SITE

REKONSTRUKCE BLOGU

20. října 2015 v 18:00 | Rihanna.er.cz | Darela

Budu dělat tady na blogu změny. Změny, které blogu jedině prospějí a zjednoduší orientovat se v životě/kariéře Rihanny ... Nejsou to jen prázdná slova, avšak nečekejte ode mne příliš velkou aktivitu - mám také svůj život :) Adminy/adminky nehledám...

STRÁNKA JE NA ASK.FM

17. října 2015 v 18:29 | Rihanna.er.cz | Darela

Omlouvám se za neaktivitu, nyní se nacházím na Asku, uvidíme, na jak dlouho a jak se to "chytne"... Ale to nezjistím nebýt vás. Proto máte-li dotaz (ve vší slušnosti), klidně dotaz položte, budu jen ráda... Děkuji a budu se těšit na spolupráci se všemi fanoušky hlavně naší Queen of Barbados

RIHANNA NAVY 4EVER (Ask.fm)

Te amo, te amo, she said to me…

11. března 2015 v 4:41 | Rihanna.er.cz | Darela

Toto utíká :( V srpnu minulého roku by teamo oslavilo své čtvrté narozeniny! Když jsem předávala blog Kubovi (viz. články níže), byla jsem ráda, že ho bylo komu předat, aniž by to tu zaniklo, dala jsem mu ho s tím, což byl obeznámen, že i kdyby měl někdo i jeho vystřídat, teamo NIKDY neskončí! Bohužel to tu na necelý rok zaniklo i přes jeho doufání ve více adminů, se kterými by blog vedl, i přes prosbu ho někomu předat, později jsem žádala i sama za sebe s tím to tu obnovit, což nebylo možné, a tak jsem zkusila založit jiný blog o Rih, který jsem bohužel aktualizovala jen párkrát - začít od píky není zrovna jednoduché, znovu budovat základnu fanoušků. Naštěstí je tato stránka zpět díky adminům blogu.cz, vytvořila jsem design pro staro-nový začátek (viz. aktuální vzhled, který mi připomíná spíše módní web či blog), se kterým jsem snad nejspokojenější, než se kterýmkoliv co tu kdy vytvořen mnou byl, a snad se líbí i vám :) Nebude tu extra dlouho, bude tu od zcela jiné grafičky, která je velmi talentovaná a zároveň mojí kamarádkou. Uvidíte sami, zatím nebudu prozrazovat její jméno.

Na TOPlistu to není znát, no i přes dlouhou neaktualizaci sem stále někdo chodí, podle statistik blogu.cz i kolem 80 návštěv, což by být mohlo, alespoň u Nejčtenějších článků jsou vysoká čísla. Ať tak či onak, nejnavštěvovanější a u návštěvníků nejoblíbenější blog o úžasné RiRi je ZPĚT! Nemusím s ní se vším souhlasit, nemusím ji úplně ve všem podporovat či milovat každičkou tvorbu, ale z hlavy či ze srdce je zatěžko ji vyhnat, patří jako jediná k těm, ke komu se vždy ráda vracím, a kterou neskutečně zbožňuji - nepotřebuje hrát určitou roli, je sama sebou, nepředstírá že je vše OK a chová se podle momentální nálady, vnímá své nedostatky jako každá normální dívka/žena, i přes působící sebevědomí se občas cítí nehezká, opuchlá… Robyn je úžasná a silná osobnost, což se nedá přehlédnout, nenechá si diktovat pravidla a nejen v hudbě ráda experimentuje. Těším se na její novou tvorbu už od roku 2005, jednoduše je mou součástí přes všechno, čím si prošla/čím si projde, a pro cokoliv se rozhodne! Nečekejte však ode mne fanatizmus, o tom být fanouškem přece není, slepě ji následovat a všechno odsouhlasit - i RiRi mění názory, či později přehodnotí, co na samém začátku považovala za perfektní, nebo se unáhlila a po čase uznala, že to byla chyba…

