší další weby. Jak moc je tato zpráva ale pravdivá?

Na osmé studiovce si i zatančíme

8. března 2014 v 7:35 | Kuba
Podle jistých zpráv to vypadá, že Rihanna své nové album plánuje přibližně od května minulého roku. Hlavně v uplynulých dvou měsících jsme ale mohli čítat několik zpráv z nahrávacích studií a dívat se na fotky ze studia. A i když Rihanna stále pořád nahrává, tak fotky ani informace se k nám už nedostávají. V několika článcích (MTv, TOP 40) se ale objevila zpráva, že na novém albu se bude podílet i DJ David Guetta. S tím Rihanna pracovala už na minulé studiovce na nahrávkách "Right Now" a "Phesh Off The Runway". Nikdo z týmu Rihanny a ani samostný DJ svou účast na albu nepotvrdil.

I tak ale patří album mezi nejočekávanější alba tohoto roku. Již víme, že pro album vytvořil Nicky Romero nějakou velmi kreativní skladbu, pár skladeb napsal i Rodney Jerkins. Rovněž s Trehym Harrisem prý Rihanna vytvořila nějakou skladbu ovlivněnou salsou. A můžeme se těšit i na "klasiky" od The Dreama ("Umbrella", "Mother Mary") nebo od Alexe Da Kida ("Love The Way You Lie 2", "Farewell").

R8 po Home

27. února 2014 v 19:21 | Kuba
Včera byla do světa vypuštěna informace, že Rihanna letos vydá album pro animovaný film "Home", ve kterém nadabovala i hlavní postavičku. Rihanna se zatím k tomuto nijak nevyjádřila a tak nevíme, jestli se Rih toto album chystá vydat jako své osmé studiové album, nebo to bude album jen na podporu filmu a my se tak budeme letos moci těšit na dvě nová alba.

Dnes se ale objevila jedna velmi zajímavá zpráva. Jeden člověk tvrdí, že pro Rihannu vytvořil několik skladeb a že její management mu prozradil, že pro letošní rok Rihanna opravdu tvoří alba dvě. Jedno bude ono album pro film a druhé oficiální "R osmička". Také se prý dozvěděl, že R8 vyjde až po albu pro film "Home". A "Home" jde do amerických kin 26.listopadu. Upozorňuji, že se nejedná o nic potvrzeného, jsou to pouze drby. Ale alespoň víte, co o čem se mluví. :)

Rihanna na příštím Super Bowlu?

7. února 2014 v 10:26 | Kuba
Super Bowl to je finálový zápas play-off National Football League. Každý rok je tento finálový zápas velkou událostí pro celou Ameriku, kterou sleduje přes sto miliónů diváků. Na každém zápase o poločasu vždy vystoupí nějaký významný umělec, letos to byl Bruno Mars, minulý rok Beyoncé a vedou se vždy horlivé diskuze, kdo to asi bude? Mezi kandidáty na vystoupení o poločase na Super Bowlu 2015 jsou, podle Yahoo, například P!nk, Pearl Jam, Jay-Z nebo právě o Rihanně! Mezi dalšími probíranými jmény jsou údajně i Lady Gaga, Katy Perry či Kenny Chesney.

Vystupující umělec bude oznámen v létě 2014. Do té doby se můžou vést pouze jenom diskuze. Ale dokázali by jste si představit Rihannu na Super Bowlu?

Rihanna v Good Morning America

24. ledna 2014 v 17:02 | Kuba
Podle nejnovějších zpáv/drbů by měla Rihanna být příští týden v pořadu Good Morning America a to živě! Tohoto pořadu se Rihanna naposledy zúčastnila v roce 2010, kdy propagovala album Loud a pokud by se zúčastnila nyní, tak by určitě poskytla nějaký rozhovor a možná vystoupila. V Americe už prý běží reklama v TV, která hlásá, že příští týden bude hostem Rihanna. Počkejme ale na oficiální oznámení. Rih jednou v tomto pořadu rovněž propagovala album Rated R. Příští týden by tu měla propagovat novou charitativní kolekci pro MAC - Viva Glam.

Rumour has it...

