VIDEOS

Rihanna - Bitch Better Have My Money official video

10. srpna 2015 v 21:05 | Rihanna.er.cz | Darela
Oficiální, prodloužená (jak já říkám krátká filmová) verze hlavního singlu pro nadcházející album #R8

"Bitch Better Have My Many" - from R8 era

4. dubna 2015 v 1:50 | Rihanna.er.cz | Darela

Ano, byl zveřejněn Nový začátek blogu, kdy se po jeho zveřejnění nic nového neudálo, no není to proto, aby se nic dalšího nedělo, ale kvůli nedostatku času. Nová #R8 era se kvapem blíží a s ní i upoutávka v podobě songu BBHMM (Bitch Better Have My Many). Přináším ho i sem, určitě mě potěší každé vyjádření jednotlivce na tuto skladbu. Myslím, že se v budoucnu máme na co těšit. Songu se daří, co se týče hitparád: Rihanna dosáhla s písní na 23. pozici na Billboard Hot 100 a v Digital Songs zastoupil 5. příčku s prodejem 108.000 kopií od svého zveřejnění dne 26. března ....

Koupit song můžete přes iTunes nebo Google Play


Almost Home

10. března 2014 v 19:32 | Kuba
Jistě se k Vám již doneslo, že Rihanna nadabovala hlavní postavičku v novém animovaném filmu Home. Ještě aby jste o tom nevěděli, když bylo prozrazeno, že Rihanna chystá i speciální koncepční album pro tento film. No a dnes stránka BuzzFeed zveřejnila upoutávku na tento film, která se jmenuje Almost Home a má Vás na celý film alespoň trošku navnadit. Celý film půjde do amerických kin 26.listopadu.

V obléhání fanoušků

26. února 2014 v 20:00 | Kuba
Tak tohle video zde musím dát. Francouzští Navy jsou opravdu šílení! Podívejte se na ten obrovský dav fanoušků, který na Rihannu čekal před její pařížským hotelem a co všechno ti fanoušci dělali. Tohle je opravdu šílené!

Rihanna se připojila k Drakeovi během koncertu

26. února 2014 v 7:38 | Kuba
Jak se říkalo, tak se vskutku stalo. Rihanna se během včerejšího večera připojila k rapperu Drakeovi během jeho koncertu v Paříži v rámci jeho "Would You Like a Tour". Společně vystoupili, vůbec poprvé v historii, se singlem "Take Care" a Rihanna navíc pařížským fanouškům zazpívala ještě "Pour It Up"! Vystoupení si oba očividně užili.

"Chtěl bych, aby jste přivítali tu nejkrásnější a nejtalentovanější ženu na světě, která se jmenuje Rihanna", takto uvedl Drake Rihannu před vystoupením.

Po koncertě si oba zašli do restaurace "L´Avenue", kterou prý opouštěli v ranních hodinách.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"Take Care"


"Pour It Up"

ViVa Glam (behind the scenes)

4. února 2014 v 20:33 | Kuba
Podívejte se na nové video ze zákulisí speciální kolekce Viva Glam.

Behind the scenes

4. února 2014 v 15:39 | Miri
Ako prebiehalo natáčanie videoklipu, ktorý v nás rozprúdil krv?

Premiéra!

31. ledna 2014 v 6:09 | Kuba
Tak konečně si odbyl premiéru videoklip k singlu "Cant Remember To Forget You"! Jaké jsou Vaše dojmy?

"Can't Remember To Forget You" (behind the scenes)

30. ledna 2014 v 7:53 | Kuba
Podívejte se, jak se tvořil videoklip k singlu "Can't Remember To Forget You" od Shakiry a Rihanny. Premiéra videoklipu by měla být v 8:35 PM na VEVO, což by u nás bylo až nad ránem. Zkraťte si čekání na videoklip s videem z natáčení a také malou ukázkou (v celém článku)!

Video z nahrávacího studia

25. ledna 2014 v 10:06 | Kuba
Podívejte se na jedno doposud neviděné video z nahrávacího studia. Nejedná se ale o video z nahrávání nějaké nové písničky pro osmou studiovku. Toto video je z roku 2004 a Rihanna zde nahrává píseň "You Don't Love Me" z jejího alba Music Of The Sun.
 
 

Reklama