Závěrem se omlouvám za tento sloh :D Vydrželi-li jste až do konce, děkuji za přečtení uvítacího článku, a těším se na staré i nové návštěvníky, kteří budou mít chuť komentovat a neustále se vracet. Snad jsem většinu potěšila, snad to tu nějak zvládneme a opět se rozroste základna fanoušků, kteří nám pomohou navrátit se v čase k hojnému počtu v návštěvnosti. Jestli se sem někdy staví Kuba, tak mu děkuji za všechnu tu píli a úžasnému přístupu nejen ke komentujícím, ale i k blogu! A děkuji všem (oni už budou vědět koho se to týká), kdo mi dal motivaci vrátit se sem! Nebýt jich, kdo ví :)

TĚŠÍM SE NA KOMENTÁŘE

Nová éra blogu

22. února 2014 v 19:10 | Kuba
S novým začátkem je tady i nový vzhled blogu. Tento layout má na svědomí Mathew, který pro tento blog vytvořil už i předchozí layout s tématem "What Now". Za tento layout bych mu chtěl ohromě moc poděkovat! Nejenomže je to přesně něco, co jsem si představoval, ale navíc ho Mathew udělal snad v rekordní rychlosti. Moc děkuji!

Jak se líbí Vám?

Go back again

22. února 2014 v 14:29 | Kuba
Vskutku to netrvalo dlouho... Blog Rihanna.er.cz se opět uvádí do provozu! Snad omluvíte mé předchozí rozhodnutí, ale hned jak se to tady skončilo, začalo mi to chybět a jako zákon schválnosti jsem poslední dva dny neměl co dělat. Nechápu, co mě to napadlo...Od dnešního dne na této stránce opět budete nacházet spoustu novinek a fotografií každý den! Doufám, že chod blogu se dá, co nejdříve do původního stavu a vrátí se sem ti skvělí návštěvníci, kteří zde chodili i předtím :)

Blog se tedy vrací v plné síle! A to ještě ve větší síle než předtím. Od dnešního dne se stává novým adminem Matt ze sesterské stránky Rihanna-Daily.blog.cz! Už Vám tedy opravdu nic o Rihanně neunikne! Stačí když budete dále sledovat tento blog!

Těšíme se na Vaše návštěvy a komentáře!

Kdo vyhraje?

26. ledna 2014 v 12:15 | Kuba
Prestižní ceny Grammy se budou předávat již dnes večer v Los Angeles. Ceny začíná ve dvě hodiny ráno našeho času a nakonec je bude vysílat i ČT2, jako každý rok i s českým "dabingem". I když Rihanna letos vystupovat nejspíše nebude, tak se cen zúčastní neboť má šanci si z večera odnést až dva zlaté gramofónky. Připomínám, že Rih má šanci si odnést cenu za nejlepší popový duet (Stay) a nejlepší urban album (Unapologetic). Kdyby jste náhodou zapomněli, proti komu bude Rih bojovat najdete to v celém článku. Myslím, že stojí za zmínku, že to komu půjde cena domů rozhoduje odborná porota Nahrávací akademie.

Grammy jsou přecejenom významné ceny a tak každý web zveřejňuje své předtuchy, kdo si Grammy Award odnese. Tímto bych Vás chtěl poprosit, jestli by jste i Vy sem mohli napsat svou "předpověď", kdo si podle Vás odnese ceny v kategoriích, kde je Rih nominována (můžete klidně i v dalších kategoriích ;)). Jakou dáváte Rihanně šanci? Bude mít zítra celkem už osm, devět nebo stále sedm gramofónků ve své sbírce?

Co jsem se díval na různé předpovědi, tak v kategorii Best Urban Contemporary album bylo častokrát zvoleno Unapologetic jako vítěz. V kategorii Best Pop Duo/Group Performance se lidé nejčastěji shodli na "Get Lucky".

BIRTHDAY PROJECT 2014

20. ledna 2014 v 21:45 | Kuba
Rihanna Navy! Je čas vytvořit něco pro Rihannu a dát ji najevo, že ji my, fanoušci, podporujeme a máme ji rádi. A jelikož už 20.února bude Rih slavit své 26.narozeniny, tak proč bychom to neudělali formou narozeninového projektu?

