RUMOURS

Další singl z Unapologetic?

26. prosince 2013 v 15:35 | Kuba
Že by Unapologetic éra pokračovala ještě dále? Je možné, že toto album dostane ještě prostor sklidit nějaký ten úspěch. Má být totiž ještě jeden singl!

Podle amerického iHeartRadia by se měla stát šestým singlem z alba dubstepová písnička "JUMP"! Tuto informaci prý zmínil ve vysílání jeden z moderátorů rádia. Bohužel stejně jako pokračování Diamonds World Tour, tak i toto je pouze zatím jen drb... Nic není oficiální.

ROBYN - FAKE

17. prosince 2013 v 20:46 | Kuba
Jak jsem Vám zde v neděli přidával tu fotku, která údajně ohlašovala nové album, tak to je (jak se dalo očekávat) velký FAKE! Potvrdila to sama Rihanna, která k fotce napsala, že to vůbec není ona.

Ukázka: Shakira ft. Rihanna

17. prosince 2013 v 16:21 | Kuba
Na Youtube bylo nahráno video, na kterém je údajně ukázka nové písně Shakiry a Rihanny. Tato nahrávka prý pochází přímo od jedné z tanečnic, které se objeví ve videoklipu. Jak moc je to ale pravdivé, nikdo neví. Upozorňuji, že ukázka není potvrzená a navíc je ve špatné kvalitě. Myslím ale, že by to v té ukázce mohla být zrovna Rihanna...

Pokud Vám tato informace unikla, tak bylo potvrzeno, že Shakira nahrála duet s Rihannou a tato píseň bude zároveň pilotním singlem z chystaného alba Shakiry. Údajně by měla být píseň vydána 14.ledna.

POSLECHNOUT UKÁZKU

ROBYN COMING SUMMER 2014

15. prosince 2013 v 21:56 | Kuba
Možná jste to taky postřehli, možná ne. Ale dneska koluje internetem tato fotografie se zprávou, že Rihanna plánuje na léto 2014 nové album. Tuto fotku jsem viděl už ráno, řekl jsem si, že to zase bude nějaký fake. Ale čím dál tím více to nacházím na ruzných stránkách, tak jsem si řekl, že to hodím i sem. NEJEDNÁ SE O NIC POTVRZENÉHO, tahle stránka má ale sloužit, aby se fanoušci dozvěděli vše, co se okolo Rihanny děje a tohle se zrovna děje. A když dneska není moc novinek...

Shakira ft. Rihanna

15. prosince 2013 v 11:13 | Kuba
Nového singlu Shakiry a Rihanny se dočkáme v lednu. Podle nejnovějších zpráv by to mělo být konkrétně 14.ledna 2014. Nejedná se o potvrzené informace, pouze to řeklo pár rádií a novinářů. Jako například novinář Paola Ovalle. Ten na Twitteru píše, že už se nemůže dočkat nových písní od zpěváka Juanes, která má vyjít 16.prosince, a od Shakiry a Rihanny, ta by měla vyjít 14.ledna. Na závěr ještě píše, že doufá, že se nic nezmění.


Diamonds World Tour bude pokračovat v Jižní Americe

12. prosince 2013 v 17:02 | Kuba
Podle kolubijské stanice MTV Centro Rihanna bude v roce 2014 pokračovat s Diamonds World Tour v Jižní Americe! Tuto informaci šíří už i rádia po celé Jižní Americe a sdělují ji jako potvrzenou!

Spekulace o prodloužení Diamonds World Tour existují už dlouho. V pátek jedna kolumbijská rádiová stanice zveřejnila na svých stránkách, že se Rihanna v roce 2014 chystá do Kolumbie. Také prý má navštívit i Brazílie a nastavit nový termín pro koncert na Barbadosu. Nic ale není zatím oficiálně potvrzeno Rihannou či jejím týmem.

Rihanna natočila film?!

7. prosince 2013 v 22:54 | Kuba
Rihanna je teda tajnůstkářka! Připravila totiž nějaký film! Teda alespoň to tak vypadá. Rihanna osobně nic nepotvrdila, ale její kolega z Roc Nation producent a textař Peter Ibsen napsal na Twitter zprávu, ve které píše o nějakém novém filmu Rihanny.

"Takže Fazere co budeme v sobotu dělat? Co třeba, kdybychom se šli podívat na tajné, soukromé promítání nového filmu Rihanny?! ;)"

Zajímalo by mě, co to asi může být. Co si pro nás Rihanna asi připravila? :)

Diamonds World Tour ještě není konec?

6. prosince 2013 v 18:44 | Kuba
Vypadá to, že Diamonds World Tour ještě není úplně konec! Podle nejnovějších zpráv by mělo příští rok pokračovat ještě minimálně v Jižní Americe! Informuje o tom kolumbijské rádio RCN La Radio, ti mají údajně exkluzivní informace, že v červenci 2014 Rihanna vystoupi v Bogotě. Prý byl tento koncert vyjednáván několik měsíců a Rihanna je nadšená, že se zde konečně podívá.

Rihanna by měla mít v plánu rovněž ještě koncert na Barbadosu, který byl odložen z listopadu na rok 2014, kvůli technickým problémům. Také by měla ještě přijet i do Brazílie. Zatím jsou to ale pouze drby.

Shakira a Rihanna na společné písni?

5. prosince 2013 v 20:53 | Kuba
Na internetu se dnes objevila jedna obrovská zpráva. Šíří se drb, že Shakira a Rihanna spolu nahrály duet a tento duet by měl být zárověň pilotním singlem z nového alba Shakiry. Tuto informaci nejdříve přinesl španělský web eltiempo.com (tento web dokonce duet prohlašuje za oficiální) a následně i PopJustice. PopJustice říká, že má interní informace, že tyto dvě exotické krásky - kolumbijská Shakira a barbadosská Rihanna spolu nahrály duet, jehož klip by se měl natáčet příští týden a videoklip má být ohromný. Podle všeho má Shakira v plánu vydat nový singl ze své desáté studiovky v lednu. Zatím je to ale pouze DRB! Pravdou ale je, že na konci léta 2012 byly obě tyto zpěvačky ve stejném nahrávacím studiu. Každopádně... byli by jste rádi?

Rihanna by měla vystoupit v X Factoru

22. listopadu 2013 v 15:40 | Kuba
Podle nejnovějších zpráv by měla Rihanna vystoupit na finále letošní sezóny britského X Factoru. Mezi dalšími jmény jsou i One Direction, Elton John a Katy Perry. Rihanna by v X Factoru měla vystoupit se singlem "What Now". Finále se bude konat 15.prosince. Nic ale není oficiálně potvrzené.

Rihanna v britském X Factoru vystupuje každoročně už od roku 2009, naposledy zde předvedla úžasné vystoupení se singly "Stay" a "We Found Love" na finále v prosinci 2012.

K chodu blogu: Dnes já i shodou náhod Miri jedeme na víkend pryč, proto bych chtěl moc poděkovat Šimonovi z blogu o Katy Perry, že tady bude po následující dva dny přidávat alespoň základní novinky o Rih :)
 
 

Reklama