22. ledna 2014 v 16:52 | Kuba
Když už jsme tu měli drby o datumu premiéry videoklipu, tak ještě trochu přidáme. Jak si možná vzpomínáte, tak před pár dny jsem psal o tom, že éře Unapologetic možná ještě není úplně konec. Rádio iHeartRadio totiž oznámilo, že bude vydán ještě jeden singl a tím bude dubstepová písnička "Jump".

Teď se objevily ještě další drby o tom, že bude "Jump" dalším singlem. Konkrétně se uvádí, že bude oficiálně poslán do urban rádií příští týden 29.ledna. Stále jsou to pouze drby...

Brali by jste "Jump" jako další a zřejmě poslední singl z "Unapologetic" nebo by jste byli radši, kdyby Rih přešla už na novou éru #R8?

EDIT (19:40):

"Jump" singlem nebude.

Rihanna to vyvrátila na Instagramu...

Can't Remember To Release music video

22. ledna 2014 v 14:49 | Kuba
Tak bohužel včera jsme se nedočkali nového videoklipu pro singl "Can't Remember To Forget You" od Shakiry a Rihanny. I když E!News prohlašovalo, že včera má být videoklip vydán, nic se nestalo.

Budeme tedy muset čekat dál. Nově se teď mluví hned o dvou termínech vydání nového videoklipu. Prvním novým termínem je premiéra 29.ledna opět na E!News (podle slov jedné z reportérek E!) a druhým, o kterém se mluvilo již dříve, je datum 3.února... Nám nezbývá nic jiného než čekat na oficiální oznámení.

Projekt "She"

4. ledna 2014 v 11:16 | Kuba
To, že Rihanna již pracuje na novém albu je známá věc. Žádné jiné detaily ale ohledně nového alba nevíme, Rihanna mlčí jako skála. Nicméně se rojí různé spekulace jako například teď. Stránka BET (BET Awards) napsala krátký příspěvek na svůj web, kde píše, že po roce se Rih vrátila do nahrávacího studia, kde připravuje projekt, který se jmenuje "SHE". Je "She" tedy název nového alba? Líbilo by se Vám takové album? Nicméně si stále musíme počkat na oficiální vyjádření.

"Po roce práce, podle DJ Mustarda, Rihanna našla cestu zpátky do nahrávacího studia. Vypadá to, že projekt se jmenuje "She", ale časem se to může změnit. Takže my ponecháme své oči a uši otevřené, protože se nemůžeme dočkat nové Rih."

Drby o novém albu

2. ledna 2014 v 16:00 | Kuba
Po tom, co včera DJ Mustard ohlásil, že s Rihannou pracuje na skladbě, která má za úkol zaútočit na noční kluby se vyrojilo několik drbů ohledně osmé studiovky. Vzhledem k tomu, že drbů je několik a některé se skoro až vylučují, těžko říct, jestli je něco z toho pravda. Budeme si muset holt počkat na oficiální oznámení. Zde ale máte vypsáno, co koluje po internetu a sociálních sítích.

  • Nové album by mělo vyjít v druhé čtvrtině tohoto roku.
  • Nové album by mělo vyjít v druhé polovině tohoto roku.
  • Ke konci roku 2015 prý Rihanna vyjede na turné.
  • Údajně už má RihRih vybraný pilotní singl.
  • Pilotním singlem má být ona píseň produkována DJ Mustardem.

Rihanna vydá v roce 2014 dvě alba

28. prosince 2013 v 11:53 | Kuba
Rihanna letos poprvé porušila svou tradici co rok, to nové album respektive nová hudba. Už od roku 2005 každý rok vydávala novou hudbu ať už ve formě klasického studiového alba nebo reedice. Letos poprvé si Rih dala volno a nové album nevydala, neboť hlavně propagovala svou sedmou studiovku Unapologetic na turné Diamonds World Tour. Očekává se tedy, že v příštím roce 2014 vydá Rihanna nové album, nebo snad hned dvě?!

S touto informací přišel plátek The Sun nebo Channel 24, podle jeho zdroje chce Rihanna příští rok vydat hned dvě nová alba a na obou chce hodně velké hity.

"Plán je vydat ven dvě nahrávky. Rihanna chce velké hity na každém z těchto dvou alb." řekl zdroj The Sun.

Zase bych chtěl upozornit, že se jedná pouze o drb, nic není potvrzené. Protože The Sun je přecejenom The Sun a ne vždy jsou jejich zprávy pravdivé.
 
 

Reklama