Tentokrát to bude ale trošku jiné, nebude to projekt pouze českých a slovenských fanoušků, ale na tomto projektu se bude podílet naše fanstránka Rihanna.er.cz a fb stránka Rihanna Navy Czech Republic společně se zahraničními fanstránkami Ultimate-Rihanna.com, Rihanna-Fenty.com a dalšími stránkami z celého světa! Čím více fanoušků se zapojí, tím lépe a tím větší šance, že to uvidí Rihanna!

Všechno to bude ve velmi jednoduché formě, stačí když na tuto stránku na tumblr nahrajete Vaše přání! Musíte ale zadat jméno (přezdívku) a svůj email. Pokud by Vám nešel příspěvěk přidat, zkuste jiný prohlížeč.

A co všechno můžete posílat? Můžete poslat klidně pouze nějaký textový vzkaz, můžete vyfotit sebe se svou sbírkou či v oblečení s Rihannou, vytvořit nějaké narozeninové přání, nebo koláž. Klidně můžete nahrát i video, fantazii se meze nekladou! Poté stačí, když svůj výtvor vložíte na stránku rihanna26birthday.tumblr.com a to po kliknutí na nápis "SUBMIT". Pro větší propagaci českých a slovenských fanoušků bychom mohli na našem přání nějak dát najevo odkud jsme. ;) Fotky se na stránce objeví před narozeninama.

Tak do toho Navy!

RIHANNA26BIRTHDAY.TUMBLR.COM

Krásný nový rok!

31. prosince 2013 v 20:14 | Kuba & Miri
Už jenom posledních pár hodin zbývá do konce roku 2013 a začne nový rok 2014. Nejprve bych chtěl všem návštěvníkům, ať už těm pravidelným či příležitostných, všem SB, no prostě všem popřát v novém roce 2014 jen to nejkrásnější, nejlepší, samé pozitivní události ve Vašem životě, ať se Vám splní po čem toužíte a rok 2014 si naplno užijete. Totéž samozřejmě i pro RihRih, jen samé úspěchy, snad s novým albem a v dalších projektech, ale hlavně v osobním životě!

Já osobně bych Vám chtěl ohromně moc poděkovat za Vaši přízeň! Letos zde na blogu bylo celkem přes 100 000 návštěv (více než za tři předchozí roky dohromady). Za každou tuto návštěvu, komentář bych Vám chtěl poděkovat! Letos jste měli možnost si přečíst přes 1170 článků a bylo by jich přibližně o 100 více, jenže byly smazány, když se tu někdo vloupal. Ale to už je za námi a tedy jen to nejlepší Vám do nového roku! Cheers! Pour it up!

Nakonec se podívejte na jedno video, které shrnuje Rihannin rok 2013 nebo si můžete poslechnou mash-upy těch největších hitů roku, kde nechybí ani Rihanna!


Veselé Vánoce!

24. prosince 2013 v 15:56 | Kuba
Jak rychle to uteklo a jsou tady další Vánoce! Ještě jednou bychom Vám chtěli popřát krásné prožití vánočních svátků, ať se Vám vyplní všechna Vaše přání, odpočinete si a naberete spoustu energie do nového roku 2014, který už je za dveřmi. Ještě jednou krásné svátky všem návštěvníkům blogu, adminům ze spřátelených blogu a také i RihRih :)

A když už máme dneska ten vánoční den, zpříjemněte si ho také Rihannou, puštěním skladeb "A Child is Born" nebo "I Just Dont Feel Like Christmas Without You"! :)

Krásné svátky a děkujeme Vám!
Kuba & Miri

Blog v novém

29. listopadu 2013 v 17:30 | Kuba
Jak jste si jistě všimli, tak blog je opět v novém hávu! Tento layout je na téma singlu "What Now" a chtěl bych za něj moc poděkovat adminovi ze skvělé fanstránky o Christině Aguileře - Matthewovi. Opravdu mu velice děkuji! Já bych mu rád hlavně poděkoval za pomoc, neboť já jsem od Matthewa žádný nový design nežádal, ale Matthew si tenhle design vytvořil a sám od sebe mi ho nabídl, když viděl, že se nám na blog někdo vloupal. Ještě jednou mu děkuji za tento krásný design a za ochotu a pomoc!

Ještě bych chtěl poděkovat i Mattovi ze sesterské stránky o Rihanně za nastavení layoutu na stránku!
 
 

Reklama